Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 01.09.2022 15:56

Jēkabpils 2.vidusskolā jauno mācību gadu uzsāk 1447 skolēni 0

Jēkabpils 2.vidusskolā jauno mācību gadu uzsāk 1447 skolēni
Skatīt video

Sācies jaunais mācību gads, un arī Jēkabpils izglītības iestādēs aizvadīti Zinību dienas pasākumi. Jēkabpils 2.vidusskolā mācību gadu uzsākuši 1447 skolēni, tostarp 221 pirmklasnieks un 38 10.klašu skolēni.

6.klases skolniece Paula saka: “Es nevarēju sagaidīt 1.septembri, jo atkal varu satikt savus klasesbiedrus. Man šķiet, ka skolā būs jautri.”

“Man uz skolu gribējās, jo var satikt klasesbiedrus un iegūt kaut ko jaunu,” saka 5.klases skolniece Adelīna.

“Es gribēju uz skolu, jo te ir draugi, jauni skolotāji, jautrības un spēles,” saka 5.klases skolniece Lana.

Patīkams satraukums valda ne tikai skolēnu, bet arī pedagogu vidū, šī diena ir īpaša sevišķi tiem skolotājiem, kuri uzsāk darba gaitas jaunā izglītības iestādē. Jēkabpils 2.vidusskolas pedagogu saimei pievienosies arī jauna vizuālās mākslas skolotāja Inga Kursīte: “Viss ir jauns, iepazīstu visu. Man patīk iepazīšanas process, var uzzināt kaut ko jaunu, ir kontakts ar bērniem.”

Arī bērnu vecāki 1.septembri sagaida ar pozitīvām emocijām, tikai pauž cerību, ka epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga mācībām. “Gaidījām ar nepacietību, bērns priecīgs atkal satikt klasesbiedrus, iepazīties ar jauno skolotāju, bet ir bažas, vai mēs atkal nepāriesim uz attālinātajām mācībām,” stāsta Jēkabpils 2.vidusskolas skolēna mamma Sanda. “Gribas tomēr mācīties klātienē, jo būt saskarsmē ar bērniem, ar pasniedzējiem – tas tomēr ir pavisam kas cits, nevis sēdēt mājās pie datora un mācīties savā nodabā. Skola ir skola, mājas ir mājas.”

Arī Jēkabpils 2.vidusskolas direktorei Ilonai Salmiņai ir līdzīgs viedoklis: “Protams, ir liels prieks visus satikt klātienē, bet ir bažas par epidemioloģisko situāciju. Tomēr izglītības un zinātnes ministre teica – centīsimies strādāt klātienē. Visiem vēlu veselību, lai visiem jauks jaunais mācību gads!”

Pēc svinīgā 1.septembra pasākuma skolēni un pedagogi devās uz klasēm, lai sāktu šī mācību gada pirmo mācību stundu. Provizoriskie dati liecina, ka Jēkabpils novada skolās kopumā mācību gadu uzsākuši 4175 skolēni, no kuriem 455 ir pirmo klašu audzēkņi.

 

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->