Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!

Privātuma politika

SIA "Vidusdaugavas televīzija" rūpējas par to, lai sargātu Jūsu privātumu un aizsargātu Jūsu personas datus. Šī privātuma politika attiecas uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo SIA "Vidusdaugavas televīzija", reģistrācijas numurs 40003452864, Jaunā iela 16, Jēkabpils, Latvija , LV-5201.
Nododot SIA "Vidusdaugavas televīzija" savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat politikas noteikumiem, lūdzam, neiesniegt savus personas datus apstrādei.
Šajā Privātuma politikā ar „personas datiem” jāsaprot informācija vai informācijas fragmenti, kas saistīti ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu ļaut tieši vai netieši Jūs identificēt.

PERSONAS DATI, KURUS  SIA "VIDUSDAUGAVAS TELEVĪZIJA"  APKOPO TIEŠI NO JUMS

SIA "Vidusdaugavas televīzija" var apkopot personas datus par Jums no dažādiem avotiem, ieskaitot personas datu apkopošanu: (i) tieši no Jums; (ii) kad Jūs apmeklējat portālu www.jekabpilslaiks.lv (Vietni) un (iii) no citiem avotiem.
SIA "Vidusdaugavas televīzija" var apkopot personas datus no Jums tieši, kad Jūs sniedzat personas datus, lai pieteiktos pakalpojumam vai saņemtu informāciju, lietotu Uzņēmuma vietni, atstātu komentāru, uzdotu jautājumu, sazinātos ar Uzņēmumu vai citos nolūkos.

PERSONAS DATI, KURUS SIA "VIDUSDAUGAVAS TELEVĪZIJA" APKOPO, BRĪDĪ, KAD APMEKLĒJAT VIETNI (SĪKFAILI)

SIA "Vidusdaugavas televīzija" izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par Jums, brīdī, kad Jūs apmeklējat Vietni. Sīkfaili ir faili, kas glabā informāciju Jūsu datora cietajā diskā vai pārlūkā, un tādējādi var noteikt, ka esat apmeklējis Vietni iepriekš. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par sīkfailu tipiem un to, kā Uzņēmums tos izmanto, lasiet zemāk sadaļu “Sīkfailu politika”.

PERSONAS DATU APSTRĀDE UN IZMANTOŠANA

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši  Fizisko personu datu aizsardzības likumam SIA "Vidusdaugavas televīzija"  var izmantot Jūsu personas datus. Mēs varam papildināt Jūsu sniegtos personas datus ar citu mūsu rīcībā esošu informāciju.

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam, SIA "Vidusdaugavas televīzija"  var Jums sūtīt informāciju par produktiem, pakalpojumiem, speciāliem piedāvājumiem, akcijām un citu informāciju, ko uzskata par Jūs interesējošu.

SIA "Vidusdaugavas televīzija"  var nodot Jūsu personas datus citām kompānijām, kas veic Vietnes administrēšanu. SIA "Vidusdaugavas televīzija" nedos atļauju izmantot Jūsu personas datus jebkurā citā veidā un pieprasīsim veikt Jūsu personas datu aizsardzības pasākumus.

Privātuma politika var tikt mainīta, tāpēc iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.

SĪKFAILU POLITIKA

Vietnē  izmanto sīkfailus. Sīkfaili ir faili, kas glabā informāciju Jūsu datora cietajā diskā vai pārlūkā, un tādējādi var noteikt, vai esat apmeklējuši tīmekļa Vietni iepriekš. SIA "Vidusdaugavas televīzija" izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo Vietnes pārlūkošanu.

SIA "Vidusdaugavas televīzija" neizmanto sīkfailus vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai ievāktu informāciju no Jūsu datora vai izvietotu informāciju Jūsu datorā vai citā ierīcē, ar kuras palīdzību apmeklējat Vietni, vai lai izsekotu Jūsu tiešsaistes darbības, kad neatrodaties SIA "Vidusdaugavas televīzija" Vietnē.

LŪDZU, ŅĒMIET VĒRĀ, KA :

dažus sīkfailus iestata Vietne (pirmās puses sīkfaili) un dažus iestata citas vietnes, piemēram, Google un Facebook (trešo pušu sīkfaili); daži sīkfaili tiek dzēsti no Jūsu datora, kad aizverat pārlūku. Tos sauc par sesijas sīkfailiem. Citi paliek Jūsu datorā ilgāk, līdz pēc noteikta laika beidzas to derīguma termiņš. Tos sauc par pastāvīgiem sīkfailiem, un tos var izmantot, lai starp pārlūkošanas sesijām glabātu informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes iestatījumu priekšrokām.

TĪMEKĻA VIETNĒ IZMANTOTO SĪKFAILU SARAKSTS

Sīkfailu tipi:

Sesijas sīkfaili – tiek iestatīti uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.

Pastāvīgie sīkfaili – tiek saglabāti un iestatīti lietotāja datorā uz noteiktu laiku un tiek izmantoti atkārtoti apmeklējot Vietni.

Trešo pušu sīkfaili tiek iestatīti, lai nodrošinātu satura attēlošanu no citām vietnēm.

Sīkfailu Nosaukums Apraksts Laiks
ALLOW_COOKIES šī sīkdatne nosaka vai Jūs esat piekritis sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu. Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
PHPSESSID šī sīkdatne ir nepieciešama servera pusē, lai iegūtu sesijas ID konkrētai sesijai. Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
SESSION_ID šī sīkdatne ir nepieciešama servera pusē, lai iegūtu sesijas ID konkrētai sesijai. Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
Last_visit šī sīkdatne ir nepieciešama, lai iegūtu pēdējā apmeklējuma datumu. Sīkfails tiek iestatīts uz Vietnes pārlūkošanas sesijas laiku.
_ga, _gat_gtag, _gid šīs trīs sīkdatnes nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam google analytics. 24 stundas līdz 2 gadiem

 


KĀ IZSLĒGT SĪKDATNES?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mājas lapu, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Apmeklējot mājas lapu, jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Ja jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai sūdzības saistībā ar to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums e-pastā – tv@zednet.lv

KĀ IZDZĒST LIETOTĀJA PROFILU?

Ja Jūs vēlaties dzēst savu lietotāja kontu mūsu mājaslapā, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā: zinas@vdtv.lv. Lietotāja datu ievākšana tiks apturēta uzreiz pēc pieprasījuma, kā arī visi saglabātie lietotāja dati tiks dzēsti. Pieteikumus izskatām 3 darba dienu laikā