Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 29.12.2022 19:18

Zemgales un Sēlijas mazākumtautību kultūras organizācijas var pieteikties darbības atbalstam 4

Zemgales un Sēlijas mazākumtautību kultūras organizācijas var pieteikties darbības atbalstam

Zemgales un Sēlijas mazākumtautību kultūras organizācijas Zemgales Nevalstisko organizāciju centrā var pieteikties darbības atbalstam. Centrā pieejams finansējums materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai, tautastērpu un mūzikas instrumentu iegādei, mājaslapas vai informatīvās lapas izveidei un citām izmaksām – līdz 630 eiro vienai biedrībai. Tāpat pieejams finansējums kultūras pasākumu un meistarklašu organizēšanai, valodu kursiem un digitālo prasmju apguvei – līdz 850 eiro vienai biedrībai. Visām organizācijām, kas vēlas iegūt atbalstu, ir jāiestājas mazākumtautību nevalstisko organizāciju biedru aptaujā un un tematiskās fokusgrupu diskusijās organizāciju vajadzību apzināšanai, turpmākās darbības plānošanai un stratēģiju izstrādei, kā arī materiālu un izdevumu izveidošanā par mazākumtautību organizācijām.

Prioritāri tiks atbalstītas biedrības, kuras plāno vai ir nodrošinājušas publiski pieejamu informāciju par savas biedrības darbību, projekta īstenošanas laikā plāno jēgpilnu sadarbību ar citām ārpus savas darbības pilsētas vai novada mazākumtautību NVO, kā arī pasākumu plānošanā un organizēšanā iesaistīs jauniešus.

Ideju īstenošanas laiks ir no 2023.gada 23.janvāra līdz 30.jūnijam. Pieteikumus var iesniegt līdz 2023.gada 16.janvārim.

m
mazākumā 30.12.2022 16:39
Sēļi, Līvi, Suiti savās mēlēs runās. Būs interesanti. Ja tā, tad atbalstu
N
Neķītrais masāžists 29.12.2022 20:46
A, nahrenā tas vajadzīgs? Latvijai jābūt nacionāli monolītai valstij un jāatbalsta tikai latviskums! Nāks Skolnieciņš un arī to pašu pateiks.
D
Distihs 29.12.2022 20:14
Nabadzīgie mazās tautās,
Nāks, par naudu sēļiem jautās.
J
Jefiņš 29.12.2022 19:27
Kaut kāds piķis jau būs, tad būs arī gribētāji.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->