Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 12.10.2022 17:11

Viesītē aizvadīta Jēkabpils novada amatierteātru skate 5

Viesītē aizvadīta Jēkabpils novada amatierteātru skate
Foto: Viesītes kultūras centrs “Sēlija”

Pēc trīs gadu pārtraukuma Viesītes kultūras centrā “Sēlija” norisinājās Jēkabpils novada amatierteātru skate. Tajā piedalījās astoņi novada amatierteātri, un žūrija atzina, ka visu teātru sniegums bija labs. Tika vērtēta aktieru meistarība un režisoru darbs, tāpat arī izrādes koptēls, muzikālais noformējums, scenogrāfija, vizuālais noformējums un kostīmi. Žūrijas pārstāvji – Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks un Jēkabpils Tautas teātra režisore Inta Ūbele – pauda prieku par to, ka amatierteātru kolektīvos nav samazinājies dalībnieku skaits.

Žūrijas vērtējumā 1. pakāpi ieguva Aknīstes amatierteātris (režisore Veronika Papaurele), Ābeļu Tautas nama amatierteātris “Cerība” (režisors Pēteris Draņevičs) un Dignājas Tautas nama amatierteātris “Madagurči” (režisors Ainis Mikulāns).

2. pakāpi ieguva Viesītes Kultūras centra amatierteātris “Vēris” un Zīlānu Tautas nama teātra draugu kopa “Patapa”(režisore Aija Rancova), kā arī Sēlpils Tautas nama amatierteātris “Ore”(režisore Anita Gerasimova).

Savukārt 3. pakāpe – Rubenes Tautas nama amatierteātrim “Kumode” (režisore Ilona Kantāte) un Dunavas Tautas nama amatierteātrim “Sateka” (režisore Silvija Krēsliņa”.

z
zinātājs 13.10.2022 08:37
Pats tur nebiju, bet zinātāji zināja teikt, ka par 1.pakāpes un 3.pakāpes izrādēm skatītāji esot smējušies kā traki, bet par 2.pakāpes sniegumu nezin kāpēc tik daudz nē.
N
Neķītrais masāžists 12.10.2022 20:18
Nevajag jau muldēt, ka trīs gadus Jēkabpils novadā nav teātru skate bijusi. Pirms Lielā Tēvijas kara pēdējo reizi bija. Pašreizējā Jēkabpils novadā tā notiek pirmo reizi.
D
Distihs 12.10.2022 19:00
Kad skatuves priekškars Viesītē krita,
Nāk dažādi teātri cits aiz cita.
A
Astro 12.10.2022 18:20
Ūbele ir gandarīta,
Smaida jau no paša rīta.
J
Jefiņš 12.10.2022 17:26
Re kā, Aknīste Viesīti atstāja aiz sevi. To gan negaidīju.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->