Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.11.2022 16:30

Vidusdaugavas NVO centrs rīko digitālo izsoli 6

Vidusdaugavas NVO centrs rīko digitālo izsoli
Skatīt video

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”, sadarbojoties ar savu Islandes partneri – vienu no nevaldības organizācijām “Landsbyggðin lifi”, rīko digitālo izsoli, kurā tiks izsolītas ar rokām darinātas lietas, ko radījuši Latvijas iedzīvotāji.

“Daļa cilvēku ir mūsu pašu biedrības dalībnieki, piemēram, no senioru centra,” stāsta izsoles koordinatore Madara Borisova. “Kundze, kas ada, redz tikai pusmetra attālumā, bet viņa ada ļoti skaistus darbus. Ir arī citi meistari, ne tikai no mūsu biedrības. Ir ļoti skaists ukraiņu meitenes darbs. 14-gadīga meitene ārkārtīgi skaisti glezno, un viņa savu darbiņu uzgleznojusi ar kafiju.”

Digitālā izsole notiks 26.novembrī pulksten 12:00 pēc Latvijas laika Zoom platformā, un jāņem vērā, ka tā notiks angļu valodā, jo izsolē piedalīsies arī Islandes pārstāvji.

“Izsoles priekšmeta cenu nosaka pats autors, savukārt 20 procentus uzliekam mēs,” stāsta Madara Borisova. “10 procenti aiziet mūsu biedrībai, 10 procentus mēs ziedosim Ilzu evaņģēliski luteriskās baznīcas durvju atjaunošanai. Tā ir baznīca Lietuvas pierobežā, kur cilvēki svin svētkus un reizi mēnesī sanāk arī uz dievkalpojumu.”

Ziedojums baznīcai nav vienīgais izsoles mērķis – līdz ar šo pasākumu tiks uzsākta biedrības internetveikala darbība. Vidusdaugavas NVO centra mājaslapā drīzumā tiks atvērts internetveikals, kurā savus darbus varēs pārdot seniori un citi interesenti.

“Internetveikalā liksim gan šīs izsoles preču meistaru darbus, gan citu interesentu darbus,” stāsta Madara Borisova. “Ir ļoti daudz meistaru, kas darina brīnišķīgas lietas, bet viņi neprot vai nezina, kā tās pasniegt tālāk, piemēram, sociālajos tīklos. Reizēm mēs nemaz nepamanām, ka mums ir līdzcilvēki ar brīnišķīgiem talantiem. Varbūt viņi kautrējas, reizēm nenovērtē savu darbu. Varbūt kāds cits var viņus paskubināt. Šī ir tā iespēja piedāvāt savus darbiņus. Varbūt citiem tas liksies kaut kas ļoti brīnišķīgs un viņi to vēlēsies iegādāties.”

Tie, kuri vēlas piedalīties izsolē, aicināti līdz 25.novembrim rakstīt vēstuli uz e-pasta adresi: vidusdaugavasnvo@inbox.lv. Šis ir pirmais Vidusdaugavas NVO centra un Islandes sadarbības partnera kopīgais pasākums. Šogad abu valstu biedrības parakstīja sadarbības līgumu, kurā paredzēja sadarboties arī pēc projekta beigām, katru gadu organizējot vismaz vienu kopīgu pasākumu.

Pasākums organizēts Divpusējo sadarbības iniciatīvu konkursa projekta “Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā”, līg.Nr.AIF/2022/BI/07, ietvaros, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Sandra Paegļkalne

 

 

A
Astro 24.11.2022 10:28
Lai ir grūti,viņi dara,
Koordinē tos Madara.
z
zinātājs 24.11.2022 09:35
Visi zina, ka Ilzu baznīcas durvis ir gauži bēdīgā, lai neteiktu, kritiskā stāvoklī, un nesaprotu, kāpēc mūsu starptautiskā tirgū izgājušais durvju ražotājs Broddoors neliekas ne zinis, lai gan man zināms, ka šajā SIA tiek nodarbināti vairāki kristieši.
N
Neķītrais masāžists 23.11.2022 19:59
Tā jau nu visi skries un ķers. Naivas cerības. :D
D
Distihs 23.11.2022 17:26
Man patīk cilvēki, kas rada,
Kas glezno, tamborē un ada.
A
Astro 23.11.2022 17:12
Atradīšu mājās vietas,
Kur izvietot šīs skaistās lietas.
J
Jefiņš 23.11.2022 16:57
Varētu būt interesanti, bet nezinu kur ir tā Zoom platforma.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->