Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.05.2023 16:39

Vandalisms Brāļu kapos Jēkabpilī – policija meklē vainīgos 20

Vandalisms Brāļu kapos Jēkabpilī – policija meklē vainīgos
Skatīt video Foto: Facebook.com

Jēkabpilī, Varoņu ielas Brāļu kapos uzdarbojušies vandaļi. Iedzīvotāji sociālajos tīklos publicēja fotogrāfijas, kurās redzamas vandalisma sekas, un pauda sašutumu par šādu rīcību. Vienā no ierakstiem kāds jēkabpilietis raksta: “Padomju karavīru memoriālu Varoņu ielā apgānījuši vandaļi. Piemiņas plāksnes ar nosaukumiem noplēstas, dažas izrautas līdz ar pamatiem.” Izdemolēti arī pieminekļi virs to trīs padomju virsnieku atdusas vietām, kuru mirstīgās atliekas pērn tika pārapbedītas no kādreizējā lielgabala postamenta atrašanās vietas Rīgas ielā.

Filmēšanas brīdī jau bija sākti sakopšanas darbi – pieminekļi un plāksnes jau bija saliktas vietā. Jēkabpils novada pašvaldība sola sakārtot izdemolēto kapsētu.

“Sazinoties ar policiju, vispirms uzzinājām, vai mēs kārtojot nevaram kaut kādas pēdas nojaukt. Policija paziņoja, ka viņi visu savu darbu ir izdarījuši, pierādījumus savākuši. Pašvaldības rīcībā ir visa kapsēta, un tā tiek kārtota,” stāsta Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis.

Pašvaldība sakārtošanas darbus veiks par saviem līdzekļiem, bet iesniegs policijā zaudējumu aprēķinu cerībā, ka izdevumu summu varēs piedzīt no vandaļiem. Valsts policijā informē, ka ir uzsākts kriminālprocess par kapu apgānīšanu un ka iespējamās vainīgās personas vēl nav noskaidrotas, turpinās izmeklēšana. Tikmēr vietvarā uzsver, ka šāda kapavietu apgānīšana nav pieļaujama, turklāt šajā gadījumā tā var izraisīt papildu spriedzi starp Latviju un Krieviju.

“Iespējams, ka Krievijas puse izteiks kaut kādus pārmetumus vai pretnosacījumus, bet mēs varam tikai izdarīt to, ka mēs atkal sakārtojam. Tādi vandalisma gadījumi ir izcili stulbi un pretīgi, jo tā ir kapsēta,” uzsver Raivis Ragainis.

Atgādinām, ka pagājušajā gadā Jēkabpils novada pašvaldība demontēja Rīgas ielas malā esošās padomju okupācijas piemiņas zīmes – postamentu, stēlas un citus elementus. Teritorijā starp postamentu un ielas brauktuvi tika atrasti trīs padomju karavīru apbedījumi. Mirstīgās atliekas pagājušā gada augustā tika cieņpilni pārapbedītas Brāļu kapos.

Sandra Paegļkalne

F
Ferdinands 31.05.2023 18:07
Beidziet gānīties!!!!!!! RIEBJAS
(
( ͡° ͜ʖ ͡°) 31.05.2023 09:50
Levits bija un ir labākais kandidats, ne velti citos portāleļos šo onkulīti pakļauj riebīgām insinuācijām.
N
Neķītrais masāžists 31.05.2023 20:00
Es arī uzskatu, ka Levits bija labāks par šito *****āgu. Kauns, bļē, visas pasaules priekšā. :((
d
domu pārmijnieks 31.05.2023 09:44
šodien Latvijas tautas bendes ir rotšildizkārnījumi, nolādetās, gļēvās, zaglīgās, teroristiskās salašņas...šie mēsli apzinās savu agoniju, tāpēc pūlās paraut līdzi dumjos jenķus , anglēnus un vēl citu skamu..
d
domu pārmijnieks 31.05.2023 09:45
jāpiebilst, ka rotšildmēslu un citu volstrītas vanckaru parāds Latvijas tautai šogad 1. jūnijā sasniegs 86, 4 miljardus eiro.zaļo atejpapīru nepieņemam, tikai eiro, turklat banknotēm jābūt dezinficetām, zeltam - apslaucītam ar lupatiņu,
j
jahve no kohtla jarves 31.05.2023 09:54
domu pārmijnieks rakstija: jāpiebilst, ka rotšildmēslu un citu volstrītas vanckaru parāds Latvijas tautai šogad 1. jūnijā sasniegs 86, 4 miljardus eiro.zaļo atejpapīru nepieņemam, tikai eiro, turklat banknotēm jābūt dezinficetām, zeltam - apslaucītam ar lupatiņu,
atceros , 1990. gadā Latvijā dzīvoja 2,78 miljoni, šodien- 1,88...Bet, man ir 1991. gada un vēlāk avīžeļu ķīpas, interneta toreiz civilsmerdeļu (kā teiktu lajtnants Dubs) lietošanā nebija, un tātad tannīs avīzelēs mani sauc ar Baltijas tīģeri, stāsta ka tūliņ būs Lielais Lēciens, mans dzīvoklis maksas kā Homkonga un es varēšu dzīvot kā franču rantjē.Un neviens man nestāstīja, ka es apzagts un ar nez kur radušos parādu uz pleciem, lavīšos par APTĪRĪŠANAS SPECIĀLISTU (1930 eiro netto !!!) fricenu cūkvalstelē , kā nesen to lasīju pastā uz sienas.
a
arī atceros 31.05.2023 12:19
jahve no kohtla jarves rakstija: atceros , 1990. gadā Latvijā dzīvoja 2,78 miljoni, šodien- 1,88...Bet, man ir 1991. gada un vēlāk avīžeļu ķīpas, interneta toreiz civilsmerdeļu (kā teiktu lajtnants Dubs) lietošanā nebija, un tātad tannīs avīzelēs mani sauc ar Baltijas tīģeri, stāsta ka tūliņ būs Lielais Lēciens, mans dzīvoklis maks..
Labi , ka atceries, tad Tev vajadzēja atcerēties , ka 1/3 daļu LPSR iedzīvotāju veidoja militārpersonas un to ģimenes locekļi, jo viņi arī aktīvi piedalījās visu līmeņu vēlēšanās.
z
zinātājs 31.05.2023 09:09
Droši vien, daudzi vēl nezina un tad varu pateikt, ka šodien Rīgā notiks Valsts Prezidenta vēlēšanu pirmā kārta. Nav gan par ko sajūsmināties, jo, saskaņā ar Augstāko socioloģiju visā pasaulē pie varas pirmkārt raujas bioloģiskie **********. Tās ir personas, kam: 1)ir novirzes seksuālajā dzīvē, 2) psihopātija, šizofrēnija, 3)iedzimtas deģeneratīvas slimības, kroplība.
K
Kārlis Kastaņēdājs 31.05.2023 09:25
tas ir kutelīgs jautājums, šodien ja neesi pediņs- tev ir seksuālas novirzes, ja nemal vienu un to pašu, dzirdētu tv vai lasītu avīželē- šiziks, ja protestē(skaļi) ka tevi apzog- psihopāts, un ja vēlies ko mainīt -deēģnerāts..Īsāk sakot, žīdfašisteļu plušķi, nespējot procesu ietekmēt uzņēmās to vadīt, tāpēc arī asv cūkvalstyele jāiztīra no šiem volstrītas mēsliem, un skaties- arī visdumjākais jenķu hillbillijs piecelsies no pozas VĒZĪTĪ.
V
Vietējais 31.05.2023 00:16
Lielāka vai mazāka kapu demolēšana ir notikusi arī agrāk.Laiks skrien,precīzi neatceros,bet pirms gadiem demolētāji bija labi ,,pastrādājuši,, pilsētas lielajos kapos.Toreiz policisti Briškas vadībā nopietni strādājot,ļaundarus ātri atrada.Šeit vairāk izskatās pēc Kalves korešiem vai sekotājiem.Toreiz šis ,,varonis,, nakts aizsegā,izdemolēja piemiņas vietu,nozaga ložmetēju,veica kriminālnoziegumu.Cita lieta ja valsts,pašvaldība nolemj noņemt kādu pieminekli.Soda vietā viņš tika pasludināts gandrīz par varoni.Tagad no darba brīvajā laikā brauc uz Ukrainu piepelnīties karojot.Ja likums to atļauj,tā ir viņa izvēle.Kādi sadomājuši sekot Kalves piemēram.Normāls,psihiski vesels cilvēks NEKAD nedemolēs kapsētas vai līdzīgas vietas.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 05:00
Un i**eidz vainot visā Gundaru Kalvi. Gundars Kalve ir Latvijas patriots. Bet kas tu esi? Prokremlisks aktīvists?
M
Milda 31.05.2023 08:10
Vietējais, itin nemaz nav jābūt ,,Kalves korišam,, lai vazātos naktīs pa kapiem un pašapliecinātos cīņā ar miroņiem.
Pietiek ar to, ka cilvēka galvā ir tukšums un tajā viegli iemājo visāda veida ļaunie gari, kuri tad ar šī apsēstā cilvēka rokām veic visādas nesaprotamas darbības.
Es esmu redzējis daudzas izdemolētas kapsētas. Vienās boļševiku ma**ērni bija meklējuši vāciešu birģeru zelta kronīšus, bet citās - nacistu ma**ērni atspēlējās par zaudējumu lielajā karagājienā uz Austrumiem.
Šiem abiem ir kopīga viena lieta - viņu spriestspēja ir bērnišķīga. Primitīva, neattīstīta, nepieauguša indivīda reakcija uz notiekošo.
Vietējais, mēs tur neko nevaram padarīt, kā vien raudzīties, lai paši nepavelkamies līdzi vieniem vai otriem. Jo abi virzieni ved postā.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 08:25
Milda rakstija: Vietējais, itin nemaz nav jābūt ,,Kalves korišam,, lai vazātos naktīs pa kapiem un pašapliecinātos cīņā ar miroņiem. Pietiek ar to, ka cilvēka galvā ir tukšums un tajā viegli iemājo visāda veida ļaunie gari, kuri tad ar šī apsēstā cilvēka rokām veic visādas nesaprotamas darbības. Es esmu redzējis da..
Pirmkārt, Gundars Kalve ir cienījams cilvēks, Latvijas patriots. Atšķirībā no dažiem viņš neslimo ar pobjedobjesiju un rašismu (krievu fašismu). Vai tad Gundars Kalve ir kādreiz apgānijis kapus? Nē. Viņš vienkārši novāca latviešiem draudīgu krievu stobru. Ja, piemēram, krievi iemanītos uzstutēt tādu pašu stobru Bučā, Irpiņā, Soledarā, Čerņigovā, Mariopolē, Bahmutā, vai ukraiņi no tā būtu laimīgi? Nē. Nevienam nepatīk okupantu visatļautība un patvaļa. Bet te ar vandālismu nodarbojās paši krievi, lai kremlim sagatavotu tik vajadzīgus un izdevīgus ziņu jeb melu sižetus.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:22
Milda rakstija: Vietējais, itin nemaz nav jābūt ,,Kalves korišam,, lai vazātos naktīs pa kapiem un pašapliecinātos cīņā ar miroņiem. Pietiek ar to, ka cilvēka galvā ir tukšums un tajā viegli iemājo visāda veida ļaunie gari, kuri tad ar šī apsēstā cilvēka rokām veic visādas nesaprotamas darbības. Es esmu redzējis da..
Jelgavas pilī visus ketleru suņucilts miroņus no zārkiem kapličās izsvieda un izlauza zobeļus dārgmetāla tieši vācu plukatas pirms aizmukšanas, Mentetons vai tas otrs pirdelis kurus Rīgā pakāra, paši uzrakstīja atzīšanos.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:26
Skolnieciņš rakstija: Pirmkārt, Gundars Kalve ir cienījams cilvēks, Latvijas patriots. Atšķirībā no dažiem viņš neslimo ar pobjedobjesiju un rašismu (krievu fašismu). Vai tad Gundars Kalve ir kādreiz apgānijis kapus? Nē. Viņš vienkārši novāca latviešiem draudīgu krievu stobru. Ja, piemēram, krievi iemanītos uzstutēt tādu..
Skolnieciņš 31.05.2023 08:25 nerej uz krieviem, ebrejeļu mēslumute, žīdfašisma smirdele...ja tuy kalve atbalsti smerdeļžīdeļfašisteļus kas kurina naidu, atraksties, lai zinu pozīciju. tu taču no pozīcijāmmm kur brangi smējies.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:31
Skolnieciņš rakstija: Pirmkārt, Gundars Kalve ir cienījams cilvēks, Latvijas patriots. Atšķirībā no dažiem viņš neslimo ar pobjedobjesiju un rašismu (krievu fašismu). Vai tad Gundars Kalve ir kādreiz apgānijis kapus? Nē. Viņš vienkārši novāca latviešiem draudīgu krievu stobru. Ja, piemēram, krievi iemanītos uzstutēt tādu..
ES TEV JAU OTRU REIZI SAKU PSIHISKI SLIMĀ MĒSLUMUTE KA IR MARIUPOLE , nav nekādas mariopoles...
B
Biskupicas Paška-Ļaundaris 31.05.2023 11:07
Skolnieciņš rakstija: Pirmkārt, Gundars Kalve ir cienījams cilvēks, Latvijas patriots. Atšķirībā no dažiem viņš neslimo ar pobjedobjesiju un rašismu (krievu fašismu). Vai tad Gundars Kalve ir kādreiz apgānijis kapus? Nē. Viņš vienkārši novāca latviešiem draudīgu krievu stobru. Ja, piemēram, krievi iemanītos uzstutēt tādu..
nerunā latviešu vārdā, rotšildmēslu padauza, man tas stobrs netraucēja ...ne tā kā tev- rotšildmēslu mīkstākas matērijas stobrs aiz vaiga, tu, naidu kurinošais atkritum.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 12:13
Skolnieciņš rakstija: Jelgavas pilī visus ketleru suņucilts miroņus no zārkiem kapličās izsvieda un izlauza zobeļus dārgmetāla tieši vācu plukatas pirms aizmukšanas, Mentetons vai tas otrs pirdelis kurus Rīgā pakāra, paši uzrakstīja atzīšanos.
Tev ir šizofrēnija, draugs. Arī krievu imperiālisms un rašisms. Gundars Kalve tev nedod mieru. Tvaika iela tevi gaida. Psihene uz mūžu.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 12:15
Skolnieciņš rakstija: Skolnieciņš 31.05.2023 08:25 nerej uz krieviem, ebrejeļu mēslumute, žīdfašisma smirdele...ja tuy kalve atbalsti smerdeļžīdeļfašisteļus kas kurina naidu, atraksties, lai zinu pozīciju. tu taču no pozīcijāmmm kur brangi smējies.
Skolnieciņš 31.05.2023 09:26 Čalīt, tev no kremļa propagandas ir šizofrēnija! Varbūt pietiks krievijas iebrukumā Ukrainā vainot ebrejus? Vispār jau krievija iebruka Ukrainā. Un kara noziegumus veic krievi.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 12:17
Skolnieciņš rakstija: ES TEV JAU OTRU REIZI SAKU PSIHISKI SLIMĀ MĒSLUMUTE KA IR MARIUPOLE , nav nekādas mariopoles...
Skolnieciņš 31.05.2023 09:31 Kremļa propaganda ir nožēlojama un šizofrēniska.
t
to Vietējais 31.05.2023 18:01
Nomierinies, pārmērīga nervozēšana var beigties ar infarktu, bet vai Tev to vajag ? Neesi taču vairs jauneklis. Dīvānā pirdēj, liec mieru Gundaram viņš jau nu noteikti ar tādu cūcību nenodarbojās. Toreizējā ceļmalas puškas detaļas bija jāaizvāc, bet kādreiz ceļmalā nevīžīgi aprakto kauli tagad ir Brāļu kapos kur tiem īstā vieta.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 23:38
es esmu studējis Varšavā apbedīšanas nozari, tas ietvēra līķa rūgšanu, pūšanu, trūdēšanu, mazgāšanu,pēcnāves grimmēšanu, balzamēšānu , cilvēka fizioloģiju , psiholoģju (sarunas ar tuviniekiem), hibernāciju, daiļamatniecību- galdniecību(zārkiem), seno laiku vēsturi, dvēseļu reinkarnāciju un nāves komerciālo vērtību. Un tev, segvārdu zagle, nav kauns te ielīst ar savām niecīgajām amatiera zināšanām ? Tev, ar visu tavu hipiju -pseidodievekļu varzu, kas ietver odinus, freijas, baldrus, un citas personas ar aizperētām olām paurē ?
S
Skolnieciņš 31.05.2023 04:58
Mentāli slimais neraksti manā vārdā. Pajol, atšujies!
M
Milda 31.05.2023 08:11
Skolnieciņš rakstija: Mentāli slimais neraksti manā vārdā. Pajol, atšujies!
Kurš šeit ir ,,mentāli slimais,,?
S
Skolnieciņš 31.05.2023 08:26
Milda rakstija: Kurš šeit ir ,,mentāli slimais,,?
Milda 31.05.2023 08:11 Cilvēks, kurš zog manu segvārdu un raksta melīgus, ļaunus, vulgārus, piedauzīgus un antisemītiskus komentārus. Man nepatīk, kad kremļa troļļi uzdodas par mani.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:18
Skolnieciņš rakstija: Milda 31.05.2023 08:11 Cilvēks, kurš zog manu segvārdu un raksta melīgus, ļaunus, vulgārus, piedauzīgus un antisemītiskus komentārus. Man nepatīk, kad kremļa troļļi uzdodas par mani.
psihiski slima ebrejeļu mēslumute murgo par kremļiem...es esmu latvietis, ute naidu kurinoša, utainos peisus AC/DC ritmā puinošā, un nezodz manu segvārdu, tas ir amorālu.
p
pensionāre Zinaīda 30.05.2023 19:51
ebrejeļu uzdevums būtu ik dienas dauzīt dzeltenīgos paurus pret zemi sinagogās, lūdzot par mums... pateicībā par to, ka mēs viņus izglābām no vācu smirdošajiem nacisteļiem, kas spieda šos nīkoņus ka blaktis...tīri vai aptrakuši bija asinskārē..protams , tādi rotšildmēsli gan kurinot naidu, tā es masu mēdekļos laīšju.
L
Legionella 30.05.2023 19:47
Iztēlojieties - kāds jūs bērnībā ir izglābis no pedofīla - izvarotāja... paiet gadi, ... un jūs aizejat un izdemolējat viņa kapa vietu... . Kā jums šķiet ?
a
atbilde 30.05.2023 19:48
tad jau visas vācu nacisteļu cūksuņu- zaldāteļu kapavietas gulētu drupās.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 08:28
Legionella 30.05.2023 19:47 Vai tev ar galvu viss ir kārtībā? Padumjās krievijas jeb padomju krievijas armija ir vislielākie bendes un slepkavas. I**eidz te sludināt pobjedas kultu jeb 9. maija kultu.
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:28
Skolnieciņš rakstija: Legionella 30.05.2023 19:47 Vai tev ar galvu viss ir kārtībā? Padumjās krievijas jeb padomju krievijas armija ir vislielākie bendes un slepkavas. Izbeidz te sludināt pobjedas kultu jeb 9. maija kultu.
Skolnieciņš 31.05.2023 08:28 nemelo, rusofobā ebrejeļu mēslumute, vislielākie bendes bija vācu nacisteļu utainie zagļi, tie arī tevi un tev līķdzīgos uzskatīja tikai par blaktīm kas jāindē..pateicies mums, Latvjiem, kas tevi paglāba ..
S
Skolnieciņš 31.05.2023 18:47
Skolnieciņš rakstija: Skolnieciņš 31.05.2023 08:28 nemelo, rusofobā ebrejeļu mēslumute, vislielākie bendes bija vācu nacisteļu utainie zagļi, tie arī tevi un tev līķdzīgos uzskatīja tikai par blaktīm kas jāindē..pateicies mums, Latvjiem, kas tevi paglāba ..
Skolnieciņš 31.05.2023 09:28 Tvaika ielā tevi apārstēs. Tu neesi normāls, ja domā, ka taviem kremļa propagandas murgiem pēc 2022. gada 24. februāra kāds ticēs. Komunisti bija lielāki bendes par nacistiem. Pobjedobjesije ir mentāla slimība.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 19:28
jā, kas ebrejeļus no vācu smirdoņām būtu izglābuši, ja ne mēs, drosmīgie Latvji, ..un arī citas PSRS tautiņas protams..šie vācu cūkas netīrie noslepkavoja 7 vai 8 miljonus ebreju tikai tāpat vien- just for fun, kopa ar amerikāņu smerdeļiem.. !
T
Tāmasps IV 30.05.2023 19:43
amerikāņu smirdoņas ir Vjetnamiešu, Korejiešu, Irākas, Afgāņu, Ukraiņu , Nikaragvas, Venecuēlas, Kubas , Kolumbijas , Sudānas , Sīrijas , Jemenas , Laosas, Salvadoras , Filipīnu un vēl 18 valstu tautu slepkavas..jā, tagad jenķu pirdeļus ņems priekša kā nākas...
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:30
Tāmasps IV rakstija: amerikāņu smirdoņas ir Vjetnamiešu, Korejiešu, Irākas, Afgāņu, Ukraiņu , Nikaragvas, Venecuēlas, Kubas , Kolumbijas , Sudānas , Sīrijas , Jemenas , Laosas, Salvadoras , Filipīnu un vēl 18 valstu tautu slepkavas..jā, tagad jenķu pirdeļus ņems priekša kā nākas...
jā, bet angļu smirdoņas netīrās? Vai par tiem neko nevar sacīt, šiem Indijas ļaužu kapračiem? Labi, ka anglenu cūkimpēriju samazināja 20. gs. 60. gados līdz 8 %.Un tas vēl par maz, pieprasām Velsa, Kornvolas un Skotijas deokupāciju !! Un NO ĪRIJAS ZIEMEĻDAĻAS ANGLĒNI JĀIZSPER NEKAVĒJOTIES !
S
Skolnieciņš 30.05.2023 19:24
rptšildmēsli- riebīga vēža metastāzes asv valsteles dzemdē.
N
Neķītrais masāžists 30.05.2023 18:39
Ka tik kas, tā uzreiz krievi, bļē, vainīgi! Tikpat labi to varēja izdarīt arī ukraiņu bēgļi, kam tiešām zobs uz krieviem.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 18:40
es domāju otrādi, tāpēc jau elastīgi atraujās, ka negrib saķerties battlā..
S
Skolnieciņš 30.05.2023 19:12
Skolnieciņš rakstija: es domāju otrādi, tāpēc jau elastīgi atraujās, ka negrib saķerties battlā..
Skolnieciņš 30.05.2023 18:40 Tu neesi skolnieciņš. Muti ciet.
Neķītrais masāžists 30.05.2023 18:39 Ko lamājies krievu suņu valodā? Ko ukraiņus vaino bezjēgā?
S
Skolnieciņš 30.05.2023 19:22
Skolnieciņš rakstija: Skolnieciņš 30.05.2023 18:40 Tu neesi skolnieciņš. Muti ciet. Neķītrais masāžists 30.05.2023 18:39 Ko lamājies krievu suņu valodā? Ko ukraiņus vaino bezjēgā?
Skolnieciņš 30.05.2023 19:12 nerej uz krieviem, utainas ebrejeļu cūkas izpirduma rezultāt..Tava māte ar visiem kibuca suņiem kopojās, mēslumute?
d
domu pārmijnieks 30.05.2023 19:26
Skolnieciņš rakstija: Skolnieciņš 30.05.2023 19:12 nerej uz krieviem, utainas ebrejeļu cūkas izpirduma rezultāt..Tava māte ar visiem kibuca suņiem kopojās, mēslumute?
varbūt tikai ar daļu ?
J
Jefiņš 30.05.2023 18:31
Tāds notikums Jēkabpilij godu nerada.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->