Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 12.06.2024 11:29

Valsts turpina atpirkt īpašumus Jēkabpils novadā 0

Valsts turpina atpirkt īpašumus Jēkabpils novadā

Valsts turpina no īpašniekiem atpirkt nekustamo īpašumu daļas, kas nepieciešamas mikromobilitātes infrastruktūras – velo un gājēju ceļa būvniecībai gar valsts reģionālo autoceļu Aizkraukle – Jēkabpils posmā no Salas ciema līdz Jēkabpilij.

Celiņa projekta īstenošana jau ir uzsākta, un, lai nodrošinātu realizāciju, nepieciešams atpirkt nekustamo īpašumu "Boķi" un "Lācīši" daļas. Abi īpašumi atrodas Salas pagastā. Par nekustamo īpašumu "Boķi" noteikta atlīdzība 5649 eiro apmērā, bet par īpašumu "Lācīši" – 630 eiro. Atlīdzība par nekustamo īpašumu daļām ir aprēķināta un apstiprināta, ievērojot normatīvos noteikto kārtību.

Jau informējām, ka pagājušajā nedēļā valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas sagatavotos priekšlikumus par īpašumu "Ausekļi" un "Kalves" atpirkšanu.

Ministrijā atzīmē, ka nepieciešamība pēc mikromobilitātes infrastruktūras Jēkabpils novadā ir pamatota ar Transporta attīstības pamatnostādnēm 2021.-2027.gadam, kurās paredzētas aktivitātes ceļu satiksmes drošības uzlabošanai un mikromobilitātei. Šīs infrastruktūras izveide ir iekļauta valsts budžeta apakšprogrammā "Valsts autoceļu uzturēšana un atjaunošana".

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->