Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.01.2023 16:08

Turpmāk ceļazīmju un stāvvietu izvietošana jāsaskaņo ar pašvaldību 6

Turpmāk ceļazīmju un stāvvietu izvietošana jāsaskaņo ar pašvaldību

Šogad stājušies spēkā grozījumi Ceļu satiksmes likumā, nosakot, ka satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus uzstāda un noņem atbilstoši būvprojektam, savukārt gadījumos, kad būvprojekts nav nepieciešams, ceļazīmju uzstādīšana jāsaskaņo ar vietējo pašvaldību. Tas nozīmē, ka gadījumos, kad nav vajadzīgi būvdarbi, bet ir vēlme uzstādīt ceļazīmes iekšpagalmā vai gulošos policistus, saskaņojumi ir jāsaņem attiecīgajā pašvaldībā.

7
7090709070 28.01.2023 12:36
Visu šo zīmju ražošana ir ārkārtīgi ienesīgs bizness un esmu novērojis, ka tajā ļoti aktīvi darbojas bijušie miliči.
Uz mūsu ceļiem ir vērojama izšķērdīga zīmju pārbagātība. Nobrauciet pa Daugavas kreiso krastu un jums būs skaidrs .
Vai kāds brīnums, ka ceļu 1 kilometra izmaksu ziņā LV ir rekordiste?
z
zinātājs 28.01.2023 09:41
Zināms, ka valsts aparāts ir radīts, lai tas vairāk un vairāk domātu iespējas, ka izsūkt no cilvēkiem naudu. Klajs piemērs tam ir obligātā ID karšu ieviešana. Šeit atkal būs jāmaksā par saskaņošanu ceļazīmju uzstādīšanai. Ja kādas dzīvojamās ēkas iedzīvotāji kopsapulcē nolems, ka jāuzliek zīme, ka vasaras laikā mašīnas pret puķu dobēm novietot nedrīkst, jo tās apgrūtinās ziedu ostīšanu, tad atbrauks municipiālā Surkuļa brigāde, zīmi nozāģēs un veiks izmeklēšanas darbības, lai uzzinātu, kura konkrēti persona sodāma, kas bez saskaņošanas zīmi ieraka. Ja iedzīvotāji ir vienoti savos uzskatos, tas zināms, ka surkulieši aizbrauks ar garu degunu, bet, kā zināms, tā gandrīz nekur nenotiek, jo viedokļi un uzskati ir dažādi, un sūdzētāji noteikti atradīsies.
D
Distihs 27.01.2023 17:35
Lai varētu zīmes saskaņot
Drīz vajadzēs himnu atskaņot.
J
Jefiņš 27.01.2023 17:10
Kad tad tā nav bijis ?
N
Neķītrais masāžists 27.01.2023 18:47
Bija, bet ne jau uz iekšpagalmiem. Tagad, piemēram, Nitišam, lai viņš sava Ošukalna pagalmā varētu uzlikt zīmi, ka ātrāk par 10 km/st nedrīkst braukt, būs jāiet pie Surkuļa pēc atļaujas. A, par velti neviens nekādu atļauju nedos būs jāmaksā. Bet cena jau tur - kā kuram. :D
A
Astro 27.01.2023 16:30
Uzstādīt,ja vēlies zīmes,
Neiztikt bez Moment līmes.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->