Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 26.05.2023 18:15

Turpinās nebūšanas Krāces ielā – iedzīvotāja sūdzas par sabojātu dzīvžogu 14

Turpinās nebūšanas Krāces ielā – iedzīvotāja sūdzas par sabojātu dzīvžogu
Skatīt video

Krāces ielas iedzīvotāja Vija skaidrojas ar Jēkabpils novada pašvaldības pārstāvi Aināru Skromānu par savu dzīvžogu. Viņa uzsver, ka tūjām līdz šim neesot bijuši bojājumi, bet pēc ielas atjaunošanas sākušas brūnēt skujas. Vija pauž uzskatu, ka tas tāpēc, ka brauktuve pēc būvdarbiem atrodas tuvāk žogam.

“Ziemā tiek tīrīts ceļš, tiek kaisīts sāls, tikai es nezinu, kas tas par piejaukumu klāt,” stāsta Vija. “Tas sāls kūstot ienāk iekšā sētā, viss kūstot aiziet uz tūjām. Un tās dzeltē nost. Es nezinu, kas notiks ar tūju saknēm. Ja pa vienu gadu sāka tā kalst, kas būs nākamgad? Notekūdens grāvja mums vairs nav. Ja būtu grāvji, tad sniegs pa grāvi aizietu, kā kādreiz mums aizgāja, bet tagad tam nav, kur palikt. Viss paliek uz augiem.”

Jau pagājušajā gadā kundze sūdzējās par to, ka Krāces ielas atjaunošanas laikā tika aizbērts vecais notekgrāvis un jauns netika paredzēts būvprojektā. Toreiz pašvaldība piedāvāja vaļēja grāvja vietā izbūvēt meliorācijas cauruli, kas uzņemtu ūdeni un to novadītu no kundzes privātīpašuma. Tas arī tika izdarīts, tomēr Vija uzskata, ka tas nav atrisinājis problēmu, jo lietus periodos un atkušņa laikā pludo arī dārzs.

“Vispār to ceļu taisot, neviens ar mums neko nav runājis, pat nav paprasījuši, kāpēc mums tas grāvis ir vajadzīgs. Neviens nav interesējies. Tad, kad taisīja to ceļu, es stāvēju traktoram priekšā, neļāvu grāvi aizrakt ciet. Neviens nerunāja ar mums,” sašutumu pauž Vija.

Pašvaldības Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Ainārs Skromāns uzsver, ka vispirms ir jānoskaidro, kāds ir zaudējumu apmērs naudas izteiksmē, un jāpārliecinās, ka tūjām bojājumi tiešām radušies ziemā kaisītā sāls dēļ.

“Iedzīvotāja var droši vērsties pašvaldībā un sniegt savu zaudējumu izmaksas vai tāmi. Pašvaldība izskatīs un pieņems lēmumu. Pieaicināsim sertificētu speciālistu, lai izvērtē,” saka Skromāns.

Gadījumā, ja izvērtēšanā eksperts konstatēs, ka dzīvžoga bojājumi radušies pašvaldības vainas dēļ, iedzīvotājai tiek solīts zaudējumus kompensēt. Vietvarā arī norāda, ka tad, ja iedzīvotāja vēlas gar Krāces ielu atjaunot vaļēju notekgrāvi, ir jāraksta iesniegums pašvaldībai. Speciālisti ierosinājumu izvērtēs.

Sandra Paegļkalne

h
hihi 28.05.2023 11:50
Aizbērt notekgrāvi,tur jau galīgi debīli tie projektētāji ir bijuši.Var jau redzēt,ka ceļš ir augstāks par piemājas zemi.Katram normālam cilvēkam ir skaidrs,ka viss ūdens to applūdinās.Nekāda truba to nespēs labot.
S
Skolnieciņš 27.05.2023 17:19
agronoms 27.05.2023 12:51 Labi. Es ieskenēšu kādu augstskolas mācību materiālu augu fizioloģijā. Saite būs te.
a
agronoms 27.05.2023 17:51
Atšujies , idiot, ar visiem saviem joniem un visu citu ko esi sagrābājis dažādās malās un neuzbāzies citiem ar savu idiotismu.
S
Skolnieciņš 27.05.2023 18:03
agronoms: Atšujies , idiot, ar visiem saviem joniem un visu citu ko esi sagrābājis dažādās malās un neuzbāzies citiem ar savu idiotismu.
agronoms 27.05.2023 17:51 Es esmu studējis vispārīgo ķīmiju divus semestrus, neorganisko kīmiju un vel kopumā ap 80KP ķīmijas. Un es esmu studējis botāniku, augu anatomiju un fizioloģiju. Mana kompetence lauksaimniecībā būs augstāka kā tev.
z
zinātājs 28.05.2023 10:24
Skolnieciņš: agronoms 27.05.2023 17:51 Es esmu studējis vispārīgo ķīmiju divus semestrus, neorganisko kīmiju un vel kopumā ap 80KP ķīmijas. Un es esmu studējis botāniku, augu anatomiju un fizioloģiju. Mana kompetence lauksaimniecībā būs augstāka kā tev.
Ja visu par minerālmēsliem zini, tad pasaki, kas ir čilīts? Kādi ķīmiskie elementi tam raksturīgi?
S
Skolnieciņš 29.05.2023 19:43
zinātājs: Ja visu par minerālmēsliem zini, tad pasaki, kas ir čilīts? Kādi ķīmiskie elementi tam raksturīgi?
H, C, O, N, P, K, S, Ca, Mg, Si, Cl, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Ni atomi (Epstein 1972, 1999 pēc Taiz, Zeiger).
S
Skolnieciņš 29.05.2023 19:47
zinātājs: Ja visu par minerālmēsliem zini, tad pasaki, kas ir čilīts? Kādi ķīmiskie elementi tam raksturīgi?
I Grupa: elementi, kuri ir oglekļa savienojumu sastāvā (bez C, O un H) N; S,
II Grupa: elementi, kuri ir svarīgi enerģijas apritei vai auga struktūras saglabāšanai P; Si; B,
III Grupa: elementi, kuri pastāv augu audos jonu veidā (signāli, osmoze)K; Cl; Ca; Mn; Mg; Na,
IV Grupa: elementi, kuri ir iesaistīti redox reakcijās Fe; Ni; Zn; Mo; Cu.
S
Skolnieciņš 29.05.2023 19:53
zinātājs: Ja visu par minerālmēsliem zini, tad pasaki, kas ir čilīts? Kādi ķīmiskie elementi tam raksturīgi?
Vilheima Knopa hidroponikas šķīdums Ca(NO3)2; KNO3; MgSO4; KH2PO4; KCl (nesatur mikroelementus). Tā ir vairāk kā gadsimtu veca receptūra. Tagad izmanto advancētākus maisījumus. Nez kāpēc ar NaCl neko nelaista? Halofītiem NaCl derēs, bet visiem citiem tas ir kaitīgs vai kā citādi nāvējošs. Un dabā vārāmā sāls ir visur. Saldūdens pat ir deficīts.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 14:45
Skolnieciņš: H, C, O, N, P, K, S, Ca, Mg, Si, Cl, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Ni atomi (Epstein 1972, 1999 pēc Taiz, Zeiger).
jā, jā, ebrejeļu mēslumute, izņemot epšteinu un cīgleru, neviens Berziņš vai Dindonis to neatklaja...ute netīra...
S
Skolnieciņš 30.05.2023 23:34
Skolnieciņš: agronoms 27.05.2023 17:51 Es esmu studējis vispārīgo ķīmiju divus semestrus, neorganisko kīmiju un vel kopumā ap 80KP ķīmijas. Un es esmu studējis botāniku, augu anatomiju un fizioloģiju. Mana kompetence lauksaimniecībā būs augstāka kā tev.
es esmu studējis Varšavā apbedīšanas nozari, tas ietvēra līķa rūgšanu, pūšanu, trūdēšanu, mazgāšanu,pēcnāves grimmēšanu, balzamēšānu , cilvēka fizioloģiju , psiholoģju (sarunas ar tuviniekiem), hibernāciju, daiļamatniecību- galdniecību(zārkiem), seno laiku vēsturi, dvēseļu reinkarnāciju un nāves komerciālo vērtību. Un tev, segvārdu zagle, nav kauns te ielīst ar savām niecīgajām amatiera zināšanām ? Tev, ar visu tavu hipiju -pseidodievekļu varzu, kas ietver odinus, freijas, baldrus, un citas personas ar aizperētām olām paurē ?
S
Skolnieciņš 27.05.2023 14:52
Biežāk gan iedzīvotāji sūdzās par sabojātu gaisu...piemēram ebrejeļi un vācu cūkas šausmīgi laiž smakas, turklāt parasti gāzu palaišanas laikā smejās un vēl cits citam labu veselību..
S
Skolnieciņš 27.05.2023 17:08
Skolnieciņš 27.05.2023 14:52 Pirmkārt, tu neesi skolnieciņš, bet gan viltvārdis, kas uzdotas par mani. Otkārt, izbeidz kurināt naidu pret ebrejiem un vāciešiem.
a
agronoms 27.05.2023 17:54
Skolnieciņš: Skolnieciņš 27.05.2023 14:52 Pirmkārt, tu neesi skolnieciņš, bet gan viltvārdis, kas uzdotas par mani. Otkārt, izbeidz kurināt naidu pret ebrejiem un vāciešiem.
Re , kāds tu faktiski esi, vispirms uzraksti pretīgu komentāru un pēc tam tēlo, ka kāds cits vainīgs. Tas viss lai celtu savu prestižu, bet neviens normāls taču tev vairs netic un beidz glupoties.
N
Neķītrais masāžists 27.05.2023 20:13
agronoms: Re , kāds tu faktiski esi, vispirms uzraksti pretīgu komentāru un pēc tam tēlo, ka kāds cits vainīgs. Tas viss lai celtu savu prestižu, bet neviens normāls taču tev vairs netic un beidz glupoties.
Skolnieciņš no Svētbirzs ir īstākais antisemīts. Tā turēt! :D
S
Skolnieciņš 27.05.2023 21:02
agronoms: Re , kāds tu faktiski esi, vispirms uzraksti pretīgu komentāru un pēc tam tēlo, ka kāds cits vainīgs. Tas viss lai celtu savu prestižu, bet neviens normāls taču tev vairs netic un beidz glupoties.
agronoms 27.05.2023 17:54 Nevaino mani svešos noziegumos. La.lv un tv3.lv parādās pretīgi komentāri ar segvārdu skolnieciņš pat tad, kam man universitātē notiek kontroldarbi, laboratorijas darbi un eksāmeni. IP adreses man ar segvārdu zagli ir dažādas. Viedierīču IMEI kodi un citi metadati ir dažādi. Arī interneta pieslēgumi ir dažādi. Viens cilvēks divās vietās nekādi nevar atrasties.
S
Skolnieciņš 27.05.2023 21:05
Neķītrais masāžists: Skolnieciņš no Svētbirzs ir īstākais antisemīts. Tā turēt! :D
Neķītrais masāžists 27.05.2023 20:13 Nez kāpēc tu pagānismu un ābramisko reliģiju kritiku sauc par antisemītismu. Es nekad neesmu ebreju tautu apsaukājis vai arī mēģinājis attaisnot holokaustu, un es arī nosodu nacisma ideoloģiju tikpat kā komunisma ideoloģiju un citus totalitārisma paveidus.
P
Pareizā atbilde 29.05.2023 10:13
Skolnieciņš: Neķītrais masāžists 27.05.2023 20:13 Nez kāpēc tu pagānismu un ābramisko reliģiju kritiku sauc par antisemītismu. Es nekad neesmu ebreju tautu apsaukājis vai arī mēģinājis attaisnot holokaustu, un es arī nosodu nacisma ideoloģiju tikpat kā komunisma ideoloģiju un citus totalitārisma paveidus.
Skolnieciņ, Te ir redzams, ka Tu esi piegriezies daudziem , kas varētu Tev likt pārdomāt savus tekstus rūpīgāk.
Ja kāds Tev piedēvē absurdu, tad varbūt viņš grib netieši norādīt, cik absurdas ir Tavas t.s. ,, garīgās,, idejas.
Es šaubos, vai Tu izpelnītos šādu attieksmi, ja runātu par lietām, kurās, iespējams, esi eksperts - bioloģiju , botāniku u.c.

Atgriežoties pie komentētā teksta es gribētu piebilst, ka attēlā redzamais žogs ļoti kaitīgi iedarbojas uz attēlā redzamās mājas koka sienu, kura ir sapuvusi un sapūs vēl vairāk, jo tuvu klāt esošais dzīvžogs traucē sienai izžūt un veicina mikroorganismu darbību.
Esmu novērojis, ka cilvēki šo nesaprot un sapūdē māju tā, ka tā sāk brukt.
S
Skolnieciņš 29.05.2023 19:56
Pareizā atbilde: Skolnieciņ, Te ir redzams, ka Tu esi piegriezies daudziem , kas varētu Tev likt pārdomāt savus tekstus rūpīgāk.<br /> Ja kāds Tev piedēvē absurdu, tad varbūt viņš grib netieši norādīt, cik absurdas ir Tavas t.s. ,, garīgās,, idejas.<br /> Es šaubos, vai Tu izpelnītos šādu attieksmi, ja r..
Jautājums. Ja mani apceļ tāpēc, ka es esmu pagāns. Tad kāpēc Valsts policija vel nav aizklapējusi kristīgās sektas ar tiesas spriedumu? Esi konsekvents zinātniskajā ateismā!
S
Skolnieciņš 29.05.2023 20:02
Pareizā atbilde: Skolnieciņ, Te ir redzams, ka Tu esi piegriezies daudziem , kas varētu Tev likt pārdomāt savus tekstus rūpīgāk.<br /> Ja kāds Tev piedēvē absurdu, tad varbūt viņš grib netieši norādīt, cik absurdas ir Tavas t.s. ,, garīgās,, idejas.<br /> Es šaubos, vai Tu izpelnītos šādu attieksmi, ja r..
Pareizā atbilde 29.05.2023 10:13 Tūjas aug atstatus no mājas. Provokācija, krievāni, tev neizdevās.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 12:09
Skolnieciņš: Pareizā atbilde 29.05.2023 10:13 Tūjas aug atstatus no mājas. Provokācija, krievāni, tev neizdevās.
draugi, ko jūs uzkritāt visi slimajam radījumam
skolnieciņam, kuram gan mēness ceturksnis paurī, bet lai jau ir kā ir ..skolnieciņš man ir , vai iespējams jau bija, vecs labs klients, jūš laikam neko neesiet dzirdejusi par Patentiesībām ? Un tu, ebrejeļu mēslumute, segvārdu zagle, nerej uz krieviem, smirdošie rotšildizkarnījumi tiks kārti, tas nav novēršams...pat ja šie utaiņi sāks šodien izlaizīt visu apzagto valstu publiskās atejas...neapskaudīsim..
S
Skolnieciņš 30.05.2023 12:12
jā, ebrejeļķi un vācu cūkas pirš, sastādīsim grafiku, redzēsi , ka šodienas jenķu čūku izpirdumi no asv cūkvalsteles pēdejos 25 gados nav ne matu pavirzījusies tākāl naida kurināšanā..atceros, ap 1990. gadu lašīju, ka šel pidarasi un kuces Nigērijā nodarbina full time antropoloģijas profesorus (iekavās)- šo mirlu vienīgais uzdevums bija pierādīt , atkal iekavas, ka jorubi esot agrāk dedzinājuši hausu bērnus , vai izcepuši un ēduši, un otrādi...atkarībā uz kuru pusi aiziet naftas iegulas...nē, pidari anglenu, jenķu un žīdeļu, jūs gaida cilpa, nekas cits.
S
Skolnieciņš 30.05.2023 12:13
Skolnieciņš: jā, ebrejeļķi un vācu cūkas pirš, sastādīsim grafiku, redzēsi , ka šodienas jenķu čūku izpirdumi no asv cūkvalsteles pēdejos 25 gados nav ne matu pavirzījusies tākāl naida kurināšanā..atceros, ap 1990. gadu lašīju, ka šel pidarasi un kuces Nigērijā nodarbina full time antropoloģijas profesorus (ieka..
jā, šito tekstu būs grūtāk izlasīt kjā šumēru ķīļu rakstu, šnabs ir labs..klava ir jāmaina, tas skaidrs, ekskjuzemuā
S
Skolnieciņš 30.05.2023 12:14
Skolnieciņš: jā, šito tekstu būs grūtāk izlasīt kjā šumēru ķīļu rakstu, šnabs ir labs..klava ir jāmaina, tas skaidrs, ekskjuzemuā<br />
šell pidarasi, rojaldačšel, -royaldutchshell smerdeļbodīte, par šiem Nigērijas apzadzējiem gāja runa, es pats Biafras kungus akceptētu.
H
Hmm 27.05.2023 13:40
Palasīju internetā-tūjas mēdz dzeltēt arī,ja tām trūkst ūdens.Man dārzā arī mēdz dzeltēt,bet tur nav vainīgs ceļš,jo neatrodas pie ceļa. Iemesli var būt dažādi.
N
Neķītrais masāžists 27.05.2023 20:14
Kad suņi tūjas apmīž, tad arī tās sāk kalst.
N
No laukiem 27.05.2023 12:47
Mainu tūjas pret asfaltu uz mūsu ceļa!
z
zinātājs 27.05.2023 09:28
Nezinu, kāpēc tieši Pašvaldības Infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Aināru Skromānu dome virzījusi kā pārstāvi skaidroties ar Viju. Vai tad par infrastruktūru ir skandāls Krāces ielā? Nē, taču! Infrastruktūra tur, kā agrāk teica, pa pirmo zorti! Uz turieni bija jādodas novada galvenai dārzniecei, kas obligāti daudz vairāk saprot un zina no kokiem, to kaitēkļiem un slimībām nekā nabaga Skromāns, kas, kā izskatās, no Ragaiņa puses pamests zem riteņiem.
J
Jecis 27.05.2023 09:19
Tur suns vai kaķis ir pačurājis...ja ceļa vaina būtu, tad bojājumi būtu lielāki! Interesanti tante apmaksās analīžu rezultātus, ja centīsies noskaidrot kas vainīgs!? Jeb atkal bļaušana būs ka visi uzpirkti....te izskatās tantēm pavasaris galvā, nekas nepatīk kas pilsētā tiek darīts...nu jā, pie salcevica laikam labāk bija- 20 gadi nekas netika darīts, tantes savās sūnās mierīgi gulēja... kamēr naudiņa pa kabatām aizplūda, bet pilsēta degradējās
S
Skolnieciņš 27.05.2023 12:43
Ceļa un ietvju kaisīšana ar sāli ne tikai iesāla augsni, bet arī veicina betona koroziju.
J
Jocīgie 26.05.2023 21:24
Pormaļa iela top parāk šaura. Galīgi tie projektētāji nav pie pilna rubļa.
Skromans lai ņem rokās lāpstu un jož uz Kraces ielu rakt novadgrāvi! Nav ko te lieki viņam vāvuļot!
V
Vietējais 26.05.2023 21:08
Kaut kā dīvaini.Mūsu hokejisti,viņu treneri ,dara brīnumus,tuvojas prezidenta vēlēšanas.Par to ne vārda,it kā jēkabpiliešus tas nekādi neskar un vispār neinteresē.... .Iespējams,kāds suns savā pastaigas maršrutā palaidis uz kādu tūju,kurai nokaltis kāds zars... Jā,tas ir apspriešanas vērts...
N
Neķītrais masāžists 26.05.2023 21:00
Par velti viss tas kipišs. Ne nu kāds tur nāks un labos. Hren tur. Tur jau iedzīvotājiem vajadzēja runāt ar mērniekiem un projektētājiem, ja vispār kāds tur pirms darbu sākšanas bija ieradies. Visdrīzāk kaut ko pēc veciem plāmiem sazīmēja, un pofig.
S
Skolnieciņš 26.05.2023 20:54
Daudzās valstīs ceļus nekaisa ar vārāmo sāli jeb NaCl. Vārāmais sāls uz ietvēm un brauktuves ir tikai padomijas jeb padumjo laiku rudiments, citiem vārdiem, okupantu kultūras palieka.
P
Pareizā atbilde 29.05.2023 10:17
Vāvuļošana par ,,okupācijas paliekām,, vārds vārdā saskan ar reiz boļševiku tik daudzinātās ,, kapitālisma paliekām,, uz kuru rēķina poļitruki centās norakstīt absurdās padomju iekārtas neveiksmes.
S
Skolnieciņš 29.05.2023 20:00
Pareizā atbilde: Vāvuļošana par ,,okupācijas paliekām,, vārds vārdā saskan ar reiz boļševiku tik daudzinātās ,, kapitālisma paliekām,, uz kuru rēķina poļitruki centās norakstīt absurdās padomju iekārtas neveiksmes.
Pareizā atbilde 29.05.2023 10:17 Nilam Ušakovam patika iesālīt Vecrīgas kulturvēsturisko mantojumu. Es ar prieku krievu puškās sāli bērtu un ūdeni lietu ar nelielu sālskābes piejaukumu. Lai korodē uz nebēdu!
Ir citi sāļi, kurus var uz ceļiem kaisīt. Un ir tāda lieta, kā sniega izvešana. Krievijā ir tradīcija visu kaisīt ar vārāmo sāli. Tā nav laba tradīcija. Daudzviet Eiropā mūsdienās tā nedara, jo apzinās ekonomiskās sekas.
S
Skolnieciņš 26.05.2023 20:17
kas tas par vēderīgu papiņu tur pa labi?
P
Parmas klosteris 26.05.2023 20:35
tas ir magnuss karlsens, drusku paģirains.
S
Skolnieciņš 26.05.2023 20:46
Skolnieciņš 26.05.2023 20:17 Galvas slimniek, izbeidz zagt manu segvārdu. Tu uzvedies kā krievs Bučā, kurš pirms pilsētas sabumbošanas mēģina no kādas mājas nozagt tualetes podu un izlietni.
S
Skolnieciņš 27.05.2023 14:20
Skolnieciņš: Skolnieciņš 26.05.2023 20:17 Galvas slimniek, izbeidz zagt manu segvārdu. Tu uzvedies kā krievs Bučā, kurš pirms pilsētas sabumbošanas mēģina no kādas mājas nozagt tualetes podu un izlietni.
Skolnieciņš 26.05.2023 20:46 nerej uz krieviem , psihiski slimā ebrejeļu mēslumute -zagle...Bučas cilvēkus un Ukrainas bērniņmus noslepkavoja žīdfasisteļu smirdoņas no asv cūkvalsteles. Rotšildmēsliem - cilpa ..CILPA !!!
S
Skolnieciņš 27.05.2023 17:10
Skolnieciņš: Skolnieciņš 26.05.2023 20:46 nerej uz krieviem , psihiski slimā ebrejeļu mēslumute -zagle...Bučas cilvēkus un Ukrainas bērniņmus noslepkavoja žīdfasisteļu smirdoņas no asv cūkvalsteles. Rotšildmēsliem - cilpa ..CILPA !!!
Skolnieciņš 27.05.2023 14:20 Tu kārtējo reizi runā krievu suņu valodā. Rotšildmēsli – ir REN TV un pārējās kremļa propagandas žargons. Tātad tava politiskā piederība, segvārdu zagli, ir redzama. Ortkārt, kas uzsāka karu Ukrainā? Krievi!
S
Skolnieciņš 31.05.2023 09:35
Skolnieciņš: Skolnieciņš 27.05.2023 14:20 Tu kārtējo reizi runā krievu suņu valodā. Rotšildmēsli – ir REN TV un pārējās kremļa propagandas žargons. Tātad tava politiskā piederība, segvārdu zagli, ir redzama. Ortkārt, kas uzsāka karu Ukrainā? Krievi!
Skolnieciņš 27.05.2023 17:10 nerej uz krieviem, psihiski slimā ebrejeļu mēslumute, Ukrainas cilvēkus slepkavo ebrejeļu smirdoņās abramoviči, rotšildi, kolomoiski un citi atkritumi. Tiem no cilpas neizmukt,. viņu līdzdalībniekiem arī.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->