Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.04.2023 14:32

Tiesas ieskatā visas iespējamās procesuālās darbības Rusiņa krimināllietās tikušas paveiktas 24

Tiesas ieskatā visas iespējamās procesuālās darbības Rusiņa krimināllietās tikušas paveiktas

Zemgales rajona tiesas priekšsēdētāja Līga Ašmane norāda, ka tiesa ir veikusi iespējamās procesuālās darbības, lai nodrošinātu tiesvedībā esošo krimināllietu izskatīšanu pret Leonu Rusiņu, kurš patlaban tiek meklēts par slepkavību Jēkabpils novadā. Pret Rusiņu Zemgales rajona tiesas tiesvedībā jau atrodas trīs krimināllietas. Pagājušā gada 26.augustā viņš atzīts par vainīgu nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību ļaunprātīgā nepildīšanā un sodīts ar brīvības atņemšanu uz 25 dienām. Otrajā krimināllietā tiesa pieņēmusi lēmumu atvest apsūdzēto uz tiesu piespiedu kārtā, jo viņš neieradās uz lietas izskatīšanu. Trešajā krimināllietā Zemgales rajona tiesa 8.februārī apsūdzētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, izsludināja viņu meklēšanā un apturēja kriminālprocesu krimināllietā līdz laikam, kad apsūdzētais tiks atrasts.

Tiesa apsūdzētā meklēšanu uzdeva veikt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Austrumzemgales iecirknim.

"Tiesa, ņemot vērā minēto, ir veikusi iespējamās procesuālās darbības, lai nodrošinātu šo tiesvedībā esošo krimināllietu izskatīšanu. Tālākais darbs bija jāveic policijai, bet diemžēl Valsts policijas Zemgales reģiona Austrumzemgales iecirknis to nav izdarījis, " norādījusi Zemgales rajona tiesas priekšsēdētāja Līga Ašmane.

Z
Zemgales rajona tiesas lēmums 21.04.2023 15:52
Šodien, 21.aprīļa Latvijas ziņās Zemgales rajona tiesas priekšsēdētāja informēja, ka jau 8.februārī(!!!) ticis pieņems tiesas lēmums par Leona Rusiņa apcietināšanu, kas bijis jāveic policijai. Ja netika galā vietējie, tad iekšlietu struktūrās ir profesionālāki kadri, kas to būtu spējuši izdarīt. Tas, ka sievietes slepkava ir uz brīvām kājām, esot iekšlietu struktūru vislielākā nolaidība.
z
zinātājs 21.04.2023 09:48
Zināms, ka ar tiesnešiem strīdēties ir bezjēdzīgi. Tiesnešiem patiesību var pateikt tikai citi tiesneši. Pie tam ne visi, bet tikai tie, kas strādā apelācijā, bet tos savukārt panāca tie, kas strādā kasācijā un tā tālāk līdz pat Prezidentam, un Hāgai.
B
Biskupicas Paška-Ļaundaris 21.04.2023 15:08
hāgas nocenoto temīdu bodīte jau sen raud pēc labi ieziepēta striķa un ātras rīcības..kasacijā tiesneši tikai kasās , apelācijā-iegrimuši judikatūras masturbācijā..šodien nepieciesami quickdecision(i), - tas , ka tu mūs garlaikoji vakar , nav iemesls tevi nepakārt šodien utjpr...
T
Teologs Teodors 21.04.2023 09:23
Kamēr tiesa vērtē ,,processsuālās darbības ,, ... neviens neiedomājas, ka daudzinātajam varmākam būtu nepieciešama ekzorcista palīdzība.
Jo ir taču acīmredzams, ka viņa rīcība nekādi nav loģiski izskaidrojama.

Dievu atmetušajai tautai arī turpmāk būs jāpiedzīvo šādi un līdzīgi notikumi.
N
Neķītrais masāžists 20.04.2023 21:10
Tiesa, bļē, visas bočkas uz mentiem novēlusi. A, paši, ko neietupināja uzreiz?
p
par maz 20.04.2023 20:56
Kad Pūci čalītis uz ielas pabaidīja,vai Viņķelei inetā sveicienus nosūtīja-vainīgie tika atrasti jau otrā rītā un bij atrasti vajadzīgie panti ,par ko saukt pie atbildības.Te viss izdarīts,kātībā,bet sieviete kapā
J
Jefiņš 20.04.2023 17:58
Darīts ir viss iespējamais likumā noteiktajā kārtībā. Neviens nevar paredzēt, kas tādam notiek galvā, ja bija traks, ka vieta trako mājā.
L
LV likumi rullē 20.04.2023 20:43
Esi viens no tām jefiņu cūkām, kuri rukā pogaino rukšķu kantorī, ka mazgā citu pogaino lašaru rokas nevainībā? Šitais maniaks bija apzināts kā augsts risks sievietes drošībai, bet policijā viss tika ignorēts. Vai tādas cūkas kas strādā tik atbildīgā iestādē tev tiešām šķiet kas normāls??
v
vārds 20.04.2023 20:57
LV likumi rullē rakstija: Esi viens no tām jefiņu cūkām, kuri rukā pogaino rukšķu kantorī, ka mazgā citu pogaino lašaru rokas nevainībā? Šitais maniaks bija apzināts kā augsts risks sievietes drošībai, bet policijā viss tika ignorēts. Vai tādas cūkas kas strādā tik atbildīgā iestādē tev tiešām šķiet kas normāls??
Spriežot, pēc tavā komentārā paustā niknumu un naida, tu daudz neatpaliec no Rusiņa, vismaz verbāli.
L
LV likumi rullē 21.04.2023 07:54
vārds rakstija: Spriežot, pēc tavā komentārā paustā niknumu un naida, tu daudz neatpaliec no Rusiņa, vismaz verbāli.
Fascinē cik Latvijā ir daudz sieviešu nīdēji. Kārtējo reizi, atkārtošos - kārtējo reizi, Latvijā nosista sieviete no sen apzināta varmākas rokas, bet LV sabiedrībā vairums meklē iemeslus kāpēc attaisnot drošības instanču nolaidību vai uzvelt vainu mirušajai sievietei.. Kaut kāda debīliķu valsts. Nav jābrīnās ka simtiem tūkstošu iedzīvotāju emigrējuši prom no šādas leiputrijas un nav jābrīnās, ka ar tādu idiotisku tautas domāšanu esam daudzviet pēdējie Baltijas valstu vidū.
n
nolaidība 21.04.2023 08:25
LV likumi rullē rakstija: Fascinē cik Latvijā ir daudz sieviešu nīdēji. Kārtējo reizi, atkārtošos - kārtējo reizi, Latvijā nosista sieviete no sen apzināta varmākas rokas, bet LV sabiedrībā vairums meklē iemeslus kāpēc attaisnot drošības instanču nolaidību vai uzvelt vainu mirušajai sievietei.. Kaut kāda debīliķu valsts. Nav..
Fascinē tavi pūliņi pacelt it kā sieviešu ,,aizstāvības karogu,, kā pašapliecināšanās instrumentu. Tukša tava muldēšana visos tavos komentāros. Neviens te sievietes neienīst. Tad dod konkrētu versiju , kas bija konkrēti darāms policijai ,lai novērstu šo mežonīgo slepkavību. Tikai bez tukšvārdu mētāšanas.
L
LV likumi rullē 21.04.2023 13:54
nolaidība rakstija: Fascinē tavi pūliņi pacelt it kā sieviešu ,,aizstāvības karogu,, kā pašapliecināšanās instrumentu. Tukša tava muldēšana visos tavos komentāros. Neviens te sievietes neienīst. Tad dod konkrētu versiju , kas bija konkrēti darāms policijai ,lai novērstu šo mežonīgo slepkavību. Tikai bez tukšvārdu mētāš..
Mister pļūtītāj, un kur tad kaut viens raksts par tiesas instanču atzinumu, ka ieviestajā sistēmā kaut kas ir nepilnīgs, un kur minēti ierosinājumi, lai šāda slepkavība vairs neatkārtotos?
Jo šajā valstī mentālu deģenerātu veču vidū netrūkst, ko pierāda tavs komentārs un visi thumb-up tavam komentam.

Neviena tiesu instance, nekāda policijas struktūrvienība nav atzinusies jā, ir nepilnības tur un tur mūsu sistēmā, bet bravūrīgi veči publiski metas runāt debīlismu, ka esošajā sistēmā viss ir kārtībā..
Ja kāds nosistu šitā tavu māti vai sievu, diez vai vēl tik cildeni pļūtītu mister dauni
s
skats no malas 21.04.2023 19:57
LV likumi rullē rakstija: Mister pļūtītāj, un kur tad kaut viens raksts par tiesas instanču atzinumu, ka ieviestajā sistēmā kaut kas ir nepilnīgs, un kur minēti ierosinājumi, lai šāda slepkavība vairs neatkārtotos? Jo šajā valstī mentālu deģenerātu veču vidū netrūkst, ko pierāda tavs komentārs un visi thumb-up tavam komentam..
Vai Tu pats sev vēl neriebies, ko ? Ko Tu plosies pa internetu lamājoties, apsaukājoties un kāda jēga tam visam. Neko sakarīgu pēc būtības Tu pateikt neesi spējīgs, bet uzbrūc citiem. Tev tas Rusiņš rads, draugs vai paziņa, ja tik vētraini viņu aizstāvi ? Tu meklē vainu likumos, bet vaina ir Rusiņā pašā kā tas ir ar jebkuru kriminālnoziegumu. Neplosies, Tu paliec smieklīgs.
L
LV likumi rullē 21.04.2023 21:00
skats no malas rakstija: Vai Tu pats sev vēl neriebies, ko ? Ko Tu plosies pa internetu lamājoties, apsaukājoties un kāda jēga tam visam. Neko sakarīgu pēc būtības Tu pateikt neesi spējīgs, bet uzbrūc citiem. Tev tas Rusiņš rads, draugs vai paziņa, ja tik vētraini viņu aizstāvi ? Tu meklē vainu likumos, bet vaina ir Rusiņā ..
Debīlais, tu esi ķerts galvā vai kā. Kur es to Rusiņu izdzimteni aizstāvu? Visus viņam līdzīgos uz karātavām nevis uz cietumu, ja varētu notikt pēc mana prāta. Iemācies lasīt pirms nāc internetā mēģināt gudri tirsties tizleni.
s
skats no malas 22.04.2023 14:51
LV likumi rullē rakstija: Debīlais, tu esi ķerts galvā vai kā. Kur es to Rusiņu izdzimteni aizstāvu? Visus viņam līdzīgos uz karātavām nevis uz cietumu, ja varētu notikt pēc mana prāta. Iemācies lasīt pirms nāc internetā mēģināt gudri tirsties tizleni.
Aizstāvi visos savos komentāros, jo vainu uzvel citiem. Netaisnojies kā skolas puika, kāds tu arī faktiski esi.
L
LV likumi rullē 22.04.2023 20:40
skats no malas rakstija: Aizstāvi visos savos komentāros, jo vainu uzvel citiem. Netaisnojies kā skolas puika, kāds tu arī faktiski esi.
Tu ar visiem saviem atpalikušajiem deģenerātiem kuri liek tev īkšķi uz augšu, esiet te vienīgie idioti, nevis es. Es iestājos par vardarbīgu agresoru adekvātu SAUKŠANU PIE ATBILDĪBAS maigākajā gadījumā ar ilgu cietumsodu pirms slepkavības pastrādāšanas, un iestājos par AMATPERSONU SAUKŠANU PIE ATBILDĪBAS par nolaidīgu dienesta amata pildīšanu. Vienīgais kurš te aizstāv slepkavas un pogainās cūkas un tiesnešus kuri adekvāti nesoda potenciālās slepkavas - tas esi tu un visa tā deģenerātu banda kuri liek tev īkšķi uz augšu.
skats no malas 22.04.2023 20:47
LV likumi rullē rakstija: Tu ar visiem saviem atpalikušajiem deģenerātiem kuri liek tev īkšķi uz augšu, esiet te vienīgie idioti, nevis es. Es iestājos par vardarbīgu agresoru adekvātu SAUKŠANU PIE ATBILDĪBAS maigākajā gadījumā ar ilgu cietumsodu pirms slepkavības pastrādāšanas, un iestājos par AMATPERSONU SAUKŠANU PIE ATBIL..
netaisnojies, es tev cauri redzu , jo vairāk tu bezjēgā lamājies , jo labāk atklājas tava īstā būtība - tu aizstāvi Rusiņu.
L
LV likumi rullē 22.04.2023 20:58
skats no malas rakstija: netaisnojies, es tev cauri redzu , jo vairāk tu bezjēgā lamājies , jo labāk atklājas tava īstā būtība - tu aizstāvi Rusiņu.
Pats ar lielu prieku strādātu par valsts noalgotu bendi aiz rīkles pakarot visus tos izdzimteņus kā Rusiņš un pie reizes vardarbību aizstāvošus deģenerātus kā tu :)
s
skats no malas 23.04.2023 09:22
LV likumi rullē rakstija: Pats ar lielu prieku strādātu par valsts noalgotu bendi aiz rīkles pakarot visus tos izdzimteņus kā Rusiņš un pie reizes vardarbību aizstāvošus deģenerātus kā tu :)
Netēlo sašutumu, tev tas neizdodas un beidz taisnoties. Ja tev tā vajag tad turpini aizstāvēt Rusiņu, pats esmu neitrāls un gaidu oficiālos lēmumus.
D
Distihs 20.04.2023 17:54
Mūsu labā probācija
Rusiņu tik nomocīja.
A
Astro 20.04.2023 17:35
Pret Rusiņu jau trijas lietas,
Pazīstamas visas vietas!
V
Visi atrakstās 20.04.2023 17:03
Protams visi balti un pūkaini. Vainīga beigās būs nogalinātā,ko pa priekšu varmākam grozījās.
O
Observer 20.04.2023 16:56
Problēma nepastāv tikai pie mums. ASV policisti, kad jābrauc klusināt ģimenes skandālus, velk lozes... visi raustās braukt.
Jo problēma ir tāda - ko iesākt ar diviem laulātiem ienaidniekiem?
L
LV likumi rullē 20.04.2023 15:38
Sieviete ir nogalināta no sen apzināta varmāka rokas, tas ir fakts. Kurš tad no drošības iestādēm ir vainīgais, kurš nolaidīgi pildīja amata pienākumus? Jo šāda LV drošības likumi ir sūda vērtē, kad apzināta varmāka var nonākt pēc vairāku mēnešu stalkošanas līdz tam, ka upuris ir nogalināts. Ja Latvijā tiešām pastāvētu taisnība, tad būtu smirdīgi kadri no tiesu izpildvaras un/vai tai pakļautajām drošības instancēm, kuri par šīs sievietes nāvi atbildētu ar daudzu gadu ilgu cietumsodu. Bet Latvijā miskastē taisnība likumu priekšā nepastāv, jo likumus elites pelējušajam krējumam piemēro savādāk (nepiemēro).

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->