Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 11.06.2024 07:00

Tauta ziņo: Jēkabpilī zāle līdz kaklam 29

Tauta ziņo: Jēkabpilī zāle līdz kaklam
Foto: aculiecinieks

Jēkabpilieši norāda, ka šogad pilsētā vietām ir izaugusi ļoti gara zāle. Jaunie Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi, kas nosaka zāles maksimālo pieļaujamo garumu, vēl nav stājušies spēkā, tādēļ šogad katrs var rīkoties, kā uzskata par pareizu.

Kāds vietējais iedzīvotājs ziņo, ka pašvaldības zemes gabalā, Madonas ielā, šajā sezonā nav ne reizi nopļauta zāle. Viņš jau vairākas nedēļas vēro šo vietu. 28. maijā zāles garums bija vairāk nekā viens metrs, savukārt 8. jūnijā stiebri bija sasnieguši pieauguša cilvēka cienīgu garumu – 1,67 metrus.

Iedzīvotājs ziņo, ka 10. jūnijā uzsākti pļaušanas darbi, tomēr viņš uzskata, ka tas ir krietni par vēlu.

 

Jau iepriekš ziņojām, ka šogad pļaušanas darbi tika uzsākti 15. maijā un tos veic uzņēmums SIA "Jēkabpils pakalpojumi". Vietvarā arī norādīja, ka darbi jāplāno tā, lai finansējuma pietiktu visai sezonai, tādēļ šobrīd ir jādzīvo taupības režīmā. Šogad kopējais finansējums, ko pašvaldība atvēlējusi uzņēmumam SIA "Jēkabpils pakalpojumi" pļaušanai, ir 73 tūkstoši eiro, ieskaitot PVN.

M
Madonas iela 12.06.2024 13:47
Madonas iela visu laiku bijusi Dieva (lasīt - pašvaldības) aizmirsta. Zāli nepļauj, gar daudzdzīvokļu mājām bedres jau vairāk par 10 gadiem neviens nevar kārtīgi salāpīt, dažus gadus atpakaļ bija atbraukuši, kaut kādus pāris nekvalitatīvus ielāpus uzlikuši, no kuriem jau pēc dažiem mēnešiem nekas īpaši nav palicis
j
jautri 12.06.2024 10:32
tak lai zaļo pilsēta! jāceļ brēka ir par atkritumiem kaudzēm....
ne visi var nopļaut, tagad par īpašumu pļaušanu prasa līdz 50 euro haltūriķi
Č
Čaklais 12.06.2024 11:00
Tak pļauj pati savu īpašumu, ko cepies.
j
jautri 12.06.2024 11:08
Čaklais rakstija: Tak pļauj pati savu īpašumu, ko cepies.
tu kādā valodā vispār runā? mans tevi nesaprot :) :) tā saprotami, čaklā preiliene?
Č
Čaklais 12.06.2024 11:17
jautri rakstija: tu kādā valodā vispār runā? mans tevi nesaprot :) :) tā saprotami, čaklā preiliene?
Žēl ka nesaprot, par savu īpašumu ir jārūpējas PAŠAM. Kāpēc apvainot haltūriķus. Ir aitas, tad ir arī cirpēji. Nevari atļauties, tirgo nost un ej uz dzīvokli, bet tas (šajā jaurti gadījumā) jau nebūs risinājums. Tad varēs cepties par to, kur tiek tērēta apsaimniekošanas nauda un tā tālāk.
j
jautri 12.06.2024 11:24
Čaklais rakstija: Žēl ka nesaprot, par savu īpašumu ir jārūpējas PAŠAM. Kāpēc apvainot haltūriķus. Ir aitas, tad ir arī cirpēji. Nevari atļauties, tirgo nost un ej uz dzīvokli, bet tas (šajā jaurti gadījumā) jau nebūs risinājums. Tad varēs cepties par to, kur tiek tērēta apsaimniekošanas nauda un tā tālāk.
jou, jou... nav ko cepties, tinies prom no īpašumiem ... jou , jou.. vai dod piķi haltūriķiem, jou, jou... viss rullē, viss notiek, kā tu, id=iot esi ,iedomājies par citu īpašumiem! ārstēties ej, padomdevējs! dzīvo pie vecākiem uz viņu naudas un aizveries pret pieaugušajiem, molokosos (t.i. piena sūcējs)!
Č
Čaklais 12.06.2024 11:28
jautri rakstija: jou, jou... nav ko cepties, tinies prom no īpašumiem ... jou , jou.. vai dod piķi haltūriķiem, jou, jou... viss rullē, viss notiek, kā tu, id=iot esi ,iedomājies par citu īpašumiem! ārstēties ej, padomdevējs! dzīvo pie vecākiem uz viņu naudas un aizveries pret pieaugušajiem, molokosos (t.i. piena sū..
:) :) :) sākums bij par zāles pļaušanu. Nu bez komentāriem......
j
jautri 12.06.2024 11:31
jautri rakstija: jou, jou... nav ko cepties, tinies prom no īpašumiem ... jou , jou.. vai dod piķi haltūriķiem, jou, jou... viss rullē, viss notiek, kā tu, id=iot esi ,iedomājies par citu īpašumiem! ārstēties ej, padomdevējs! dzīvo pie vecākiem uz viņu naudas un aizveries pret pieaugušajiem, molokosos (t.i. piena sū..
tu , pindiķi, aizver savu maizes kasti par veciem cilvēkiem, kuriem pensijas ir 200 euro un viņiem nav , kas palīdz kopt īpašumus vai vientuļās mātes, kas plēšas pa dzīvi, lai uzturētu bērnus! tu sīkais prusak, lodā pa savas barības atkritumiem un neaiztiec citus cilvēkus internetā!!!!!!
j
jautri 12.06.2024 11:33
Čaklais rakstija: :) :) :) sākums bij par zāles pļaušanu. Nu bez komentāriem......
tad aizver savus komentārus, par zāles pļaušanu, kur TU iesaki savas stulbās idejas cilvēkiem, kam ir grūti!
Č
Čaklais 12.06.2024 11:33
jautri rakstija: tu , pindiķi, aizver savu maizes kasti par veciem cilvēkiem, kuriem pensijas ir 200 euro un viņiem nav , kas palīdz kopt īpašumus vai vientuļās mātes, kas plēšas pa dzīvi, lai uzturētu bērnus! tu sīkais prusak, lodā pa savas barības atkritumiem un neaiztiec citus cilvēkus internetā!!!!!!
Klausos, bargā kundze..... nu jau sāk palikt jautri :) . Ko par šo teiksiet?
j
jautri 12.06.2024 11:34
jautri rakstija: tad aizver savus komentārus, par zāles pļaušanu, kur TU iesaki savas stulbās idejas cilvēkiem, kam ir grūti!
NECEPIES!!!!!!! :) :)
Č
Čaklais 12.06.2024 11:38
jautri rakstija: NECEPIES!!!!!!! :) :)
Man liekas, ka cepjās te kāds cits :)
j
jautri 12.06.2024 11:39
jautri rakstija: NECEPIES!!!!!!! :) :)
... meitenīt....
j
jautri 12.06.2024 11:40
jautri rakstija: ... meitenīt....
ar LIEKAS var nolikties uz deguntiņa, saulīt! :) :) tā parasti notiek! nesāc to, ko nevari pabeigt! pati uzprasies personīgi - nu tad arī atbildi personīgi!
Č
Čaklais 12.06.2024 11:44
jautri rakstija: ar LIEKAS var nolikties uz deguntiņa, saulīt! :) :) tā parasti notiek! nesāc to, ko nevari pabeigt! pati uzprasies personīgi - nu tad arī atbildi personīgi!
Kur palika jou, jou...? Tiešam smieklīgi, ka visas savas negācijas izgāžat internetā. Lai jums veicas.
j
jautri 12.06.2024 11:51
Čaklais rakstija: Kur palika jou, jou...? Tiešam smieklīgi, ka visas savas negācijas izgāžat internetā. Lai jums veicas.
nu redzi, tu atkal nesaproti! negācija ir noliegums. tu gan jau sajauci ar negativitāti, bet tev kā meitenei mazos gados piedodams :) :) gribi jou , jou - lūdzu jou, jou... galvenais, lai bērniņš neraud :) :) un nemāca pieaugušos kā rīkoties ar saviem īpašumiem!
D
Dabas draugs 12.06.2024 08:52
Sajukuši ar to pļaušanu.Ne vairs taureni vai kameni ieraudzīsi.
S
Smieklinak 11.06.2024 21:45
Vairakas nedēļas vēro to vietu, cilvēkam nav ko darīt. Bezģeļņiks
J
JānisV 11.06.2024 21:04
Mēs gribām, lai ir zaļi... nav visa pilsēta jānopļauj. Pie daudzdzīvokļu mājas gribu svaigas zāles smaržu pēc lietus. Mēs jau tā dzīvojam uz asfalta...Jūs esat nenormāli, man kauns par šādu sabiedrību. Varat mani noriet, bet ja esat izglītoti un informēti par zaļo kursu, tad šàdu negāciju nebūs.
P
Protams 12.06.2024 11:47
Nu tad ir jāpērk privātmāja un varēs neko nepļaut atstājot to zāli augstu cik vien gribas pašam.
j
jautri 12.06.2024 12:10
Protams rakstija: Nu tad ir jāpērk privātmāja un varēs neko nepļaut atstājot to zāli augstu cik vien gribas pašam.
viens(-a) saka, ka jāpērk privātā māja - tad varēs neko nepļaut, otrs (-a) saka - pirkt dzīvokli un nekas nebūs jāpļauj!
tad kas ir jādara???? :) :) moš vienkārši aizvērt savas mutes padomdevējiem???
P
Protams 12.06.2024 13:48
jautri rakstija: viens(-a) saka, ka jāpērk privātā māja - tad varēs neko nepļaut, otrs (-a) saka - pirkt dzīvokli un nekas nebūs jāpļauj! tad kas ir jādara???? :) :) moš vienkārši aizvērt savas mutes padomdevējiem???
Moš tev likties mierā un pašam savu muti aizvērt ????
I
Ilze 11.06.2024 15:39
Esmu gatava, ka tikšu norieta, bet tomēr.... Es arī dzīvoju Jēkabpilī, bet privātmājā! Katru brīvo laiku veltu savas dzīves sakopšanai, tai pieguļošās teritorijas savākšanai un pļaušanai (nu labi, ne tikai es, bet arī pārējā ģimene).... Lai būtu sakopti, nopļauti un skaisti - tas ir darbs! Zinot to, kāds laiks un resursi ir vajadzīgi, ne reizi nav bijusi vēlme kādu bakstīt, par neizdarīto!
I
Ilze 11.06.2024 15:40
dzīves VIETAS
L
Laura 11.06.2024 16:02
Viss ir skaidrs un saprotams, bet ir viens liels BET: daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji maksā apsaimniekošanas maksu par to, lai apkārtne būtu sakārtota, tas ir: par sētnieka darbu, par zāles pļaušanu un t.t. Samaksājot par pakalpojumu gribētos to arī saņemt, bet diemžēl tā tas nenotiek. Kur tad paliek tā nauda?
j
jautri 12.06.2024 11:01
Laura rakstija: Viss ir skaidrs un saprotams, bet ir viens liels BET: daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji maksā apsaimniekošanas maksu par to, lai apkārtne būtu sakārtota, tas ir: par sētnieka darbu, par zāles pļaušanu un t.t. Samaksājot par pakalpojumu gribētos to arī saņemt, bet diemžēl tā tas nenotiek. Kur tad paliek..
nu labi, ka sētniekiem kaijas nav jāizšauj, kas jums traucē no rīta gulēt :) :)
P
Protams 12.06.2024 11:45
jautri rakstija: nu labi, ka sētniekiem kaijas nav jāizšauj, kas jums traucē no rīta gulēt :) :)
Protams, protams….nekas nav jādara: zāle nav jāpļauj, bedres nav jālāpa, vecie grausti lai sadrūp, pamestas mašīnas lai ieaug zemē, atkritumi lai mētājas visur, kur pagadās, jo arī iežogojums atkritumu tvertnēm nav vajadzīgs, tad arī sētnieku nevajag. Lai jau visi aizaugam ar zāli un atkritumiem!
j
jautri 12.06.2024 12:03
Protams rakstija: Protams, protams….nekas nav jādara: zāle nav jāpļauj, bedres nav jālāpa, vecie grausti lai sadrūp, pamestas mašīnas lai ieaug zemē, atkritumi lai mētājas visur, kur pagadās, jo arī iežogojums atkritumu tvertnēm nav vajadzīgs, tad arī sētnieku nevajag. Lai jau visi aizaugam ar zāli un atkritumiem!
tu jau sāc pārspīlēt! nekas.... tas no karstuma un nesvaiga gaisa ofisā! viss notiek, viss labi :) :) viss labi.... pa pilsētas nomalēm staigā stirnas, zaķi, lapsas, ežus regulāri notriec auto, putnu vispār pilns!
P
Protams 12.06.2024 13:45
jautri rakstija: tu jau sāc pārspīlēt! nekas.... tas no karstuma un nesvaiga gaisa ofisā! viss notiek, viss labi :) :) viss labi.... pa pilsētas nomalēm staigā stirnas, zaķi, lapsas, ežus regulāri notriec auto, putnu vispār pilns!
Prieks iepazīties, mister “gudrais” :DD

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->