Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.12.2022 17:36

SVEICIENS ZIEMASSVĒTKOS! 30

SVEICIENS ZIEMASSVĒTKOS!
Skatīt video

Šī nakts ir mūsu cerība un māja,

Ar saules griežiem jaunu loku sāc.

Un pats visdārgākais, sen gaidīts dāvinājums

Ikkatram mums ir mīlestības vārds.

 

Mīļie portāla lasītāji! Lai gaišs un miera pilns šis Ziemassvētku laiks! Mīlestību sirdī un jaukus brīžus kopā ar saviem tuvākajiem jums novēl Vidusdaugavas televīzijas kolektīvs!

Svētku noskaņai žurnāliste Sandra Paegļkalne un operators Kaspars Daņiļevičs piedāvā dziesmu “Dimantu putekļi”, kurai izveidots arī video.

P
Paldies! 27.12.2022 16:26
Skaista, sirsnīga dziesma un jauks video. Manuprāt to dzied pati Sandra Paegļkalne, un skan labi.
T
Teologs Teodors 27.12.2022 10:23
Nekad neviens visā pasaulē nevienam nav spējis uzspiest kristietību ar varmācīgām metodēm. Jo tas gluži vienkārši nav iespējams.
Ja pieņem par pareizu murgaino apgalvojumu, ka kristietība Baltijā ir atnesta ,,ar uguni un zobenu,, , kā pseidointelektuāļi nemitīgi apgalvo, tad taču visiem Baltijas valstu iedzīvotājiem bija jābūt 100% kristiešiem!
Bet tā tas nebūt nav.
Un, pat, aptaujājot 20 baznīcas večiņas un jūs sapratīsiet, ka kristietes tur ir tikai divas.
S
Skolnieciņš 27.12.2022 09:36
Mūsdienu Latvijā valda ticības brīvība. Latvijas Republika ir brīva, neatkarīga un demokrātiska valsts. Latvijas Republikas konstitūcija garantē ticības brīvību jebkuram mūsu valsts iedzīvotājam. Satversmes 8. nodaļas ‘’Cilvēka pamattiesības’’ 99. pants saka, ka:’’ Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.’’. Šis Satversmes likuma pants sniedz Latvijas iedzīvotājiem izvēles brīvību. Mūsdienās cilvēks pats var izvēlēties būt par ateistu (bezdievi) vai par politeistu jeb pagānu (dievturi), vai arī par kādas citas monoteiskas reliģijas pārstāvi. Šī izvēle ir jāpieņem katram cilvēkam pašam.
Ar sapratni un labestību, Skolnieciņš no svētbirzs
V
Viesis 26.12.2022 14:52
Kaut kāds mistrojums ne dziesma.
v
vārds 26.12.2022 17:25
Pienāca viesis un nosmirdināja .
S
Skolnieciņš 24.12.2022 22:00
Dieva vārds ir Saturns. Šodien ir Saturnālijs! Brāļi un māsas, svinām Saturnāliju! Ballējam, neguļam! Dāvanas dāvinam! Un vergus atlaižām, mēs vergus neturam. Jo cilvēki ir brīvi un vienlīdzīgi Dievu priekšā!!!
S
Skolnieciņš 24.12.2022 20:31
Kristietība ir Baltu zemēs ienāca caur asinīm, badu, postu, karu un baltu tautu genocīdu. Kristietības vārdā krustneši un kristīgie misionāri veica prātam neaptveramus noziegumus mūsu zemē. Un man vienalga katoļu baznīca vai pareizticīgo baznīca. Okupantu veidojums ir okupantu veidojums. Bez cieņas, Skolnieciņš
P
Pareizaisjautājums 26.12.2022 17:45
Demokrātijas vārdā ASV ir sākušas vismaz 200 militāras operācijas, par kurām sīkāk var uzzināt Vikipēdijā.
Šo operāciju laikā tika veikti prātam neaptverami brutāli ,, okupantu noziegumi,, ...

Vai tas nozīmē, ka demokrātija ir nolādēta un noraidāma?

Vai Skolnieciņš savā mūžā ir redzējis kaut vienu kristieti?

Vai muļķība jau tāpēc vien būtu laba, ka tā ir karojoša un uzbāzīga?
z
zinātājs 24.12.2022 09:44
Liels paldies Sandrai par apsveikumu, paldies Kasparam par video, bet gribētos zināt, kas dzied dziesmu? Mans draugs zināja teikt, ka Kasparsone, bet īstas un stingras pārliecības viņa runā tomēr nesadzirdēju.
p
prusaks 24.12.2022 11:19
Es arī īsti nezinu kas dzied, bet man draugs teica, ka Kristīne. Var jau būt, ka tā, bet dzied smuki.
z
zinātājs 24.12.2022 13:15
prusaks: Es arī īsti nezinu kas dzied, bet man draugs teica, ka Kristīne. Var jau būt, ka tā, bet dzied smuki.
Zinu, ka Kristīne smuki dzied, bet nezin vai Dimantu putekļiir viņas repertuārā.
O
Observer 23.12.2022 23:07
Dieva Vārds , Mateja evaņģēlijs, 11. nodaļa:
25 Tanī pašā laikā Jēzus iesāka runāt un sacīja: Es Tev pateicos, Tēvs, debesu un zemes Kungs, ka Tu šīs lietas esi apslēpis gudriem un prātniekiem, un tās esi zināmas darījis bērniem.
26 Patiesi, Tēvs, jo tā Tavs labais prāts ir noticis Tavā priekšā.
27 Visas lietas Man ir Mana Tēva nodotas, un neviens nepazīst Dēlu kā vien Tēvs, un neviens nepazīst Tēvu kā vien Dēls un kam Dēls to grib darīt zināmu.
28 Nāciet šurp pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt.
29 Ņemiet uz sevi Manu jūgu, mācieties no Manis, jo Es esmu lēnprātīgs un no sirds pazemīgs; tad jūs atradīsit atvieglojumu savām dvēselēm.
30 Jo Mans jūgs ir patīkams un Mana nasta viegla.
S
Skolnieciņš 24.12.2022 07:26
Es saprotu, ka Tu esi lielebreju šovinists un cionists, tās ir Tavas cilvēktiesības. Pret to man pretenziju nav. Tāds Tu esi un viss. Tu vari pielūgt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu cik vien pašam tīk. Tikai, lūdzu, nesludini Latvijā senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Te ir Latvija, te nav Izraēla. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Latvieši ir pagāni jeb politeisti jeb daudzdievji.
Lai miers ir Tavā sirdī un dvēselē! Priecīgus Ziemassvētkus!
Ar cieņu, Skolnieciņš
T
Teologs Teodors 24.12.2022 10:53
Skolnieciņš: Es saprotu, ka Tu esi lielebreju šovinists un cionists, tās ir Tavas cilvēktiesības. Pret to man pretenziju nav. Tāds Tu esi un viss. Tu vari pielūgt ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu cik vien pašam tīk. Tikai, lūdzu, nesludini Latvijā senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Te ir Latvija..
Bet Tu, Skolnieciņ, esi Latviešu tautas slepkava, jo, uzbāzdamies cilvēkiem ar saviem nevērtīgajiem elkiem, Tu mudini cilvēkus atkrist no dzīvā Dieva un Viņa Dēla , kas ir cilvēka vienīgais glābiņā pret otro, mūžīgo nāvi.
Es lūdzu Dievu, lai Viņš cilvēkiem atver acis un lai tie saskata postu, ko Tu viņiem vēlies radīt. Lai visi Latvijas cilvēki atgriežas no grēkiem un maldiem, kas tiem tik masveidīgi tiek uzspiesti.
Un, ja Tam Kungam labpatiks, lai arī Tu pats beidzot ieraugi ,,spožu gaismu uz Damaskas ceļa,, .
S
Skolnieciņš 24.12.2022 11:25
Teologs Teodors: Bet Tu, Skolnieciņ, esi Latviešu tautas slepkava, jo, uzbāzdamies cilvēkiem ar saviem nevērtīgajiem elkiem, Tu mudini cilvēkus atkrist no dzīvā Dieva un Viņa Dēla , kas ir cilvēka vienīgais glābiņā pret otro, mūžīgo nāvi.<br /> Es lūdzu Dievu, lai Viņš cilvēkiem atver acis un lai tie saskata p..
Rabīna Jēzus Kristus eksistence vai neeksistence nav zinātniski pierādāma, jo tas ir ticības jautājums. Pirmie kristieši nesvinēja rabīna Jēzus Kristus dzimšanas dienu. Kristīgos Ziemassvētkus sāka svinēt vien 4. gadsimtā, lai slāpētu pagānu svētkus Romā, proti, Saturnāliju jeb svētkus par godu Dievam Saturnam.
T
Teologs Teodors 24.12.2022 13:41
Skolnieciņš: Rabīna Jēzus Kristus eksistence vai neeksistence nav zinātniski pierādāma, jo tas ir ticības jautājums. Pirmie kristieši nesvinēja rabīna Jēzus Kristus dzimšanas dienu. Kristīgos Ziemassvētkus sāka svinēt vien 4. gadsimtā, lai slāpētu pagānu svētkus Romā, proti, Saturnāliju jeb svētkus par godu Diev..
Tas, ka nevienā kalendārā nav uzrādīti galdnieka Jēzus ,( kurš nekad nav bijis rabīns), dzimšanas dienas dati, neatceļ Jēzus dievišķumu un cilvēces labā nestā upura milzīgo nozīmi.
Par to var pārliecināties arī netieši - redzot, kādas grandiozas pārmaiņas arī 21. gadsimta cilvēkā var izraisīt atgriešanās efekts.
Vai kāds ir dzirdējis un redzējis, ka Laimas, Pērkona, vai kāda cita elku dieva vārdā cilvēks top atsvabināts no alkohola un narkotiku atkarības, ka tiek izdzīti ļaunie gari un cilvēki atgriezti jaunai dzīvei?
O
Observer 24.12.2022 15:42
Teolog, lūdzu nepublicēt tekstus manā vārdā. Es Bībeli nekad necitēju.
Teologs Teodors 24.12.2022 16:09
Observer: Teolog, lūdzu nepublicēt tekstus manā vārdā. Es Bībeli nekad necitēju.
Par to Tu degsi elles ugunīs !
S
Skolnieciņš 24.12.2022 17:38
Teologs Teodors: Tas, ka nevienā kalendārā nav uzrādīti galdnieka Jēzus ,( kurš nekad nav bijis rabīns), dzimšanas dienas dati, neatceļ Jēzus dievišķumu un cilvēces labā nestā upura milzīgo nozīmi.<br /> Par to var pārliecināties arī netieši - redzot, kādas grandiozas pārmaiņas arī 21. gadsimta cilvēkā var izr..
Uh, vel viens lielebreju šovinists un cionists mēģina ieborēt latviešiem, cik labi ir pielūgt ebrejus un ebreju tautas Dievu. Bez cieņas, Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 23.12.2022 20:38
Es ticu, ka Latvijā būs Latvju Dievu tempļi. Es ticu, ka Latvijā būs svētmeži ar Latvju Dievu elkiem. Es ticu…
Ar saticību, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
T
Teologs Teodors 24.12.2022 13:44
Ja turpināsim tādā garā , kā pašlaik, tad būs Tev gan meži , gan tempļi, gan pederastu kopienas, gan pedofīlu pieminekļi, gan raganu akadēmijas. Kādu laiku.
Bet ir droši, ka tas laiks nebūs īpaši garš, jo Dievs gan ir pacietīgs, bet Viņš neļaujas apsmieties. Ko cilvēki sēs, to viņi arī pļaus.
S
Skolnieciņš 24.12.2022 17:52
Teologs Teodors: Ja turpināsim tādā garā , kā pašlaik, tad būs Tev gan meži , gan tempļi, gan pederastu kopienas, gan pedofīlu pieminekļi, gan raganu akadēmijas. Kādu laiku. <br /> Bet ir droši, ka tas laiks nebūs īpaši garš, jo Dievs gan ir pacietīgs, bet Viņš neļaujas apsmieties. Ko cilvēki sēs, to viņi arī ..
Teolog Teodor, kādas raganu akadēmijas? Paldies Dieviem, šajā pasaulē maģijas nav. Pasauļu ir bezgalīgi daudz. Ir pasaules, kurās ir maģija, bet šajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, maģijas nav. Tāpēc raganu akadēmija ir absurda ideja, kas var vien ienākt prātā tikai šizofrēniķim. Raganas jeb sieviešu dzimuma burves neeksistē šajā pasaulē, citās pasaulēs (paralēlajās pasaulēs) raganas var eksistēt. Es tikai brīnos, kā kristiešiem ienāca prātā viduslaikos dedzināt raganas. Ne velti kristiešu Dievs inkvizīcijas ugunskuru dūmus ošņāja kā smaržīgu, patīkamu vīraku. Kristiešu Dievam patīk cilvēku upuri. Kristiešu Dievs ir vecais Velns. Bez cieņas, Skolnieciņš
T
Teologs Teodors 24.12.2022 19:48
Skolnieciņš: Teolog Teodor, kādas raganu akadēmijas? Paldies Dieviem, šajā pasaulē maģijas nav. Pasauļu ir bezgalīgi daudz. Ir pasaules, kurās ir maģija, bet šajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, maģijas nav. Tāpēc raganu akadēmija ir absurda ideja, kas var vien ienākt prātā tikai šizofrēniķim. Raganas jeb sieviešu d..
Nav maģijas šajā pasaulē? Palasi glancētos , beibju smadzeņu skalošanai paredzētos žurnālus! Tur katrā numurā ir informācija, vairāk vai mazāk pavedinoša uz buršanu un okultismu.
Raganas ir biežāk sastopamas, nekā Tu vari iedomāties. Ja Tu domā, ka raganu obligāts atribūts ir slotas kāts, tad gan Tu maldies. Bet izpēti dziļāk. Pajautā pirmajai sievietei, ko satiksi - vai jums dzīvē ir bijusi garīga pieredze? Un tad tikai klausies!
S
Skolnieciņš 24.12.2022 20:31
Teologs Teodors: Nav maģijas šajā pasaulē? Palasi glancētos , beibju smadzeņu skalošanai paredzētos žurnālus! Tur katrā numurā ir informācija, vairāk vai mazāk pavedinoša uz buršanu un okultismu.<br /> Raganas ir biežāk sastopamas, nekā Tu vari iedomāties. Ja Tu domā, ka raganu obligāts atribūts ir slotas kāts..
Maģija neesksistē. Šajā pasaulē valda Dievu diktēti, stingri, nepielūdzami fizikas likumi, no kuriem tiek atvasināti ķīmijas un tālāk arī bioloģijas likumi. Paldies Dieviem, ka te nav maģijas! Ja fizikas likumi būtu nestabili un mainīgi, cilvēce ļoti ātri izmirtu. Paldies Dieviem, ka maģija šajā realitātes daļā neeksistē. Dievi mūs sargā. Dievi mūs aizstāv. Ar cieņu, Skolnieciņš
z
zinātājs 27.12.2022 09:12
Skolnieciņš: Maģija neesksistē. Šajā pasaulē valda Dievu diktēti, stingri, nepielūdzami fizikas likumi, no kuriem tiek atvasināti ķīmijas un tālāk arī bioloģijas likumi. Paldies Dieviem, ka te nav maģijas! Ja fizikas likumi būtu nestabili un mainīgi, cilvēce ļoti ātri izmirtu. Paldies Dieviem, ka maģija šajā rea..
Nezinu, vai tik tieši var apgalvot, ka maģijas nav. Manuprāt, ir un pats to esmu piedzīvojis. Nav izslēgts, ka maģija arī balstās uz fizikas likumiem un patiesībā tur nekādu brīnumu nav, bet oficiālā zinātne nav vēl atklājusi, kas tur kā notiek. Kad kāds no pirmatnējiem cilvēkiem atrada citplanētiešu pazaudētas brilles un nejauši ar to linzām, un saules stariem ieguva uguni, tad droši vien citiem tā likās maģija un ellišķīga burvestība.
S
Skolnieciņš 23.12.2022 20:35
Ticēsim Latvju Dieviem un dzīvosim laimīgi! Dieva Pērkona vārdā lai top!!!
b
bet, tomēr 24.12.2022 12:00
Bet jums visiem trim jāsāk pievērsties Lieljēkabpils šovinismam no tā būs lielāks labums visiem, pirmos mēs varētu aprīt Līvānus.
N
Neķītrais masāžists 23.12.2022 19:10
No manis arī, bļe, visiem sirsnīgs sveiciens! :D
J
Jefiņš 23.12.2022 18:41
Nu burvīgi gan. Es arī sūtu sveicienus visiem.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->