Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 16.08.2023 17:40

Spunģēnos teritorijas labiekārtošanā iesaista jauniešus 0

Spunģēnos teritorijas labiekārtošanā iesaista jauniešus
Skatīt video

Kamēr Jēkabpilī skolēnus, kuri veic vasaras darbu, visbiežāk var redzēt, ravējam nezāles, Krustpils pagasta Spunģēnos vasaras nodarbinātības pasākuma dalībnieki ik gadu tiek iesaistīti nopietnākos un atbildīgākos darbos. Jau piekto gadu Krustpils pagasta pārvaldes un Spunģēnu Tautas nama teritorija tiek labiekārtota, veicot bruģēšanas darbus, un galvenie strādnieki ir nevis kāda firma, bet gan Krustpils pagasta skolēni, kuri piedalās Nodarbinātības Valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Arī šovasar ik mēnesi strādā trīs jaunieši.

Iepriekšējos gados ir nobruģēta pārvaldes ēkas priekšējā daļa, bet šovasar darbi notiek pagalma pusē. Tiek bruģēts gājēju celiņš, kā arī labiekārtotas celiņa malas, tāpat notiek estrādītes seguma labiekārtošanas darbi. Paredzēts, ka celiņš būs pabeigts tuvāko dienu laikā, savukārt estrādītes uzlabošanas darbi, visticamāk, tiks turpināti nākamgad, ņemot vērā, ka skolēnu nodarbinātības pasākums beidzas augusta beigās.

To, kā pareizi veikt darbus, skolēniem parāda Krustpils pagasta pārvaldes darbinieks, savukārt materiālus nodrošina pašvaldība un pagasta pārvalde. Piemēram, bruģēšanā tiek izmantots pašvaldības lietotais bruģis, kas noņemts no kādas citas teritorijas Jēkabpils novadā.

Krustpils pagasta pārvaldē uzsver, ka jauniešu iesaistīšana šādos darbos veicina atbildības sajūtu. Tie, kuri piedalījušies teritorijas labiekārtošanā, daudz atbildīgāk un saudzīgāk izturas pret infrastruktūru, tāpat viņiem ir gandarījuma sajūta par to, ka paveikts lietderīgs un sabiedrībai vajadzīgs darbs. Pagasta pārvaldes kolektīvs izsaka pateicību ikvienam skolēnam, kurš piedalījies teritorijas labiekārtošanā.

Pārvaldes ēkas apkārtne jau tagad ir daudzu iedzīvotāju iecienīta atpūtas vieta, bet ar laiku plānots ierīkot vēl citus objektus, kas veicinās apmeklētāju pieplūdumu.

Sandra Paegļkalne

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->