Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 24.08.2023 19:00

Skolu reitingā Jēkabpils pilsētas skolām – zemi rādītāji 1

Skolu reitingā Jēkabpils pilsētas skolām – zemi rādītāji

Ata Kronvalda fonda skolu reitingā, kurā ņemti vērā skolēnu sasniegumi valsts olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs un skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā, Jēkabpils pilsētas vispārizglītojošajām skolām ir zemi rādītāji. Ģimnāziju reitingā, kurā iekļautas 19 valsts ģimnāzijas, Jēkabpils Valsts ģimnāzija ieņem 15.vietu ar 5,11 ballēm, kamēr 1.vietas ieguvējai – Rīgas Valsts 1.ģimnāzijai – ir 186,11 balles. Lielo skolu reitingā, kurā iekļautas 23 skolas, Jēkabpils 3.vidusskola ieņem pēdējo – 23.vietu ar 5,50 ballēm, kamēr reitinga augšgalā esošajai Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolai – licejam ir 91,06 balles. Savukārt mazo skolu grupā, kurā ir 29 izglītības iestādes, Jēkabpils 2.vidusskolai ir 23.vieta ar 4,25 ballēm. 1.vietā ir RTU Inženierzinātņu vidusskola ar 159 ballēm.

Reitingu tabulas:

 

#SIF_MAF2023

Rita Kozlova Rita Kozlova 25.08.2023 15:49
Kategoriski nepiekrītu izteiktajam viedoklim.
1.Ir gods iekļūt šajā reitingā. Tas nozīmē, ka skolēni ir sasnieguši atzīstamus rezultātus valsts olimpiādēs.
2. Pēc IZM oficiālajiem datiem 2022./23.mācību gadā Latvijā bija 268 vispārējās vidējās izglītības iestādes, no kurām 30 valsts ģimnāzijas un 238 vidusskolas. Pieminēšanas vērtas ir bijušas tikai 71, un starp tām 4 mūsu novada skolas.
Vai arī pēc šīs informācijas Jums liekas, ka mūsu novada skolām ir zemi rādītāji?
Augstāki sasniegumi ir katras izglītības iestādes vēlmju un veicamo darbu sarakstā, taču nevar prasīt vienādus rezultātus no specializēto vidējo izglītības iestāžu, kā Rīgas 1.,2.valsts ģimnāzija, Daugavpils tehnoloģiju vidusskola - licejs, RTU inženierzinātņu vidusskola, kur uzņem tikai labākos valstī, un pārējo skolu skolēniem.
Vienmēr var vēlēties vairāk, bet priecāsimies par jau sasniegto, nenopelsim to.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->