Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 14.03.2023 16:41

Skaubīša ielas iedzīvotājs sūdzas par nenotīrītu sniegu 6

Skaubīša ielas iedzīvotājs sūdzas par nenotīrītu sniegu
Skatīt video

Jēkabpilietis Jānis neapmierināts ar situāciju pie daudzdzīvokļu mājas Kārļa Skaubīša ielā 20. Brauktuves viena puse, ko iedzīvotāji izmanto automašīnu novietošanai, šajā ziemas sezonā, atšķirībā no iepriekšējām, nevienu reizi neesot attīrīta no sniega.

“Sētnieki visu laiku tīra ietvi un sniegu met uz ceļa,” saka Jānis. “Pagājušogad tā nebija. Visu laiku meta uz otru pusi. Arī traktors pagājušogad tīrīja ceļu, šogad nekā. Pagājušogad bija uzliktas zīmes, lai novācam savas automašīnas, ka tiks iztīrīts ceļš. Šogad nekā tāda nav. Cilvēki paši cenšas kaut kā iztīrīt, lai varētu izbraukt, vismaz tikt uz darbu.”

Arī Jānis, kurš regulāri novieto savu auto Skaubīša ielā, pats vairākkārt ir tīrījis sniegu, bet viņš uzsver – daudz labāk to varētu izdarīt traktortehnika. Sniega un ledus dēļ autovadītājiem iebraukšana un izbraukšana no savām stāvvietām nereti sagādā grūtības.

Uzņēmuma SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Kancāne skaidro, ka ielas notīrīšanu apgrūtina malā atstātās automašīnas: “Tas ir atkarīgs arī no šofera, kas tīra sniegu konkrētajā posmā. Šoferi šogad ir vairākkārt mainījušies, jo mūsu sniega tīrīšanas apjoms ir krietni pieaudzis.”

Vienlaikus viņa uzsver, ka esošais sniega dziļums nepārsniedz pieļaujamo: “Atbilstoši Jēkabpils pilsētas ielu uzturēšanas prasībām tā ir B klases iela. Noteikts, ka sniega biezums uz šīs ielas drīkst sasniegt pat astoņus centimetrus. Īstenībā tur ir diezgan tīrs. Sniega biezums ir pat mazāks, nekā to prasa B klase.”

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” turpmāk apņemas pievērst lielāku uzmanību šī posma tīrīšanai, bet SIA “JK Namu pārvaldē” sola ņemt vērā iedzīvotāja ierosinājumu un turpmāk sniegu no ietves novietot tajā pusē, kur tas nevienam netraucē. Savukārt Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka tiks meklēts risinājums, kā nodrošināt ielas tīrīšanu, ja tur ir novietoti transportlīdzekļi. Jāpiebilst, ka autovadītāji, šajā posmā novietojot ielas malā savus spēkratus, ceļu satiksmes noteikumus nepārkāpj.

Sandra Paegļkalne

S
Sniegs 15.03.2023 13:55
Tiešām - paši atstāj mašīnas uz ielas un brīnās, kāpēc ielā ap un zem mašīnām nav notīrīts sniegs!
v
večiņa 15.03.2023 12:34
ES par pirtiņu, ar slotiņu !
Jēkabpilī, 21-jā gs., nav pieejama pirts ABIEM DZIMUMIEM ar slotiņu! Vīriešiem ir pie DZ-ĻA STACIJAS PIRTS, bet sievietēm nav! Pilsētas dome to nevar atrisināt?
z
zinātājs 15.03.2023 08:41
Cik zinu, tad Skaubīša ielā tāda situācija atkārtojas gadu no gada, bet iedzīvotāji, nezin kāpēc, vēl arvien nevar samierināties.
N
Neķītrais masāžists 14.03.2023 20:20
Janku pazīstu. Normāls korišs.
D
Distihs 14.03.2023 18:05
Skaubīši ar drūmām sejām
Lien pa sniega kalniem, lejām.
A
Astro 14.03.2023 17:03
Skaubīšielas čaklais Jānis,
Tīrot ielu pūš kā bānis,
Sniedziņš tūliņ nokusīs,
Gājējiem vairs nemaisīs.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->