Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 25.01.2023 16:56

Sērenes pagastā dzērājšoferis bēg no policijas 14

Sērenes pagastā dzērājšoferis bēg no policijas

Aizkraukles novada Sērenes pagastā 24.janvārī policisti pamanīja automašīnu “Audi”, kura tika vadīta nepārliecinoši, radot aizdomas, ka šoferis ir alkohola reibumā. Policisti skaļrunī pieprasīja transportlīdzekli apturēt, bet vīrietis sāka bēgt un turpināja braukt. Vēlāk šoferis tomēr apturēja automašīnu. Viņa izelpā tika konstatētas 1,24 promiles, viņam nebija autovadīšanas tiesību, kā arī pie viņa tika atrastas divas nelegālo cigarešu paciņas. Tāpat vīrietim nebija līdzi personu apliecinoša dokumenta.

Valsts policijā pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām. Tāpat pret vīrieti ir uzsākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi par nepakļaušanos policistu prasībai apturēt transportlīdzekli, par tādu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu, kuri nav marķēti ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām, un par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav klāt personu apliecinoša dokumenta.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā, soda brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

z
zinātājs 26.01.2023 08:53
Nevajadzēja bēgt. Viens man pazīstams autoinspektors zināja teikt, ka ceļu policistiem ļoti nepatīkot, ka ir jādzenas kādam pakaļ. Dažiem gan, bet tie ir mazākumā un tie ir jaunākie inspektoriem, kam atkal tieši patīkot pakaļdzīšanās. Vislabākais esot, ja pats vadītājs piebraucot klāt stāvošai patruļas mašīnai klāt un vaļsirdīgi atzīstas, ka ir mazliet iereibis un arī likumīgā kārtībā nav saņēmis transportlīdzekļa tiesības. Likumsargi arī ir tikai cilvēki un parasti ir saprotoši, un vairumā gadījumu notikums beidzas bez nepatīkamām sekām. Ja tikai netrāpās uz tāda policista, kas nesen mainījis seksuālo orientāciju.
k
kapitans Zāgners 25.01.2023 22:22
viss kārtībā- ti dogaņaješ, ja ubegaju,kā filmele Sargies auto, ... un vispār , katrs formā tērpts bauras kurs neizskauž (mūsu vadībā) žīdfasisma smirdoņu Eiropā ir uzkskatāms par liekēdi...ej strādat, vepri, es tevi par velti nebarošu.
N
Neķītrais masāžists 25.01.2023 18:19
Riktīgs T-krekls! :D Nebūtu bēdzis, varētu normāli sarunāt un šķirtos kā draugi.
O
Observer 25.01.2023 17:24
Cikmēr šoferu medicīniskās komisijas nespēs identificēt hroniskus alkoholiķus, tikmēr policijas sacīkstes ar iereibušiem tautiešiem turpināsies.
Jo alkoholiķis principā nespēj atturēties no alkohola un atrodas reibumā 24 stundas diennaktī .
d
duraks 25.01.2023 18:12
Alkoholu lieto visi, tādus pilnīgus atturībniekus var uz pirkstiem saskaitīt. Atkal Tu gribi dalīt alkohola lietotājus; labajos, ciešamajos un sliktajos. Katrs kas lieto alkoholu, neatkarīgi no lietošanas biežuma un izdzertā daudzuma, ir alkoholiķis. Samierinies ar to un sevi. :DDDD
d
duraks 25.01.2023 18:14
duraks: Alkoholu lieto visi, tādus pilnīgus atturībniekus var uz pirkstiem saskaitīt. Atkal Tu gribi dalīt alkohola lietotājus; labajos, ciešamajos un sliktajos. Katrs kas lieto alkoholu, neatkarīgi no lietošanas biežuma un izdzertā daudzuma, ir alkoholiķis. Samierinies ar to un sevi. :DDDD
Tas nenozīmē, ka es atbalstu automašīnu vadīšanu dzērumā.
P
Pareizaissecinājums 26.01.2023 14:55
duraks: Tas nenozīmē, ka es atbalstu automašīnu vadīšanu dzērumā.
Duraks nesaprot atšķirību starp jēdzieniem ,,atturībnieks,, un ,,atkarīgais,, .
Duraks nesaprot, ka alkohols ir pārtikas produkts, kurš pat Svētajos Rakstos ir par tādu atzīts.
d
duraks 26.01.2023 18:00
Pareizaissecinājums: Duraks nesaprot atšķirību starp jēdzieniem ,,atturībnieks,, un ,,atkarīgais,, . <br /> Duraks nesaprot, ka alkohols ir pārtikas produkts, kurš pat Svētajos Rakstos ir par tādu atzīts.<br />
Tu esi galīgi aplam secinājis, izlasi vēlreiz manu pirmo komentāru, tajā esmu pietiekoši precīzi definējis kas ir alkoholiķi (atkarīgie) - katrs kurš lieto alkoholu. Jā, tas ir pārtikas produkts, bet to nav sapratis Observer, tad jautā viņam, jo viņš alkohola lietotājiem (atkarīgajiem) grib atņemt autovadītāja tiesības. Man gan ir aizdomas, ka Tu te spēlē teātri un visu saproti, tikai negribi atzīt sevi par alkoholiķi, tas nekas pat ja piedzeries kā pēdējais lops tikai reizi piecos gados.
O
Observer 27.01.2023 11:15
duraks: Tu esi galīgi aplam secinājis, izlasi vēlreiz manu pirmo komentāru, tajā esmu pietiekoši precīzi definējis kas ir alkoholiķi (atkarīgie) - katrs kurš lieto alkoholu. Jā, tas ir pārtikas produkts, bet to nav sapratis Observer, tad jautā viņam, jo viņš alkohola lietotājiem (atkarīgajiem) grib atņemt a..
Cilvēkiem, kuri nespēj paiet garām atkorķētai alkohola pudelei, NAV JĀDOD autovadītāja tiesības, jo ir zināms, ka šādi cilvēki katru dienu ir reibumā. Viņus tikai reti noķer. Bet principā viņi katru dienu ir potenciāls lielu briesmu avots.
Attiecībā uz ieroču atļaujām valsts vara šo ir sapratusi un pie mazākajām aizdomām pistoles atļauja tiek anulēta.
Bet autovadītājs bezjēgā pie stūres - tā nav ,,pistole,, , tas ir ,,lielgabals,,.
Kamēr šo nesaprot, tikmēr ceļu satiksmes drošības politika pati kā piedzērusies klenkerē no viena grāvja otrā.

Nupat Rīgas prātvēderi ir izdomājuši konfiscēt autiņus dzērājiem. Rezultāts - tiek pasliktināts dzērāja nelaimīgo ģimenes locekļu materiālais stāvoklis un ražoti jauni valsts ienaidnieki.
Tiešām - ienaidnieki mūsu politiķiem ir vajadzīgi, bez tiem - nekādi!
d
duraks 27.01.2023 12:44
Observer: Cilvēkiem, kuri nespēj paiet garām atkorķētai alkohola pudelei, NAV JĀDOD autovadītāja tiesības, jo ir zināms, ka šādi cilvēki katru dienu ir reibumā. Viņus tikai reti noķer. Bet principā viņi katru dienu ir potenciāls lielu briesmu avots.<br /> Attiecībā uz ieroču atļaujām valsts vara šo ir s..
Bet katru dienu pālī esošie nemaz nevar nolikt eksāmenus un dabūt tiesības. Taču tiesības var iegūt , piemēram, Pareizaissecinājums kas mūli pieliekot reizi piecos gados un nav izslēgts, ka tieši tad uztaisa kādu šausminošu auto avāriju. Uzskatu, ka tiesību jautājums ir sakārtots, bet pilnība nekad nebūs, kamēr katrs neapzināsies savu atbildību sabiedrības priekšā.
O
Observer 27.01.2023 20:44
duraks: Bet katru dienu pālī esošie nemaz nevar nolikt eksāmenus un dabūt tiesības. Taču tiesības var iegūt , piemēram, Pareizaissecinājums kas mūli pieliekot reizi piecos gados un nav izslēgts, ka tieši tad uztaisa kādu šausminošu auto avāriju. Uzskatu, ka tiesību jautājums ir sakārtots, bet pilnība nekad ..
Par to, ka profesionāls šoferis - alkoholiķis var braukt drošāk un ,,šausminošo avāriju,, drīzāk izraisīs epizodiskais dzērājs, par to nav šaubu. Es zinu divus, kuri piemaujas un nespēj vairs paiet, bet vēl spēj droši braukt ar motociklu.
Bet tie ir izņēmumi. Un tas ir cits temats.

Tas uz ko es gribēju norādīt ir samērā neauglīgā ,,cīņa,, ar dzērājšoferiem uz šosejām, lai gan ,,cīnīties,, vajadzētu pirms šie indivīdi vispār tiek pie tiesībām.
J
Jefiņš 25.01.2023 17:18
Čalim nepaveicās.
A
Astro 25.01.2023 17:10
,,Audi,, aptur likumsargi,
Dzērājam tie liekas bargi.
D
Distihs 25.01.2023 17:00
Piedzēries rauj koferi,
Bet noķer menti šoferi.
Nav tam līdzi tiesības
Un nesniedz arī liecības.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->