Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 17.03.2023 15:47

Sēlijas tūrisma tirgus šogad norisināsies Bebrenē 4

Sēlijas tūrisma tirgus šogad norisināsies Bebrenē
Foto: Sēlijas salas

Jau par tradīciju kļuvušais Sēlijas tūrisma tirgus šogad norisināsies 13.maijā Bebrenē. Tirgošanās un tūrisma pakalpojumu reklāmas pie Bebrenes dzirnavām notiks no pulksten 11:00 līdz 16:00. Dienas laikā darbosies bērnu atrakcijas un apmeklētājus priecēs Sēlijas pašdarbības kolektīvu priekšnesumi.

Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas” vadīs nevalstisko organizāciju un kopienu sarunu telti, kurā kopā ar kopienu tūrisma nozares pārstāvjiem spriedīs par gaidāmo tūrisma sezonu, vērtēs esošo tūrisma pakalpojumu kvalitāti un pārrunās citas Sēlijas vēsturiskās zemes aktualitātes.

Pirmo reizi tirgū norisināsies sēļu ēdienu meistarklase, kuru vadīs profesionāls šefpavārs Ēriks Aleksejevs. Bebrenes dzirnavās tiks atklāta mākslinieces Sarmītes Bogdanovičas fotogrāfiju izstāde. Bet pēcpusdienā varēs doties iepazīt Bebreni ar gidu – tiks iedarbinātas gan dzirnavas, gan atvērta Romas katoļu baznīca. Tirgus noslēgsies ar etnokompānijas “Zeidi” no Rīgas koncertu un lustīgiem latviešu dančiem.

Savukārt dienu iepriekš, 12. maijā, pulksten 10:00, tūrisma nozares profesionāļi un citi interesenti aicināti pieslēgties Sēlijas Tūrisma konferencei, kas tiks straumēta “Sēlijas salu” Facebook un YouTube kontā. Konferencē varēs uzzināt kopienu tūrisma aktualitātes Sēlijā, Aizkraukles, Augšdaugavas un Jēkabpils novada jaunumus tūrismā un Sēlijas tūrisma uzņēmēju un kopienu pieredzes stāstus.

Tirgum pieteikties aicināti mājražotāji, zemnieki, amatnieki, pārtikas ražotāji, kā arī tūrisma pakalpojumu sniedzēji un kopienas, kas vēlas reklamēt savu objektu vai kopienu tūrisma galamērķi. Dalībnieku reģistrācija notiek, aizpildot elektronisku anketu.

PROGRAMMA:

IV SĒLIJAS TŪRISMA TIRGUS

13. maijā Bebrenē no 11.00 līdz 16.00

  • 11.00–16.00                Sēlijas Tūrisma tirgus;
  • 11.00–16.00                Piepūšamās atrakcijas bērniem;
  • 11.00–15.00                Sēlijas pašdarbības kolektīvu priekšnesumi;
  • 11.30                           Šefpavāra Ērika Aleksejeva sēļu ēdienu meistarklase;
  • 12.00                           Sarmītes Bogdanovičas fotogrāfiju izstādes atklāšana Bebrenes                                                                                        dzirnavās;
  • 12.00–14.00                Nevalstisko organizāciju un kopienu sarunu telts;
  • 12.30                           Bebrenes dzirnavu iedarbināšana ar gidu;
  • 13.00                           Ekskursija ar gidu Bebrenes vēsturiskajā centrā un Romas katoļu baznīcā;
  • 15.00                           Etnokompānijas “Zeidi” (Rīga) koncerts un danči.

Ceturto Sēlijas tūrisma tirgu rīko kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”, Bebrenes pagasta Tūrisma informācijas punkts un Bebrenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Sēlijas pašvaldību tūrisma informācijas centriem, Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un kopienām.

z
zinātājs 18.03.2023 08:42
Nezinu, bet esmu gandrīz pārliecināts, ka Tukuma auto nepiešķirs Sēlijas laivu entuziastiem bezmaksas autobusu līdz Bebrenei un atpakaļ. Jāatmet naivās ilūzijas, kas bija reāla dzīves īstenība JAP direktora Ščerbicka laikā.
D
Distihs 17.03.2023 18:23
Bars tūristu ar kādu gidu
Bradās Bebrenei pa vidu.
J
Jefiņš 17.03.2023 16:21
Ja būs kompānija, tad aizbraukšu.
A
Astro 17.03.2023 16:03
Tirgus noslēgsies ar dančiem,
Patiks latviešiem un frančiem.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->