Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 03.02.2023 14:51

Salas vidusskolas skolniece ieguvusi sudraba medaļu Valsts bioloģijas olimpiādē 17

Salas vidusskolas skolniece ieguvusi sudraba medaļu Valsts bioloģijas olimpiādē
Foto: Salas vidusskola

No 25.līdz 27.janvārim norisinājās 45.Valsts bioloģijas olimpiāde, kurā dalībniekiem vajadzēja pildīt gan teorētiskus un problēmuzdevumus, gan laboratorijas darbus, tāpat arī piedalīties meistarklasēs un prezentācijās. Salas vidusskolas 9.b klases skolniece Agnese Zvaigzne-Elksnīte olimpiādē godam pārstāvēja Jēkabpils novadu un izcīnīja II pakāpes diplomu un sudraba medaļu. Agnesi olimpiādei sagatavoja Salas vidusskolas bioloģijas skolotāja Pārsla Stirna.

p
prieks par panākumu 04.02.2023 22:40
Ja kāds grib savu dzīvi saistīt ar medicīnu,tad Salas vidusskola ir vieta,kur iegūt vidējo izglītību.Skolotāja P.Stirna ir skolotāja ar lielo burtu, un daudzi viņas audzēkņi izvēlas profesiju,kuras apguvei nepieciešama bioloģija . Salas novads patiešām ļoti daudz ieguldīja izglītībā ,un bērniem ir moderns aprīkojums bioloģijas,fizikas,ķīmijas apguvei. Lielais novads skolā neko nav uzlabojis, vien izcēlies ar naudas noņemšanu un skolas turēšanu bada maizē. Arī algas skolotājiem būtu lielākas pie sistēmas -nauda seko skolēnam,bet tagad novads algu fondu var pārdalīt pēc saviem ieskatiem . Tāpēc lielajā novadā skolotāji ir zaudētāju lomā arī algu ziņā. Novada vēstīs publicētajā 2022.gada atskaitē par paveikto Salas pagastā nav nekādu investīciju -vienīgi ikdienas teritoriju kopšana un ceļu uzturēšana.
S
Skolnieciņš 06.02.2023 09:51
9. klasē biologiem ir viegli tikt uz Valsts olimpiādi, jo 9. klašu skolēniem tur ir daudz vietu. Manos laikos, tās bija 54. vietas. Vidusskolā ir ap 30 vietu. Tā bija vecās LU BF laikā (vecā ēka atrodas blakām RTU inženierzinātņu vidusskolai). Kā tagad ir Dabas mājā, es nezinu. Es pats biju 9. klasē Valsts olimpiādē bioloģijā, man gāja viduvēji. Bija 30./31. vieta. Bet tas bija rezultāts ar trūcīgo statusu. Tā kā es ietilpu Latvijas iedzīvotāju pirmajā kvintilē un un pirmajās divās vai trīs procentilēs pēc ienākumiem, tad es varu tuvināti apgalvot, ka esmu godalgots Skolnieciņš.
V
Viedoklis 10.02.2023 16:07
Salas vidusskolā ir daudz talantīgu skolotāju, taču dzīves realitāte ir tāda - netālu ir Jēkabpils ģimnāzija. Salas vidusskolas pastāvēšana ir apdraudēta un pēdējos gados vidusskolā tiek uzņemti cilvēki, kuru īsta vieta būtu arodskola. Krītas līmenis. Agneses panākumi ,prieks bet kopumā aina ir bēdīga. Domāju, šīs skolas nākotne ir pamatskola vai sākumskola.
z
zinātājs 04.02.2023 10:22
Cik zinu, tad lielā mērā tas ir arī bijušā Salas novada priekšsēdētājas Sproģes nopelns, jo bioloģija un tajā skaitā arī zemkopība bija dvēselei tuva, un viņa dabas zinību apguvei nelika nekādus šķēršļus.
z
zinātājs 04.02.2023 16:06
Dažiem, kā zināms, patiesība nekad nepatīk.
N
Niks 04.02.2023 20:35
Sorry! Tas ir vistīrākais Salas vidusskolas ilggadējās(!!!) bioloģijas skolotājas Pārslas Stirnas nopelns!!! Tāpēc BIOLOĢIJAS (neputro ar zemkopību!) olimpiādē - palasi BIOLOĢIJAS mācību grāmatu!!! - 9.b klases skolniece Agnese Zvaigzne-Elksnīte Latvijas mēroga olimpiādē godam pārstāvot Jēkabpils novadu, izcīnīja II pakāpes diplomu un sudraba medaļu. Agnese, esi liels MALACIS un tā turpināt!
z
zinātājs 05.02.2023 10:04
Niks: Sorry! Tas ir vistīrākais Salas vidusskolas ilggadējās(!!!) bioloģijas skolotājas Pārslas Stirnas nopelns!!! Tāpēc BIOLOĢIJAS (neputro ar zemkopību!) olimpiādē - palasi BIOLOĢIJAS mācību grāmatu!!! - 9.b klases skolniece Agnese Zvaigzne-Elksnīte Latvijas mēroga olimpiādē godam pārstāvot Jēkabpils no..
Zināms, ka tā ir un es nemaz to nenoliedzu, bez visi zina arī to, ka Sproģes kundze varēja, bet nelika nekādus šķēršļus. Pats lasi BIOLOĢIJAS grāmatas!
N
Niks 05.02.2023 17:42
zinātājs: Zināms, ka tā ir un es nemaz to nenoliedzu, bez visi zina arī to, ka Sproģes kundze varēja, bet nelika nekādus šķēršļus. Pats lasi BIOLOĢIJAS grāmatas!
Ja domāta Irēna Sproģe- viņai NAV nekāda teikšana gar Salas vidusskolas skolotājiem un skolēniem. Pat tad nebūtu, ja paliktu par Salas novada domes priekšsēdētāja! Tagad, kā būtu ikvienam jāzina, Salas pagasta pārvaldes vadītājs ir Raimonds Jaudzems.
N
Neķītrais masāžists 06.02.2023 14:12
Niks: Ja domāta Irēna Sproģe- viņai NAV nekāda teikšana gar Salas vidusskolas skolotājiem un skolēniem. Pat tad nebūtu, ja paliktu par Salas novada domes priekšsēdētāja! Tagad, kā būtu ikvienam jāzina, Salas pagasta pārvaldes vadītājs ir Raimonds Jaudzems.
Pokuj. 2x pokuj.
T
Tessa 07.02.2023 09:45
Neķītrais masāžists: Pokuj. 2x pokuj.
Būtu jau būtu jāzina, tik to mītisko personāžu tāpat kā Norvēģijas troļļus visi zina, ka tādi esot, bet neviens vaigā nav redzējis. Aber gluži tas pats sakāms par Jaudzema kungu. Sajūta, ka šams no gaismas vairās.. un vietējiem.
Iepriekšējo priekšsēdētāju visi zināja vaigā - varēja i veikalā nolamāt par izdegušu spuldzīti kāpņu telpā, i pasveicināt.
A
Alkāns ar stāžu 04.02.2023 07:38
Atceros, ka kādus gadus 17 atpakaļ, Pārsla Stirna bija visforšākā un labākā skolotāja tajā mauku iestādē! Prieks, ka vēl joprojām dzīva un turpina mācīt.
F
FUI ! 07.02.2023 09:52
Pa šiem 17 gadiem prātā neesi pieņēmies.....ja tādā vārdā vari skolu nosaukt
J
Jefiņš 03.02.2023 19:03
Arī labi. Neteikšu, kam kādreiz bioloģija būtu bijusi iemīļotākā.
N
Neķītrais masāžists 03.02.2023 19:30
Gan jau Tev pašam! No cukurbietēm kandžu dzini, ko? :DDD
S
Skolnieciņš 06.02.2023 09:53
Neķītrais masāžists: Gan jau Tev pašam! No cukurbietēm kandžu dzini, ko? :DDD
Tā ir biotehnoloģija, nevis bioloģija! Biotehnoloģija! Un tie ir pavisam citi studiju kursi.
A
Astro 03.02.2023 15:50
Pārstāvēts tiek novads godam,
Nepiesieties tur pat odam.
D
Distihs 03.02.2023 15:27
Stirnas gudrības liek lietā
Un Agnese tiek otrā vietā.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->