Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.07.2023 16:23

Remontē Jēkabpils 2.vidusskolas ēkas Rīgas ielā 0

Remontē Jēkabpils 2.vidusskolas ēkas Rīgas ielā
Skatīt video

 

Šobrīd notiek remonts divās Jēkabpils 2.vidusskolas ēkās. Rīgas ielā 192 darbi norit ārpusē – paredzēts atjaunot ēkas fasādes un cokolu, nomainīt jumtu un izbūvēt zibens aizsardzības sistēmu. Būvdarbus veic SIA “LC Būve”.

“Šobrīd esam uzsākuši jumta seguma demontāžas un atjaunošanas darbus,” skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Sandis Dzērvītis. “Tuvojamies noslēguma fāzei. Runājot par fasādes atjaunošanas darbiem, esam nomazgājuši un apstrādājuši fasādes ar pretsēnīšu grunti. Vienu daļu jau līdzinām. Ņemot vērā, ka iekštelpās darbi nav paredzēti, skolēni septembrī varēs doties iekšā mācīties.”

Ēkas fasādes paredzēts nokrāsot to vēsturiskajā tonī, tāpat tiks nomainītas durvis. Lai gan būvdarbu noslēguma termiņš ir 2.decembris, darbus plānots pabeigt ātrāk. Tāpat notiek remonts Jēkabpils 2.vidusskolas ēkai Rīgas ielā 200. Tur plānots atjaunot telpas, kas līdz šim bija ļoti nolietotas.

“Tiks atjaunotas sienas, grīdas, santehnika, elektrība un apkure,” stāsta SIA “Erbauer Group” būvdarbu vadītājs Andris Barkāns. “Tas notiks visos trīs stāvos, izņemot virtuvi, jo no 1.septembra, kad atsāksies mācības, būs jānodrošina bērniem piekļuve uz pusdienām. Pusdienas būs esošajā ēdnīcā, jo tā netiek remontēta.”

Šobrīd ēkā notiek demontāžas process – tiek demontēti grīdas dēļi, lai varētu sākt grīdas atjaunošanu, tāpat strādnieki ņem nost vecos radiatorus. Būvdarbus šajā objektā veic SIA “Erbauer Group”. Ņemot vērā, ka Rīgas ielā 200 remonta pabeigšanas termiņš ir 13.novembris, Jēkabpils 2.vidusskola septembrī vēl nevarēs izmantot šo ēku mācību vajadzībām. Abu skolas ēku remonts tiek veikts, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētu projektu “Jēkabpils vispārējās izglītības iestāžu mācību vides un infrastruktūras uzlabošana”.

Sandra Paegļkalne

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->