Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 22.03.2023 17:19

Pie vairākiem atkritumu šķirošanas punktiem Jēkabpilī piesārņota teritorija 8

Pie vairākiem atkritumu šķirošanas punktiem Jēkabpilī piesārņota teritorija
Foto: SIA “Jēkabpils pakalpojumi”

Pie atkritumu šķirošanas punktiem Jēkabpilī, Bauskas ielā un Krāces ielā, šorīt atrasti nelegālie atkritumi. Tā nav pirmā reize, kad blakus šķirošanas konteineriem iedzīvotāji izmet sadzīves atkritumus, būvgružus un lielgabarīta atkritumus. SIA “Jēkabpils pakalpojumi” uzsver, ka visi šie atkritumi tiks savākti, bet par tiem maksās visi jēkabpilieši kopā. Uzņēmuma pārstāvji regulāri dodas pie skolēniem, lai stāstītu, kā pareizi atbrīvoties no atkritumiem, bet rodas jautājums, kādu piemēru bērniem rāda pieaugušie.

z
zinātājs 23.03.2023 09:23
Es arī nezinu, par ko te būtu jāuztraucas. Ja pa nakti kāds pie šķirošanas punktiem nogādājis atkritumus, un, kā zināms, pa nakti punktos darbinieku nav, tad par ko kliegt? Sāksies darba laiks un šķirotāji visu sakārtos kā to prasa normatīvie akti. Cilvēki paši nezina, ko grib, bet viņiem - ka tikai iz***ustīties un citos vainu atrast! Ir jāsaprot arī citi cilvēki, kuriem varbūt dažādi apstākļi neļāva atkritumus darba laikā atvest. Primārais jau tomēr ir apkārtējas vides tīrība, bet par šķirošanas punktu kārtību, lai atbild Leitāns vai Gluhs. Nezinu, kurš no viņiem tagad tur priekšnieks.
k
kNN 23.03.2023 04:25
Apkopējas darbs ir sakopt nevis šūmēties, ka viss ir nekārtīgs. Apkopēju par šumēšanos jāatlaiž. Normāli cilvēki sakārtotu atkritumu likšanas vietas, lai nolikt var visu izņemot tiešām lielgabarīta un liela apjoma atkritumus. Citādi tā braukšana pašiem ar katru drazu maisu uz Pakalpojumiem ir vairāk parādīšana: Kurš te ir kungs, nevis rūpe par tīrību.
Pie tā gan piekrītu, ka lauciniekiem atbraucot uz pilsētu nav jāaizkakā pilsētas atkritumu konteineri.
Ir ieviests termins: nestandarta atkritumi. Varbūt pašvaidībai būtu prātīgāk sakārtot likumdošanu un nelikt katram ar savu salūzušo tabureti braukt uz Pakalpojumu drazas placi lai krāmētu to pāris kilogramu krēslu uz simttonīgajiem svariem. KATRS TĀDS BRAUCIENS PIESĀRŅO ATMOSFĒRU VAIRĀK AR AUTO IZPLŪDES GĀZĒM KĀ LABUMS NO TĀ CIRKA.
N
Neķītrais masāžists 22.03.2023 20:04
Man kaut kā pofig. Priekš tam jau Jēkabpils pakalpojumi ir, kas savāc mēslus. Strādāt, ibio, vajag nevis avīzēm sūdzēties!
S
Sniegs 23.03.2023 10:04
Ja Tu esi gatavs maksāt par citu atkritumu savākšanu, tad viss kārtībā. Tad lai pakalpojumi visu savāc un piestāda Tev rēķinu!
D
Distihs 22.03.2023 19:53
Tur, kur atkritumu sārņi,
Staigā žagatas un gārņi.
O
Observer 22.03.2023 18:03
Attieksme pret atkritumu apsaimniekošanu patiešām ir viens labs etalons ar ko mērīt indivīdu smadzeņu kapacitāti.
Tomēr es aicinu padomāt par to, cik reizes izdevīgāk ir savākt šos atkritumus no visiem zināmiem pāris desmit punktiem ar ērtu piebraukšanu, nekā rīkot dārgus talkošanas pasākumus un ķeksēt šos pašus mēslus ārā no mežiem un upēm.
Nemaz jau tik milzīgi daudz to muļķu nav un , pie attiecīga izglītošanas darba , viņu skaits ies mazumā.
Žurnālistiem par atkritumu tēmu es ieteiktu nerakstīt, jo tie, kas mēslo, tie jau jūsu tekstus nelasa. Ja vēlaties izpausties, tad dariet to darbā ar bērniem.
A
Astro 22.03.2023 17:32
Tur , kur šķiro,kaudzes krājas,
Krāces ielā ļaudis rājas,
Izmet blakus atkritumus,
Rāda savus netikumus.
J
Jefiņš 22.03.2023 17:23
Vai cik tas neglīti un bojā visas apkārtnes emocionālo izbaudīšanu. pavasarīgā noskaņojumā.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->