Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.12.2022 17:28

Pēc Jaungada svinībām Jēkabpilī tiks izvietoti konteineri eglītēm 8

Pēc Jaungada svinībām Jēkabpilī tiks izvietoti konteineri eglītēm
Foto: SIA “Jēkabpils pakalpojumi”

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka uzreiz pēc Jaunā gada svinībām Jēkabpils pilsētas teritorijā tiks izvietoti lielie atkritumu konteineri, kas paredzēti Ziemassvētku eglītēm. Iespēja atbrīvoties no svētku eglītēm videi draudzīgā veidā pilsētā tika nodrošināta arī citus gadus. Konteineri eglītēm tiks izvietoti astoņās vietās, tāpat eglītes bez maksas tiks pieņemtas atkritumu šķirošanas laukumā Zemgales ielā 24/1. Šajos konteineros nedrīkst izmest citus atkritumus, jo eglītes paredzēts nodot šķeldas pārstrādei. Ja konteineros būs nonākuši citi atkritumi, tad tie tiks nogādāti poligonā, bet tas savukārt ietekmēs daudzdzīvokļu namu atkritumu apsaimniekošanas maksu.

Konteineru atrašanās vietas Jēkabpils pilsētas teritorijā:

  • Viestura iela 26
  • Viestura iela 38c
  • Draudzības aleja 26
  • Celtnieku iela 15
  • Bebru iela 1
  • Palejas iela 9
  • Madonas iela 28
  • Jaunā iela 22
S
Skolnieciņš 25.12.2022 11:18
Katrs cilvēks drīkst ticēt, kam vien vēlas, ja tas rupjā veidā nepārkāpj Krimināllikumu. Ticības brīvība ir svēta. Piemēram, es esmu pagāns. Bet man nepatīk, ka kristiešu mācītāji strādā kazarmās. 5. kristietības bauslis saka: «Nenogalini!». Bet kristiešu garīdznieki pelna naudu ar militāro dienestu un zināmā veidā apgāna kristiešu tikumīgās vērtības ar militārismu. Tā ir sava veida kristietības zaimošana, jo tas ir pretrunā ar Jēzus Kristus sludināto mīlestību.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš™ Skolnieciņš
S
Skolnieciņš 24.12.2022 07:28
Nevajag cirst eglītes, jo eglītes grib dzīvot. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti!!!
V
Vietējais 23.12.2022 21:58
No cilvēkiem ir dzirdēts,ka daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji bieži mēdzot pie atkritumu konteineriem izmest nevajadzīgās mēbeles.Ja agrāk tā bijusi problēma ,tad tagad mēbeles no koka un skaidu platēm,līdz rīta gaismai pazūdot.Ar eglītēm jau mitekļus grūtdieņi nepiekurinās,bet nebūs brīnums,ka vismaz daļa eglīšu aizies tieši apkurei,jo malka ir diezgan dārga.
z
zinātājs 24.12.2022 10:02
Tieši par šo gribēju runāt, jo viens mans pazīstamais dzīvo Pormaļa ielas privātmājā un un teica, ka viņam neesot nekas pretī, ja daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji izlietotās eglītes mestu pār sētu viņa teritorijā. No sākuma pasmējos, bet vēlāk sapratu, ka zināma loģika ir, un ne maza.Ņemšanās jau liela, kamēr zarus apšķibī un stumbru sagarina, bet pēc tam nekādu bēdu. Varētu jau nosaukt viņa mājas numuru, bet, ja to egļu tik daudz sasviedīs, ka pašam vietas vairs nebūs, tad saimnieks mani lamās. Tas viens, bet zinot mūsu cilvēkus, iedzīvotāji kopā ar eglītēm 100% pār sētu metīs arī citus atkritumus.
A
Astro 23.12.2022 19:46
Eglītei,kas cirsta mežā,
Mūžu piebeidz vietā svešā.
N
Neķītrais masāžists 23.12.2022 19:24
Uz mežu atpakaļ taču vest nav aizliegts, ko?
D
Distihs 23.12.2022 19:06
Eglītes ar čiekuriem
Izlietošot iekuriem.
J
Jefiņš 23.12.2022 18:46
Tur jāliek klāt sargs, kas novēros iekšā metējus.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->