Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 16.10.2023 17:34

Pasniegtas Jēkabpils novada Gada balvas uzņēmējdarbībā 0

Pasniegtas Jēkabpils novada Gada balvas uzņēmējdarbībā
Skatīt video

Svinīgā noskaņā Krustpils pilī aizvadīts Jēkabpils novada uzņēmēju godināšanas pasākums. Konkursu “Jēkabpils novada Gada balva uzņēmējdarbībā”, kurā tiek novērtēti novada uzņēmēji, pašvaldība organizē pirmo reizi.

“Jau vairākus gadu mēs runājām par to, ka mums beidzot jādabū ar uzņēmējiem sasaiste, sadarbība un iepazīšanās,” skaidro Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. “Ikdienā viņi, protams, ir pazīstami, bet tā kopējā sanākšana sanāk reti. Šis ir pirmais pasākums, kad mēs godinām Jēkabpils novada uzņēmējus – šobrīd ar piemiņas balvām, bet es ceru, ka nākotnē tas gūs popularitāti, atpazīstamību un būs arī uzņēmēju balle.”

Uzņēmēju nominēšanai dažādās kategorijās vispirms tika jautāts sabiedrības viedoklis. Tika saņemti ierosinājumi, kurus vēlāk izskatīja žūrijas komisija. Konkursam pieteiktie Jēkabpils novada uzņēmēji tika godināti septiņās nominācijās. Konkursa galveno balvu un titulu “Gada uzņēmējs 2023” ieguva Salas pagasta kokapstrādes uzņēmums SIA “Kontekss”. Uzņēmums ražo koka brusas, mēbeļu plātnes un kokskaidu granulas.

“Saņemot balvu, es biju uztraucies, ļoti pārsteigts un arī lepns,” saka SIA “Kontekss” valdes loceklis Mārtiņš Gailis. “Biju satraucies, ka ir jāsaņem balva publiskā pasākumā, pārsteigts par to, kāpēc šī balva tieši mums, un lepns par to, ka varu piedalīties uzņēmuma, kurš saņēma šo balvu, vadībā.”

Tāpat tika godināts “Gada lauksaimnieks”, “Gada inovācija”, “Gada izaugsme”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Gada ražotājs”. Par “Gada ražotāju” atzīts kokapstrādes uzņēmums SIA “Dižmežs”.

“Prieks un gandarījums,” saka SIA “’Dižmežs” valdes priekšsēdētājs Gunārs Mitris. “Ar ko tagad esam to izpelnījušies? Viena doma, kas nāk prātā, ka, acīmredzot, ja novada cilvēki, novada vadība un žūrijas komisija uzskata mūs par gada lielāko vai labāko ražotāju, tad, visticamāk, mūsu domāšanas veids un vērtību sistēma ir līdzīga, mēs domājam vienā virzienā. Jo vairāk cilvēku novadā vai sabiedrībā domās vienā virzienā, jo mēs daudz vairāk kopumā varam sasniegt.”

Nominācijā “Klientam draudzīgākais uzņēmējs” laureātu noteica iedzīvotāju balsojums. Ar 736 balsīm šo titulu ieguva stādaudzētava SIA “Ārītes” no Saukas pagasta.

“Milzīgs paldies visiem mūsu atbalstītājiem un klientiņiem!” saka SIA “Ārītes” saimniece, galvenā dārzniece Ilze Līce. “Kur vēl labāks novērtējums par to, ka tieši no klientiem ir šie labie vārdi un nominācija. Jebkuram cilvēkam, jebkuram darba darītājam ir ļoti nozīmīgi just novērtējumu un atbalstu. Tas vienmēr dod sajūtu, ka tu neesi darījis kaut ko velti, dod tādu uzrāvienu tālākam darbam.”

Šogad Jēkabpils novada Gada uzņēmēji saņēma Atzinības rakstus un piemiņas dāvanas, bet pašvaldībā pauž cerību, ka nākotnē būs iespēja konkursa laureātiem piešķirt arī naudas balvas.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->