Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.01.2023 17:27

Par populārāko Jēkabpils novada sportistu kļūst Dagmāra Midzene 19

Par populārāko Jēkabpils novada sportistu kļūst Dagmāra Midzene

27.janvārī no pulksten 8:00 līdz 16:00 Jēkabpils Sporta centra Facebook kontā norisinājās balsošana par 2022.gada Jēkabpils novada populārāko sportistu. Balsošanai bija izvirzīti Jēkabpils novada Sporta laureāta aptaujas līderi – ultramaratonists Aivars Bondars, vieglatlēte Lāsma Zemīte, basketbolists Edijs Stiebriņš, triatlonists Anatolijs Macuks, vieglatlēts Normunds Ivzāns, svarbumbu cēlājs Māris Rubulis un vieglatlēte Dagmāra Midzene.

Spraigā cīņā visvairāk balsu - 795 - ieguva jaunā un talantīgā vieglatlēte Dagmāra Midzene. Viņa jau šovakar saņems apbalvojumu "Populārākais sportists sabiedrības acīs."

Pārējie balsojuma dalībnieki un iegūtās balsis:

  • Edijs Stiebriņš - 751 balss;
  • Aivars Bondars - 289 balsis;
  • Normunds Ivzāns - 63 balsis;
  • Anatolijs Macuks - 286 balsis;
  • Lāsma Zemīte - 222 balsis;
  • Māris Rubulis - 199 balsis.
N
Niks 31.01.2023 19:04
Balsošanai bija izvirzīti Jēkabpils novada Sporta laureāta aptaujas līderi – ultramaratonists Aivars Bondars, vieglatlēte Lāsma Zemīte, basketbolists Edijs Stiebriņš, triatlonists Anatolijs Macuks, vieglatlēts Normunds Ivzāns, svarbumbu cēlājs Māris Rubulis un vieglatlēte Dagmāra Midzene. ----------------------------------------------- Jūs katrs bijāt to pelnījuši! Katram ir balsojuma punkti! Katrs aizstāvējāt Jēkabpils godu! Par to respect! Lai veicas nākamajos mačos!
A
Astro 28.01.2023 10:20
Adresēts ,,Viedoklim,,!
Bez mums tu ,draudziņ, neiztiksi,
Mācies rīmēt,dari fiksi!
z
zinātājs 28.01.2023 09:22
Tā jau domāju. Nevar teikt, ka balsošana kā tāda būtu negodīga, bet tā neatspoguļo īstenību. Maz kurš zina, kas ir Dagmāra, bet vai visa Jēkabpils ir informēta par grandiozajiem Ivzāna, Macuka, Bondara sportiskajiem panākumiem starptautiskajās un iekšzemes arēnās, taču galvenokārt balsoja jaunieši, kam Dagmāra vienaudze un kam labas iemaņas moderno telefonu lietošanā. Ja bija jāizvēlas tikai viens kandidāts, tad zināms, ka viņi izvēlējās Midzeni. Tas nenozīmē, ka jaunieši nezina manis pieminētos sporta celmlaužus. Zina, un, ja balsošana notiktu pēc manis vakar ieteiktās shēmas, uzvarētājs popularitātē būtu pavisam cits.
J
Juze 28.01.2023 15:33
Varēja balsot par visiem
J
Juze 27.01.2023 22:29
Cīņa bija sīva
N
Neķītrais masāžists 27.01.2023 18:52
Kaut kur baigi redzēta. A, ko viņa labu vieglatlētikā izdarījusi?
J
Jefiņš 27.01.2023 18:21
Lieliski. Apsveicu. Tāda bija arī mana izvēle.
A
Astro 27.01.2023 17:51
Populāra kļuva viņa,
Vieglatlēte Dagmāriņa.
v
viedoklis 27.01.2023 19:40
Kā apnikušas tās muļķīgās, provinciālās astro un distiha rīmes! Tāpat kā skolnieciņa neadekvātā vervelēšana - tā būtībā jau ir diagnoze.
S
Skolnieciņš 27.01.2023 20:30
viedoklis: Kā apnikušas tās muļķīgās, provinciālās astro un distiha rīmes! Tāpat kā skolnieciņa neadekvātā vervelēšana - tā būtībā jau ir diagnoze.
Viedoklis, kur tu rodies? Padomijā vai tagadējā Krievijas Mordorā???
v
viedoklis 27.01.2023 23:10
Skolnieciņš: Viedoklis, kur tu rodies? Padomijā vai tagadējā Krievijas Mordorā???
Lai nu kuram būtu šo adresējis! :-D Varu galvot, ka Latvijas un arī Ukrainas labā mans ieguldījums ir daudz lielāks par šādiem te skolnieciņiem.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 08:09
viedoklis: Lai nu kuram būtu šo adresējis! :-D Varu galvot, ka Latvijas un arī Ukrainas labā mans ieguldījums ir daudz lielāks par šādiem te skolnieciņiem.
Un? Katrs ziedo tik, cik var. Trūcīgam studentam noziedot arī 5 eiro ir grūti. Lūdzu, ej un kaunini Raivi ragaini! Pasaki viņam, lai viņš noziedo 20 000 eiro no savas kabatas! Alga viņam to ļauj. Un pat pēc dižziedojuma viņš nebūs nedz trūcīgs, nedz maznodrošināts. Katrs dara, cik spēj. Man nauda aiziet mācībās. Tu vari man apmaksāt studenta dzīvi, var būt sākšu nodarboties ar hokeju vai kalnu slēpošanu ārzemēs. TVNET sociālajā projektā ir tādi jaunieši un jaunietes, kas spēj rast naudu dārgajiem sporta veidiem. Un šī jaunatne saņem stipendijas. Vienīgi viņi studē humanitārajās maksas programmās, šie sportisti savā vairumā nav ne inženieri, nedz dabaszinātnieki. Tomēr viņi gan mācās, gan sporto un tas ir apsveicami.
z
zinātājs 28.01.2023 09:13
viedoklis: Kā apnikušas tās muļķīgās, provinciālās astro un distiha rīmes! Tāpat kā skolnieciņa neadekvātā vervelēšana - tā būtībā jau ir diagnoze.
Zināms, ka, neskatoties uz JL formāta maiņu, sava stagnācija palikusi. Starp komentāru autoriem nav konkurences. Ja arī no malas izskatās, ka notiek sacensība, tad īstenībā virsroku tur ņem korporatīvā vienošanās. Ar steigu vajadzīgi jauni politiskie komentētāji, jauni dzejnieki un stāstnieki, kuri ar svaigām domām un konstruktīvām idejām bagātinātu šo portālu. Ja zini, kur tos ņemt, nekautrējies un saki vai pats sāc dzejot, studēt reliģiju . Vienu mirkli te uzzibēja daudzsološs dzejnieks Igors.B., bet tad atkal pazuda nekurienē. Tāpat daudzus pēkšņi patīkami pārsteidza un tikpat pēkšņi pazuda klapitans Zāgners.
Z
Zinu, ko runāju 28.01.2023 11:03
Skolnieciņš: Un? Katrs ziedo tik, cik var. Trūcīgam studentam noziedot arī 5 eiro ir grūti. Lūdzu, ej un kaunini Raivi ragaini! Pasaki viņam, lai viņš noziedo 20 000 eiro no savas kabatas! Alga viņam to ļauj. Un pat pēc dižziedojuma viņš nebūs nedz trūcīgs, nedz maznodrošināts. Katrs dara, cik spēj. Man nauda ai..
Nesēdi tik daudz netā, rakstīdams savus palagus, ja rokas neaug no pakaļas, naudu var nopelnīt arī students.
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:00
Zinu, ko runāju: Nesēdi tik daudz netā, rakstīdams savus palagus, ja rokas neaug no pakaļas, naudu var nopelnīt arī students.
Tiešām? Tiešām? Es esmu strādājis pa vasaru. Tu mani māci tā, it kā es būtu kaut kāds idiots. Students var strādāt, vienīgi tad tevi izmetīs no universitātes. Un pēc tam atsākt mācības būs grūti. Pirmkārt, ar naudu štruntīgi. Otkārt, tu no budžeta studenta kļūsti par maksas studentu. Treškārt, jāiet studēt citā specialitātē, jo iepriekšējā no 75 pirmkursniekiem, kas iztur konkursu uz budžeta vietām, diplomu iegūst vien 20 cilvēki. Lielākā daļa cetrgadīgo bakalauru iegūst četros gados, bet no šiem cilvēkiem 1 vai 2 absolventi iegūst četrgadīgo diplomu piecos gados. Un citā studiju programmā nevar vienkārši piedzīdzināt jau iegūtos kredītpunktus un uzreiz kļūt par treškursnieku. Tā kā nemelo liekuli, tu neesi RTU ķīmiķis!!!
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:19
Zinu, ko runāju: Nesēdi tik daudz netā, rakstīdams savus palagus, ja rokas neaug no pakaļas, naudu var nopelnīt arī students.
Tagad ir sesijas beigas. Drīz sākas semestris. Kāds darbs? Vai tu zināji, ka specialitātē tevi neņem bez pabeigta diploma? Darba devējs nepacietīs, ka tu strādā vienu nedēļu dienā vai divas dienas nedēļā. Un neviens tev nemaksās tik lielu naudu, lai probēmu gadījumā tu varētu no kabatas izvilkt 4000 eiro un apmaksāt uzreiz maksas kredītpunktus. Un vai universitāte tādu studentu pacietīs? RTU visi neekonomisti studē tikai budžetā. Humanitāriji (ekonomisti) ir maksas studenti. Bet vājos budžetniekus no inženieriem vienkārši atskaita, tāpēc no 75 budžetniekiem, kam vidusskolā bija labas sekmes 7,5 balles un uz augšu, absolvē studijas vien 20 studentu. 55 budžeta vietas ir feiks; viltus ziņa. Un tu murgo par darbu. Tagad es studēju citā studiju programmā, mācību laikā braukāju no savas dzimtās pilsētas līdz Rīgai. Izmaksas līdzīgas kā dzīvojot kojās. 3-4 dienas ir jābraukā. Brīvdienas pavadu laukos. Kāds darbs? Vasarās esmu strādājis nespecialitātē. Vid nez kapēc par kojām nepiešķir nodokļ..
S
Skolnieciņš 28.01.2023 12:20
Skolnieciņš: Tagad ir sesijas beigas. Drīz sākas semestris. Kāds darbs? Vai tu zināji, ka specialitātē tevi neņem bez pabeigta diploma? Darba devējs nepacietīs, ka tu strādā vienu nedēļu dienā vai divas dienas nedēļā. Un neviens tev nemaksās tik lielu naudu, lai probēmu gadījumā tu varētu no kabatas izvilkt 4000..
Vid nez kapēc par kojām nepiešķir nodokļu atlaidi. Labāk tu par šo problēmu interesētos.
N
Neķītrais masāžists 28.01.2023 16:30
Skolnieciņš: Vid nez kapēc par kojām nepiešķir nodokļu atlaidi. Labāk tu par šo problēmu interesētos.
A, ko viņš tur vispār zina! :DDD
D
Distihs 27.01.2023 17:38
Viņu redzot, domas juka -
Dagmāra ir tiešām smuka!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->