Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 24.02.2023 17:08

Par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu projektiem iesniegti deviņi iedzīvotāju priekšlikumi 9

Par Jēkabpils novada domes saistošo noteikumu projektiem iesniegti deviņi iedzīvotāju priekšlikumi

Nesen informējām, ka Jēkabpils novada iedzīvotāji aicināti iesniegt savus priekšlikumus par trim saistošo noteikumu projektiem, kas ir izstrādes stadijā. Iesniegšanas termiņi ir pagājuši, un pašvaldībā informē, ka vislielākā iedzīvotāju interese bijusi par noteikumiem, kas paredz vienreizēja pabalsta piešķiršanu mājokļa remontam, ja mājoklis cietis stihiskas nelaimes, avārijas vai citas katastrofas rezultātā. Saņemti seši priekšlikumi, tostarp palielināt pabalsta apmēru, izņemt noteikumu, ka, lai saņemtu atbalstu, personai jābūt deklarētai konkrētajā īpašumā un īpašumā nedrīkst būt citu dzīvošanai derīgu mājokļu. Par šiem saistošajiem noteikumiem vēl notiek diskusijas.

Par saistošo noteikumu grozījumiem, kas paredz piešķirt nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi 90 procentu apmērā tām personām, kuru īpašumus ir skārusi stihiska nelaime, saņemti trīs priekšlikumi, no tiem divi ir ņemti vērā. Savukārt par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanā neviens iedzīvotājs nav izteicis nekādus priekšlikumus vai iebildumus.

a
ai, ai 26.02.2023 12:55
Tauta vajadzīga tikai uz vēlēšanām, tad gan vilki ielien aitas ādā un izdodas arī iesēsties krēslos.....,bet ai, ai nekas nav mūžīgs. Visdrīzāk visus priekšlikumus , kā tautā saka, atšūs,jo galvenais ir dota iespēja izteikties un iemeslu kāpēc priekšlikumus noraidīt gan jau atradīs:((((((
A
Astro 26.02.2023 07:18
Priekšlikumi ņemti vērā,
Atbalstīti lielā mērā.
z
zinātājs 25.02.2023 10:44
Cik es zinu, tad oficiāli pieņemtie priekšlikumi tiešām ir tikai 9, bet īstenībā to bija neskaitāmas reizes vairāk. Tos nepieņēma uzskaitē tikai tāpēc, ka cilvēki bija ignorējuši Dokumentu noformēšanas un lietvedības noteikumu prasības. Viņi savās pretenzijās nebija norādījuši, piemēram, ne adresāta mērķi, ne nosūtītāja rekvizītus, pat daudzi bijuši bez paraksta atšifrējuma pat elektroniskajās vēstulēs, izmantojot ID kartes vai citas mobilā telefona aplikācijas. Jāzina un jāievēro, ka pašvaldība nav nekāds kolhozs, kur var darīties, kā iedomājas. Tas gan nenozīmē, ka atbildīgās amatpersonas, nelasījušas tekstu, vēstules saburzīja un izmeta škirojamo atkritumu konteineros. Labās idejas palika prātā un tās noteikti kaut kur, kaut kad uzpeldēs, kā domes amatpersonu vai deputātu ierosinājumu formā.
O
Observer 25.02.2023 16:24
Dokumentu noformēšanas un lietvedības noteikumu prasības!? Vai tiešām tas ir tik ļoti no svara?

Bet, lai atlaistu no darba krievu drāmas teātra direktori , pietiek ar pāris anonīmajām sūdzībām?

Man gan šķiet, ka ofisu planktonam, kuram piekarināta abreviatūra ,, PR,, būtu jābūt pārlaimīgam jau par to vien, ka cilvēki izsaka savu viedokli anonīmajos komentāros un šie komentāri būtu rūpīgi jāstudē un informācija jāsistematizē. Un, ja gadās kas noderīgs - jāliek lietā.
Kā jums šķiet?
N
Neķītrais masāžists 24.02.2023 18:29
Kad beidzot sāks, ibio, par cilvēkiem domāt?
A
Astro - > Distiham 24.02.2023 18:28
Distihs sūta priekšlikumu,
Kā var apiet likumu.
A
Astro 24.02.2023 17:54
Starp priekšlikumiem,
Nebija par atkritumiem.
D
Distihs 24.02.2023 17:30
Vēl notiek spraiga diskusija,
Jo nezina neviens, kā bija.
J
Jefiņš 24.02.2023 17:22
Vienu projektu esmu izlasījis.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->