Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 13.02.2023 20:32

Paplašina izglītojamo loku, kam pienākas atlaides braukšanai Jēkabpils pilsētas autobusos 6

Paplašina izglītojamo loku, kam pienākas atlaides braukšanai Jēkabpils pilsētas autobusos
Foto: Jēkabpils novada pašvaldība

14.februārī stājas spēkā izmaiņas Jēkabpils novada domes saistošajos noteikumos, kas paredz, ka Jēkabpils pilsētas sabiedriskajā transportā braukšanas maksas atvieglojumus var saņemt plašāks izglītojamo loks. No 14.februāra atlaides braukšanai pilsētas autobusos var saņemt Jēkabpils Agrobiznesa koledžā studējošie jaunieši, kuri ir vecumā līdz 24 gadiem un ir deklarēti Jēkabpils novadā. Iepriekš braukšanas maksas atvieglojumus varēja saņemt tie izglītojamie, kuri mācījās Jēkabpils novada izglītības iestādēs. Izmaiņas saistošajos noteikumos tika veiktas pēc Jēkabpils Agrobiznesa koledžas iniciatīvas.

J
Jefiņš 14.02.2023 17:38
Bezmaksas braukšanu visiem ! Ir taču uzstādījums par izglītību visa mūža garumā.
N
Neķītrais masāžists 14.02.2023 19:33
Skaidrs, ka tā jādara! Būtu miers un bērziņš, a tagad velk tikai ļemku.
z
zinātājs 14.02.2023 12:51
Daudzi šo jauno atlaižu loku
Izmantos sarunās kā tādu joku.
D
Distihs 14.02.2023 12:53
Kurš man skaidros to,
Šo joku savādo?
Kāpēc zinātājs kā bute,
Lien manā vietā tā kā ute?
A
Astro 14.02.2023 09:53
Darbiņš mūsu revidentiem,
Atlaides taps studentiem.
z
zinātājs 14.02.2023 09:04
Gribu brīdināt, ka šajā gadījumā jābūt vērīgiem un modriem, jo zināms, ka uzradīsies tādi cilvēki, kas izglītojamo loka paplašināšanu izmantos arī negodīgi cilvēki, kas, uzpērkot vāja rakstura amatpersonas vai izmantojot pagrīdes tipogrāfijas, centīsies iegūt viņiem nepiekritīgas skolēnu un studentu apliecības, lai vizinātos autobusos par pazeminātu cenu. Domāju, ka domē strādā arī gudri cilvēki, kas to nojauš un zina, tāpēc nebūs jābrīnās, ka pilsētas pasažieru maršrutos biežāk nekā agrāk paradīsies Pašvaldības policijas darbinieki, kas kontrolēs dokumentus un pārbaudīs to autentiskumu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->