Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 12.05.2023 08:41

Notiks Sēlijas tūrisma konference 11

Notiks Sēlijas tūrisma konference

Šodien plkst.10 notiks Sēlijas tūrisma konference, kurā varēs uzzināt par tūrisma aktualitātēm Sēlijā un uzklausīt tūrisma uzņēmēju un kopienu pieredzes stāstus.

Konference tiks straumēta kopienu sadarbības tīkla "Sēlijas salas" kontos sociālajos tīklos.

Savukārt Bebrenes vēsturiskajā centrā 13.maijā paredzēta virkne aktivitāšu, darbosies bērnu atrakcijas un apmeklētājus priecēs Sēlijas pašdarbības kolektīvu priekšnesumi. Sēlijas tūrisma tirgū pulcēsies tūrisma pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, mājražotāji un kopienu pārstāvji no visas Sēlijas.

Kopienu sadarbības tīkls "Sēlijas salas" vadīs nevalstisko organizāciju un kopienu sarunu telti, kurā kopā ar tūrisma nozares pārstāvjiem spriedīs par gaidāmo tūrisma sezonu, vērtēs esošo tūrisma pakalpojumu kvalitāti un pārrunās citas Sēlijas vēsturiskās zemes aktualitātes.

Pirmo reizi tirgū norisināsies sēļu ēdienu meistarklase, kuru vadīs profesionāls šefpavārs Ēriks Aleksejevs. Bebrenes dzirnavās tiks atklāta mākslinieces Sarmītes Bogdanovičas fotogrāfiju izstāde, bet pēcpusdienā varēs doties iepazīt Bebreni ar gidu - tiks iedarbinātas gan dzirnavas, gan atvērta Romas katoļu baznīca. Tirgus noslēgsies ar etnokompānijas "Zeidi" koncertu un latviešu dančiem.

Sēlijas tūrisma tirgu rīko "Sēlijas salas", Bebrenes pagasta Tūrisma informācijas punkts un Bebrenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Sēlijas pašvaldību tūrisma informācijas centriem, Sēlijas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un kopienām.

R
Raibais asaris 13.05.2023 10:43
Lai saprastu, ka vispirms jāapceļo Latvija, nemaz nav vajadzīga konference. Latvija ir skaista!

PS. Novēlējums tūristu ēdinātājiem - savās kafejnīcās nespīdziniet klientus , likdami klausīties ar reklāmām piesātinātās radiopārraides. Patiešām, pēc 15-tas pašpārliecinātā balsī izgvelztās reklāmas apetīte pazūd reizē ar vēlmi pie jums iegriezties vēlreiz!
S
Skolnieciņš 12.05.2023 18:55
Man prieks, ka Latvijā tūrisma nozare attīstās. Vienīgi ir skumji, ka par etnotūrismu ir aizmirsts.
S
Skolnieciņš 13.05.2023 14:46
tavējā etniskā grupa ir Rīgas Zoo , kur krātiņā kasās Pelēkais Bļauris ( Alouatta caraya) , tu rotšildvanckareļu plušķi !
S
Skolnieciņš 14.05.2023 13:45
Skolnieciņš: tavējā etniskā grupa ir Rīgas Zoo , kur krātiņā kasās Pelēkais Bļauris ( Alouatta caraya) , tu rotšildvanckareļu plušķi !
Skolnieciņš 13.05.2023 14:46 Kāpēc Jekabpilslaiks.lv nebano segvārdu zagli?
P
POLICIJA !!! 14.05.2023 20:30
Skolnieciņš: Skolnieciņš 13.05.2023 14:46 Kāpēc Jekabpilslaiks.lv nebano segvārdu zagli?
Skolnieciņš 14.05.2023 13:45
Riebīgā zaglē, nezodz manu segvārdu !!!
D
Distihs 12.05.2023 18:55
Meiteni, ko sauc par gidu,
Apņēmu kaut kur ap vidu.
Skaņu kompānijai ,,Zeidi,,
Dziesmām esot citi veidi.
K
Kārlis Kastaņēdājs 12.05.2023 11:09
atvainojiet, kāds te tūisms ? Ienāks denacifikācijas komisija, un es rakšu titānu nesen apgūtajās Pižmas atradnēs Archangeļaskas apgabalā vai aizbaikāla Federālā Apriņķa Proargunskas atradnēs sijāšu urānu ...Un tāpēc kungi, silti iesaku katram iegādāties Denacifikācijas Sertifikātu, kuas sastāv no vaakuma iepakojumā ievetotas hitlera , čerčila un maza smerdeļa trūmena foto ar fekāliju pēdam(DNS analīže apstiprinās, ka tiesi Jūs esat atslaucījies, tātad esal LOJĀLS), cena mazumtirdzniecībā- khm...1 polš
p
pensionāre Leokādija 12.05.2023 10:51
Tur kur notiek konference
Biežakl spēlē preferansu
Likmes mazas, balsis skaļas
Jēgas mazāk kā oda kājai gaļas !
D
Dzejdaris Vāvuļnieks 12.05.2023 13:04
Demence ir tāda ,,feja,, ,
Kurai diez ko netīk dzeja.
Pārāk liels ja gadu gājums,
Izsīcis tad vārdu krājums.
Atskaņas jau slikti raisās,
Vārds ar vārdu čupā maisās,
Nav vairs zupu vārīt vaļas,
Jāpārtiek no oda gaļas!
A
Astro 12.05.2023 09:35
Lai ēdiensmarža negaistu par velti,
Sarunvedējs aicina uz telti.
z
zinātājs 12.05.2023 09:26
Tāda konference jau sen bija jārīko, lai cilvēki zinātu, ka, ja viņiem galīgi nav, ko darīt un nezina, kur likties, var aiz gara laika tepat uz Sēliju atbraukt. Nav jātērē laiks ceļā uz tālo Bali vai Ēģipti, ja daudz ko var ieraudzīt arī Bebrenē vai Asarē.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->