Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.06.2023 16:37

No nākamā gada braucieni Jēkabpils pilsētas autobusos būs dārgāki 0

No nākamā gada braucieni Jēkabpils pilsētas autobusos būs dārgāki

No nākamā gada tiks palielināta maksa par braukšanu Jēkabpils pilsētas sabiedriskajā transportā. Jēkabpils novada pašvaldības domes sēdē pieņemts lēmums, ka no 2024.gada 1.janvāra maksa par vienu braucienu Jēkabpils pilsētas maršrutos būs 80 centi līdzšinējo 50 centu vietā. Arī par viena mājdzīvnieka pārvadāšanu, kā arī par vienas bagāžas vienības pārvadāšanu biļetes cena būs 80 centi. Braukšanas maksa Jēkabpils pilsētas autobusos nebija mainīta kopš 2013.gada, bet 10 gadu laikā ir pieaugušas pakalpojuma nodrošināšanas izmaksas – gan darbaspēka, gan energoresursu izmaksas.

Vienlaikus pašvaldībā norāda, ka arī turpmāk būs spēkā visi iepriekš noteiktie braukšanas maksas atvieglojumi un atlaides.

Iegādājoties braukšanas karti, joprojām būs spēkā atlaides:

  • 10–19 braucieniem 10%;
  • 20–34 braucieniem 15%;
  • 35 un vairāk braucieniem 20%.

Braucieni tāpat būs izmantojami 60 dienu laikā no braukšanas kartes iegādāšanās brīža. Maksa par atkārtoti izsniedzamu braukšanas karti būs 3,00 euro. Pirmreizēja braukšanas karte ir bez maksas.

No 2024.gada 1.janvāra joprojām būs spēkā braukšanas maksas atvieglojumi Jēkabpils pilsētas maršruta autobusos:

  • par vienu braucienu Jēkabpils novada administratīvajā teritorijā deklarētajiem vecuma pensiju sasniegušajiem iedzīvotājiem (pensionāriem, kuriem ir tiesības uz valsts sociālās apdrošināšanas pensiju), reģistrējot braukšanas karti un uzrādot atvieglojumu apliecinošu dokumentu – 0,30 euro;
  • pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas;
  • Jēkabpils novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Krustpils pamatskolas, Ābeļu pamatskolas, Salas vidusskolas, Zasas vidusskolas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (deklarēti Jēkabpils novada pašvaldībā un līdz 24 gadu vecumam) izglītojamajiem mācību gada laikā no 1.septembri līdz 31.maijam, reģistrējot braukšanas karti (neierobežots brauciens skaits) un uzrādot konkrētās izglītības iestādes skolēna apliecību – bez maksas;
  • par braucienu pilsētas teritorijā politiski represētām personām, uzrādot politiski represētās personas apliecību, un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, uzrādot nacionālās pretošanās kustības dalībnieka apliecību – bez maksas;
  • par braucienu pilsētas teritorijā apbalvojuma "Jēkabpils novada Goda pilsonis" saņēmušajām personām, uzrādot braukšanas atvieglojumu apliecinošu dokumentu – bez maksas.

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->