Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 19.03.2024 14:31

No amata aiziet līdzšinējā Jēkabpils namu pārvaldes vadītāja 1

No amata aiziet līdzšinējā Jēkabpils namu pārvaldes vadītāja
Skatīt video

Jēkabpils novada pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “JK Namu pārvalde” būs vadības maiņa. No amata ir aizgājusi līdzšinējā Jēkabpils namu pārvaldes valdes locekle Elita Freija, kura vadītājas pienākumus sāka pildīt 2021.gada martā. Uzņēmumā informē, ka aiziešanas iemesls ir ģimenes apstākļi – dzīvesvietas maiņa, kuras dēļ bija apgrūtināta nokļūšana uz darbu.

Elitas Freijas vadībā tika īstenoti apjomīgi siltināšanas darbi divās daudzdzīvokļu mājās – Dārzu ielā 7 un Liepu ielā 22. Abās ēkās siltināšana tika veikta ar Attīstības finanšu institūcijas “ALTUM” programmas “Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte” atbalstu. Process nebija viegls, jo pirmais būvnieks kavēja darbu norisi, tādēļ namu pārvaldei nācās lauzt līgumu un turpināt darbus ar citu būvnieku. Jēkabpilī pavadīto laiku Elita Freija vērtē kā pieredzes un izaugsmes bagātu.

Iedzīvotāji iepriekšējo trīs gadu laikā nav izjutuši būtiskas izmaiņas namu pārvaldes darbībā, bet katram ir savs viedoklis par to, kā kopumā strādā māju apsaimniekotājs.

Jēkabpilietis Ainārs saka: “Pieņemami, nav ļoti labi, bet iztikt var. Sētnieki strādā, santehniķi var izsaukt. Viss notiek.”

Jēkabpiliete Vera saka: “Ar mūsu māju ņemas ne pārāk rūpīgi. Māju vajadzētu atjaunināt, nokrāsot. Māja ir tādā stāvoklī, ka bail pat skatīties, un tai ir 36 gadi.”

Jēkabpilietis Jānis teic: “33 eiro ņem, bet neko nedara. Neko. Ko viņi dara? Šeit pirms diviem gadiem apkārtni noklāja, bet citādi neko. Mūžu nostrādājis, knapi kust un maksā.”

Jēkabpils novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatu, un pieteikšanās noslēgsies 22.martā.

Uz jautājumu, kādam būtu jābūt jaunajam namu pārvaldes vadītājam, iedzīvotāji atbild:

“Es domāju, ka aktīvākam,” saka Ainārs. “Es nezinu, vai iepriekšējā bija pietiekoši lietas kursā, vai viņai pietika laika uzzināt par dzīvokļiem, par mājām. Lielu interesi laikam nejutām mēs neviens. Jaunajam vajadzētu būt vairāk aktīvākam, interesēties, izzināt īrnieku viedokļus.”

“Viņam jābūt labestīgam, godprātīgi jāattiecas pret savu darbu, jāskatās, kur kaut ko vajag izdarīt. Cerēsim uz to labāko!” saka iedzīvotāja Vera.

“Var labāk, bet tikai ne sliktāk! Lai paliek tā, kā ir tagad,” saka jēkabpiliete Vera.

“Ar cilvēkiem komunicēt vairāk – tieši ar māju iedzīvotājiem komunicēt,” savu viedokli pauž jēkabpiliete Rita.

Līdz brīdim, kad amatā tiks apstiprināts jaunais namu pārvaldes vadītājs, vadītāja pienākumus pilda namu pārvaldes galvenais inženieris, prokūrists Jānis Antonovs.

Sandra Paegļkalne

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Armands Krastiņš Armands Krastiņš 22.03.2024 01:07
Cilvēks bija tiešām savā vietā , darīt gribošs un ar taustāmiem rezultātiem. Skumji, ka pašvaldība nevarēja rast iespēju paturēt tik labu speciālistu. Lai viņai veicas:)

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->