Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.03.2023 15:44

Mežāres pasta nodaļa no 20.aprīļa būs atvērta tikai vienu stundu dienā 5

Mežāres pasta nodaļa no 20.aprīļa būs atvērta tikai vienu stundu dienā

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ, kas katru gadu uzņēmumam “Latvijas Pasts” rada zaudējumus vairāk nekā 5000 eiro apmērā, no 20.aprīļa tiks mainīts Mežāres pasta nodaļas darbības modelis un darba laiks. Līdzšinējā atrašanās vietā pasta nodaļa būs atvērta tikai katru darba dienu no pulksten 11:00 līdz 12:00. Pārējā laikā iedzīvotāji varēs saņemt pasta pakalpojumus savā dzīvesvietā, tos iepriekš piesakot. Pasta pakalpojumu apjoms nemazināsies – iedzīvotājiem joprojām būs pieejami visi ierastie pasta pakalpojumi.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Ar pastnieka starpniecību Mežāres iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27 008 001 vai 67 008 001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Mežāres pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67 008 001, 27 008 001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Jēkabpils 1.pasta nodaļu Brīvības ielā 131, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.8:00 līdz 18:00, otrdienās un ceturtdienās no plkst.8:00 līdz 19:00.

z
zinātājs 21.03.2023 08:26
Kā jau visiem zināms, Latvijas pedagogi nav apmierināti ne ar Čašku, ne viņas regulēto stundu apmaksu un tāpēc gatavojas plašam streikam, bet tad paceļas jautājums - kāpēc Latvijas pasta darbinieki nesaceļas? Zināms, ka ne katrs var būt labs skolotājs, taču ne katrs arī ies par pastnieku strādāt. Piemēram, ja Mežāres pastniekam jāstrādā tikai viena stunda, tad arī darba samaksa ir tikai par to, darbā pavadīto, laiku. Lai ietu uz darbu un sapucētos, jo darbs ar cilvēkiem, un ietu no tā atkal prom, pirms tam telpu izmazgājot, atkal prasa laiku, par ko noteikti nemaksā. Un kur pārējā dienas daļā lai cilvēks strādā?
N
Neķītrais masāžists 20.03.2023 18:40
Ar sabiedrisko pasažieru transportu darba laiku arī saskaņoja..?
D
Distihs 20.03.2023 18:04
Ja būtu kas īpašs Latvijas pastos,
Tad arī klienti un pircēji rastos.
J
Jefiņš 20.03.2023 17:02
Ja tikai būs kas tajā stundā spēs ierasties. Lai pārdod pīpes un šņabi, tad kaut kas var izdoties.
A
Astro 20.03.2023 16:13
Daudz kur bēdīgi ar pastu,
Tautu uzskata par nastu.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->