Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 28.03.2023 17:48

Mainīsies Dunavas pasta nodaļas atrašanās vieta un darbības modelis 9

Mainīsies Dunavas pasta nodaļas atrašanās vieta un darbības modelis

No 27.aprīļa mainīsies Dunavas pasta nodaļas atrašanās vieta un darbības modelis. Visi pasta pakalpojumi klātienē tiks sniegti Dunavas skolā darba dienās no pulksten 12:00 līdz 13:00. Savukārt ārpus pasta darbalaika iedzīvotāji varēs saņemt pasta pakalpojumus pie pastnieka savā dzīvesvietā, iepriekš piesakoties. Izmaiņas ieviestas zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ, jo tas rada uzņēmumam “Latvijas Pasts” ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 1900 eiro apmērā. Pasta pakalpojumu apjoms nemainīsies.

Tāpat kā līdz šim, Dunavas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas Pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences sūtījumu – vēstules, pastkartes, sīkpakas, bandroles – saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Ar pastnieka starpniecību Dunavas iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar “Latvijas Pasts” Klientu centru pa tālruni: 27 008 001 vai 67 008 001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Dunavas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67 008 001, 27 008 001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Zasas pasta nodaļu Zaļajā ielā 8, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās – piektdienās no plkst.8:00 līdz 13:00.

N
Neķītrais masāžists 29.03.2023 19:20
Lielais Ļeņins, ja pamostos, būtu šokā, jo, kad taisīja revolūciju, viņš teica, ka vispirms jāieņem dzelzceļa stacija., telegrāfs un pasts. :D
A
Astro - > Distiham 29.03.2023 16:29
Par superjauno modeli,
Lai Distihs iesit pendeli.
D
Distihs 29.03.2023 15:26
Kā stāsta mums labais Latvijas pasts,
Tikšanās brīdis vienmēr būs rasts.
A
Astro 29.03.2023 12:41
Pastnieciņi dzīvesvietā,
Visas prasmes likšot lietā,
Bēdu,kreņķu nebūšot,
Vairākumam labāk kļūšot.
A
Astro 29.03.2023 12:20
Pārrobežu pasta pakas,
Saņemsi pie savas akas.
z
zinātājs 29.03.2023 10:11
Šo gan es nezināju.
O
Observer 29.03.2023 09:27
Pasts ir ļoti veca un apbrīnojami stagnatīva organizācija . (Pastā valdīja ,,PSRS,, vēl ļoti ilgi pēc tam, kad Jeļcina organisms jau vairs nespēja pārstrādāt degvīnu.)

Man šķiet, ka būtu prātīgi ņemt vērā civilizēto valstu pieredzi un pasta pakalpojumus organizēt sadarbībā ar dažādiem veikaliem.
Dunavā taču ir veikals? Veikals darbojas katru dienu. Kas traucē sarunāt, lai veikals uz trešdaļ-slodzi pilda arī pasta funkcijas?
P
Pareizā atbilde 30.03.2023 09:41
Tas ir vienīgais reālais risinājums.
P
Pasta dilonis 29.03.2023 08:48
Latvijas pasta ,,dilšana,, turpinās.
Varbūt pastam ir pienācis laiks darboties pēc tā paša principa, kā darbojas autoveikali? Vienu stundu Dunavā, vienu -Sudrabkalnā, vienu- Dignājā un vienu - Vandānos? Pēc tam var aizstūrēt uz Zasu , Leimaņiem, Kalna ciemu un Biržiem.
Kā jums šķiet?

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->