Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 08.12.2023 17:26

Madonas ielas slēgtā atkritumu novietne tiek regulāri uzlauzta 0

Madonas ielas slēgtā atkritumu novietne tiek regulāri uzlauzta
Skatīt video

Šā gada rudenī Madonas ielas mikrorajonā pēc iedzīvotāju lūguma tika uzstādīta slēgtā atkritumu konteineru novietne, kas paredzēta piecu Madonas ielas daudzdzīvokļu māju (Madonas ielā 26, 28, 28A, 28B un 30A) iedzīvotājiem. Šo māju iemītnieki bija pauduši vēlmi māju līdzekļu uzkrājumu novirzīt šim mērķim, lai viņiem domātajos konteineros netiktu nelegāli izmesti citu cilvēku radītie atkritumi.

Novietnes durvis aprīkotas ar slēdzenēm, bet iedzīvotāji sūdzas, ka tās tiek regulāri uzlauztas un bojātas, tādēļ bieži vien durvis nevar aizslēgt un konteineri ir brīvi pieejami ikvienam.

“Saņemot pirmās sūdzības par uzlauztām slēdzenēm, mūsu meistari devās uz Madonas ielu un saremontēja,” stāsta SIA “JK Namu pārvalde” sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Skolniece. “Arī šodien mūsu meistars dosies uz Madonas ielu un veiks darbus, lai vārtiņi būtu aizslēdzami. Savukārt tuvākajās dienās plānots uzlikt jumtiņus virs slēdzenēm, lai tās neaizsaltu un sniegs netiktu iepūsts iekšā.”

Filmēšanas brīdī abu durvju slēdzenes strādāja tā, kā vajag. Durvis bija aizslēgtas, tās varēja atvērt, tikai nospiežot konkrēto durvju kodu. Tomēr vietējie iedzīvotāji uzsver, ka negodprātīgi cilvēki viegli varot slēdzenes atlauzt.

Atkritumu konteineru novietni izgatavoja un uzstādīja firma no Liepājas “Metal and wood construction”, bet SIA “JK Namu pārvalde” uzsver, ka slēdzeņu tīša bojājuma gadījumā novietnes garantija nav spēkā, tādēļ slēdzeņu remonti tiek veikti par novietnei piesaistīto māju uzkrātajiem līdzekļiem.

Namu pārvalde izskatīs iespēju teritorijā izvietot novērošanas kameru, lai noskaidrotu vainīgos. Tāpat Namu pārvaldes speciālisti aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un fiksēt nepiederošas personas, kas aizdomīgi rosās pie novietnes.

Sandra Paegļkalne

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->