Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 15.03.2024 08:55

Līvānu slimnīcā plāno saglabāt visus esošos pakalpojumus 0

Līvānu slimnīcā plāno saglabāt visus esošos pakalpojumus
Skatīt video

Veselības ministrs Hosams Abu Meri apmeklēja Līvānu slimnīcu, lai klātienē iepazītos ar ārstniecības iestādes darbību un pieejamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, kā arī apskatītu pieejamās medicīnas iekārtas un aprīkojumu. Līvānu slimnīca ir pirmā līmeņa slimnīca, kurā tiek nodrošināta terapija un hronisko pacientu aprūpe, kā arī ambulatorā ārstniecība – speciālistu konsultācijas un izmeklējumi. Līvānu apmeklējums bija daļa no Latgales reģionālās vizītes, kuras laikā veselības ministrs viesojās vairākās Latgales ārstniecības iestādēs. Viens no mērķiem bija pārrunāt plānotās izmaiņas slimnīcu tīklā. Hosams Abu Meri uzsver, ka Līvānu slimnīcā paredzēts saglabāt visus esošos veselības aprūpes pakalpojumus.

“Manuprāt, pie esošā Līvānu slimnīcas līmeņa un darbības es neredzu nekādas lietas, ko vajadzētu mainīt,” saka ministrs. “Nav plānots kaut ko taisīt ciet vai kaut ko mainīt. Mēs vienkārši vēlamies, lai slimnīcā būtu vairāk speciālistu, ko var piesaistīt, lai būtu vēl plašāki šie pakalpojumi. Es varu apliecināt iedzīvotājiem, ka nav nekādu uztraukumu par kaut kādu pakalpojumu nebūšanu nākotnē.”

Arī Līvānu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Vadims Krimans ir noskaņots pozitīvi: “Pēc šodienas tikšanās man nav bažu par slimnīcas pastāvēšanu. Es ceru, ka mēs attīstīsim darbību, varbūt precizēsim un kaut ko optimizēsim un uzlabosim, bet ir cerība uz gaišu nākotni.”

Veselības ministrs atzinīgi novērtēja apjomīgo darbu, ko Līvānu slimnīca ir ieguldījusi, attīstot hronisko pacientu aprūpes pakalpojumus. Tāpat Hosams Abu Meri uzklausīja slimnīcas pārstāvju domas par to, kādi būtu galvenie infrastruktūras uzlabošanas darbi, ko vajadzētu veikt tuvākajā laikā.

“Pirmais jautājums ir mūsu apkures sistēma, tāpat būtu labi, ja būtu iespēja cilvēkiem izmantot vēl vienu liftu. Tas pašlaik ir galvenais. Ceram, ka ministrija arī var atbalstīt šo akciju,” saka Vadims Krimans.

Latgales reģionālās vizītes laikā veselības ministrs apmeklēja arī Preiļus, Krāslavu, Rēzekni, Ludzu un Maltu.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->