Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 24.07.2023 16:26

Līvānu pilsētas svētkos – daudz aktivitāšu ģimenēm ar bērniem 0

Līvānu pilsētas svētkos – daudz aktivitāšu ģimenēm ar bērniem
Skatīt video

Nosvinēti Līvānu pilsētas svētki. Tajos bija padomāts par atrakcijām gan lieliem, gan maziem. Pilsētā visu dienu darbojās dažādi karuseļi – gan tādi, kas piemēroti mazākiem bērniem ar ģimenēm, gan karuseļi asāku izjūtu cienītājiem. Sevišķi daudz aktivitāšu bija bērniem. Radošo darbnīcu teltīs apmeklētāji varēja veidot papīra ziedus, atstarotājus, spāres un dažādas citas lietas, piemēram, saules ķērājus.

Darbnīcas vadītāja Liene stāsta: “Teica, ka būšot karstākā vasara, bet viss aizgāja uz Eiropas lejasdaļu, tāpēc mēs sauksim saulīti pie mums, lai mums ir karsti. Mēs veidojam saules ķērājus, izmantojot vecos kompaktdiskus, kas ir saules ķērāja daļa, kas spēlējas ar gaismu. Saverot dažādas pērlītes, sanāk skaists saules ķērājs, ko iekārt logā. Vakarā ļoti skaisti saules zaķīši istabā.”

Svētku apmeklētāja Anna stāsta par piparkūku darbnīcu: “Mēs izkrāsojām piparkūkas – bitītes un paņemsim tās uz mājām. Svētki ir ļoti forši.”

Ksuša piedalījās darbnīcā, kur varēja veidot ziedus: “Es veidoju ziedus, jo man tas patīk. Man patīk zīmēt, līmēt un kaut ko veidot. Svētki ir ļoti labi, es šodien esmu priecīga.”

Darbojās arī mazo dāmu un kungu modes studija, kur bērniem tika apgleznotas sejas, veidoti hennas zīmējumi uz ādas, kā arī veidotas frizūras.

Liela interese bija par suņu paraugdemonstrējumiem, kuros Valsts robežsardzes darbinieki rādīja, ko prot dienesta suņi. Tāpat klātesošajiem bija iespēja iepazīt tuvāk Valsts robežsardzes, Zemessardzes un Valsts policijas darbu, iekāpt operatīvā dienesta transportlīdzeklī, kā arī izmēģināt ekipējumu.

Lielākais prieks bērniem bija par putu ballīti. Šī aktivitāte ir ļoti pieprasīta daudzos publiskajos pasākumos, un arī Līvānu pilsētas svētkos netrūka sajūsmas par iespēju izmirkt putās.

“Ļoti labi un forši!” saka putu ballītes dalībniece Paula.

Nikola saka: “Man patīk, tikai sejā un acīs trāpa. Putu ballītē piedalos jau kādu simto reizi.”

Lielākie apmeklētāji izmantoja iespēju uzzināt dažādus faktus par Līvāniem, dodoties izbraucienā pa pilsētu īpašajā svētku tūrisma autobusā. Pasažierus vizināja padomju laika transportlīdzeklis “PAZ – 672”.

Asinsdonori varēja ziedot asinis svētku norises vietā, kur viesojās Valsts asinsdonoru centra izbraukumu autobuss. Tāpat darbojās svētku tirdziņš, kurā amatnieki un mājražotāji tirgoja dažādas noderīgas un skaistas preces, kā arī labumus vēdera priekam. Aktivitātes bija pieejamas visas dienas garumā.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->