Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.09.2022 17:22

Līvānu novadā godina stipendiju saņēmējus 0

Līvānu novadā godina stipendiju saņēmējus
Skatīt video

Līvānu novada Kultūras centrā pulcējās Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolas, kā arī Līvānu novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, kuriem piešķirtas stipendijas par labiem sasniegumiem pagājušajā mācību gadā.

“Šīs stipendijas ir sporta, mūzikas un mākslas skolu audzēkņiem, kuri iepriekšējā mācību gadā uzrādījuši lielisku mācību sniegumu – piedalījušies konkursos un sacensībās,” stāsta Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle Evija Gurgāne. “Skolotāji un direktori ir viņus novērtējuši un atbalstījuši par viņu centību un talantu. Mēs dodam stipendijas arī Preiļu novada jauniešiem – mūzikas, mākslas un sporta skolu audzēkņiem.”

Stipendiju fondu veido Līvānu novada un Preiļu novada uzņēmēji un iedzīvotāji, kuri atbalstījuši Viduslatgales pārnovadu fondu ar saviem ziedojumiem, tāpat fondā iekļauts valsts akciju sabiedrības “Latvijas Loto” finansējums.

SIA “MVS+” valdes locekle Inese Matisāne arī ir mecenāte: “Pārstāvu nelielu uzņēmumu SIA “MVS+”, kas nodarbojas ar projektu pieteikumu izstrādi un vadību. Rakstu projektus zemniekiem, biedrībām, pašvaldībām, jaunajiem uzņēmējiem. Ziedot mani uzrunāja personīgi, uzaicināja, vai es būtu ar mieru ziedot. Protams, es piekritu, jo tas ir viens no labajiem darbiem. Labdarība ir atbalstāma, tā palīdz bērniem radīt gandarījumu un motivāciju tālāk studēt, mācīties un attīstīt savu talantu.”

Līvānu novadā tika sveikti 24 stipendiāti – katram piešķirti 70 eiro. Savukārt Līvānu un Preiļu novadā kopā stipendijas piešķirtas 52 mūzikas, mākslas un sporta skolu skolēniem.

“Prieks un apziņa, ja tu mēģināsi, tad dabūsi to, ko gribēsi,” stāsta stipendijas ieguvēja Viktorija. “Vēl nav ideju, kur izlietot stipendijas naudu.”

Stipendiāts Aleksandrs stāsta: “Es Mūzikas un mākslas skolā mācos akordeonu. Par stipendiju labas sajūtas, man patīk.”

Stipendijas skolēniem tiek piešķirtas katru gadu. Mecenātu vakars norisinājās ar Norvēģijas un Eiropas Ekonomikas zonas granta atbalstu.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->