Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 16.05.2024 18:17

Līvānu novada domes deputāti tiekas ar iedzīvotājiem 0

Līvānu novada domes deputāti tiekas ar iedzīvotājiem
Skatīt video

Līvānu biedrībā “Baltā māja” pulcējās iedzīvotāji un Līvānu novada domes deputāti, lai kopīgā pasākumā pārrunātu novada aktualitātes un interesējošos jautājumus. Pasākumu organizēja “Baltā māja” ar mērķi veicināt deputātu komunikāciju ar sabiedrību. Uz tikšanos bija ieradušies pieci deputāti, un viņi uzsver, ka vienmēr ir atvērti sarunai ar iedzīvotājiem.

“Tikšanās ar deputātiem ir pieejama katru trešdienu, mums – deputātiem ir noteiktas šīs tikšanās dienas, kad iedzīvotāji var nākt, vaicāt sev aktuālos jautājumus un rast atbildes vai virzīt tālāk šos jautājumus, bet tādā kolektīvā kopumā, es domāju, ka tas ir ļoti pozitīvi, jo, kad viens pret vienu runā, tā ir viena lieta, bet grupiņā tomēr viens papildina otru,” saka Līvānu novada domes deputāte Ināra Kalvāne.

“Cilvēkus, es domāju, ļoti interesē, kā mēs tālāk dzīvosim, un tas ir ļoti labi, ka deputāti nāk, stāsta un paskaidro,” saka Līvānu novada Sutru pagasta iedzīvotāja Rita.

Pēc ievaddaļas visi klātesošie sadalījās grupās, un deputāti uz maiņām devās pie katras grupas, lai uzklausītu iedzīvotājus un atbildētu uz jautājumiem. Cilvēki izmantoja iespēju uzzināt gan par dažādām pašvaldības aktualitātēm, gan par problēmām.

“Viens no tādiem jautājumiem ir par nenojauktajiem graustiem, kas stāv, tās ir piecas vai sešas mājas. Tas jautājums būtu jākustina, lai pilsēta būtu daudz sakārtotāka un skaistāka,” saka līvānietis Jānis.

Deputāti skaidro, ka arī ikdienā risina iedzīvotāju jautājumus un iespēju robežās ievieš dzīvē ierosinājumus. Piemēram, viena no idejām bija nodrošināt iespēju reizi mēnesī pensionāriem peldēt peldbaseinā bez maksas.

“Es vērsos pie deputātiem un pašvaldībā, un tagad šī iespēja ir rasta, un katru mēnesi pensionāri var peldēt peldbaseinā bez maksas,” stāsta Līvānu novada domes deputāte Mārīte Vilcāne.

“Kafija ar politiķiem” bija viena no aktivitātēm projektā “Trešās paaudzes universitāšu tīkla izveide Latvijā sabiedrības vecākās paaudzes sociālās labklājības un drošības vairošanas interesēs”. Projektu atbalsta Eiropas Savienības Atveseļošanās un noturības mehānisma fonds.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->