Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 02.05.2023 19:29

Līvānu novada deju kolektīvi saņem labu vērtējumu Dziesmu un Deju svētku skatē 8

Līvānu novada deju kolektīvi saņem labu vērtējumu Dziesmu un Deju svētku skatē
Skatīt video

Līvānu novada Kultūras centrā norisinājusies Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skate. Tajā pulcējās kolektīvi no Līvānu novada un Preiļu novada.

“Es jūtos simtprocentīgi gatava dejot uz lielā stadiona,” saka Rožupes Kultūras nama jauniešu deju kolektīva “Daidala” dejotāja Laura.

“Es arī esmu gatavs, tāpēc ka gatavojušies mēs esam vairākus gadus, pēdējos mēnešus it īpaši. Šodien mēs esam simtprocentīgi gatavi parādīt labākos rezultātus šeit un tad tikties visi kopā vasarā,” saka “Daidala” dejotājs Aivis.

“Mēs centāmies būt uz mēģinājumiem, un mēģinājumu bija daudz – gan vēlu vakaros, gan agri no rītiem,” stāsta Līvānu novada Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīva “Daugavieši” dejotāja Inita. “Mēs tikām līdzi, un domāju, ka esam gatavi doties uz Rīgu un ieņemt stadionu.”

“Gatavojāmies cītīgi, jo bija jāatgūst iepriekšējos gados iekavētais, bet kolektīvs atkal atdzīvojās, esam gatavi,” piebilst “Daugaviešu” dejotājs Oskars.

Lai gan kovida pandēmijas periodā bija ļoti ierobežotas iespējas kvalitatīviem mēģinājumiem, dejotāju līmenis ir ļoti labs – to atzīst arī Līvānu un Preiļu novada deju apriņķa virsvadītāja Silvija Kurtiņa.

“Par 80 procentiem kolektīvi ir atguvuši savu sparu,” saka Silvija Kurtiņa. “Ir ienākuši jauni dejotāji, kuriem, protams, vēl ir jāpastrādā, bet tas entuziasms, kas ir bijis pirms tam, ir atpakaļ. Es domāju, ka svētki būs gan šogad, gan pēc pieciem gadiem, gan vēl un vēl.”

Gan Preiļu, gan Līvānu novada dejotājiem skatē veicās ļoti labi – visi kolektīvi brauks uz Dziesmu un Deju svētkiem. Visiem septiņiem Līvānu novada deju kolektīviem žūrija piešķīra I pakāpes diplomus. Sīkāk ar skates rezultātiem var iepazīties šeit.

Sandra Paegļkalne

K
Kārlis Kastaņēdājs 04.05.2023 23:29
Barojums-LABS,uzrīdīšanai krieviem un frontei derēs.tā, līdzīgi kā lopu pieņēmējs gaļās kombinātā, atzimēja savā ailē kāds pedofīls, volstrītas smirdeļu emisārs, kas uz bauru bērniem kārs...
e
ev... 05.05.2023 08:56
tu joprojām turpini dzert ?
S
Skolnieciņš 04.05.2023 19:57
Ticēsim Latvju Dieviem un būsim svētīti! Priecīgus Valsts svētkus!!!
N
Neķītrais masāžists 03.05.2023 20:33
Izklausās, ka līvānieši un preilēnieši konkrēti un pa nopietnam domā braukt uz Rīgu dancot.
D
Distihs 03.05.2023 14:18
Kolektīvs, kas nāk no Preiļiem,
Esot salasīts no kreiļiem.
A
Astro 03.05.2023 09:29
Vadītāja Silvija,
Preiliešiem kā meiju vija!
z
zinātājs 03.05.2023 09:19
Prieks par Lauras drosmi un atklāsmi, zinot, ka tā jūtas lielākā dejotāju daļa. Piemēram, arī Aivis un Inita nekautrējas pateikt, ko domā, un tas vieš cerības, ka Dziesmu un deju svētki, neskatoties uz lielo ieejas biļetes cenu, izdosies.
J
Jefiņš 03.05.2023 19:18
Gluži manas domas, es arī priecājos un jūtu dvēselisku pacēlumu

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->