Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.03.2023 18:43

Līvānu novadā 3.aprīlī sāksies traktortehnikas tehniskās apskates 11

Līvānu novadā 3.aprīlī sāksies traktortehnikas tehniskās apskates

Līvānu novadā, sākot no 3.aprīļa, tiks organizētas ikgadējās valsts tehniskās apskates traktortehnikai. Tehniskās apskates ir obligātas katru gadu, lai traktortehnika varētu piedalīties ceļu satiksmē. Uz apskati līdzi jābūt traktortehnikai un tās reģistrācijas apliecībai, attiecīgās kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, kā arī spēkā esošai obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas polisei. Samaksa par pakalpojumu ir veicama tikai ar maksājuma kartēm. Pirmās apskates Līvānu novadā būs 3.aprīlī Jersikā, Upeniekos un Jaunsilavās. Sīkāk ar tehnisko apskašu norises vietām un laikiem Līvānu novadā var iepazīties šeit:

A
Astro - > Distiham 24.03.2023 13:06
Distihs čamda motoru,
Pirmo reiz redz traktoru.
z
zinātājs 24.03.2023 09:20
Jācer, ka Zemnieku savienībā ar mūsu Līgu priekšgalā iesniegs Saeimas apspriešanai likumprojektu, kas atceltu šo nevajadzīgo, bet pagaidām likumīgo ņirgāšanos pār zemniekiem.
K
Kocubinskis 24.03.2023 13:02
ko tu te stūraino dīru bāz, bauru liekuli, liekule...labi ja kādam ir ar pusapaļo priekšu, no 80. gadu beigām, lielākajai daļai belarus vai pastaisītais...vai nekā...27 % Jēkabpils nov ada lauksaimniecības un mežu zemes ir izpārdotas, tu, plukata...kā tur palika ar tiem atbalstiem traktortehnikas iegādei, ...ar vēlākajiem servisiem?
L
Līgai čoms 24.03.2023 18:09
Kocubinskis rakstija: ko tu te stūraino dīru bāz, bauru liekuli, liekule...labi ja kādam ir ar pusapaļo priekšu, no 80. gadu beigām, lielākajai daļai belarus vai pastaisītais...vai nekā...27 % Jēkabpils nov ada lauksaimniecības un mežu zemes ir izpārdotas, tu, plukata...kā tur palika ar tiem atbalstiem traktortehnikas ie..
Ej no šejienes izgulēt dzērumu un tad nāc atkal otrreiz!
z
zinātājs 25.03.2023 09:27
Kocubinskis rakstija: ko tu te stūraino dīru bāz, bauru liekuli, liekule...labi ja kādam ir ar pusapaļo priekšu, no 80. gadu beigām, lielākajai daļai belarus vai pastaisītais...vai nekā...27 % Jēkabpils nov ada lauksaimniecības un mežu zemes ir izpārdotas, tu, plukata...kā tur palika ar tiem atbalstiem traktortehnikas ie..
Nezinu, Kocubinski, ko gribēji te pateikt, bet tomēr jāapzinās, ka Tavs viedoklis ir sabiedrības kopējās domas sastāvdaļa. Tāpēc nerakstīšu JL administrācijai pretenziju, lai Tevis teikto uz visiem laikiem izdzēstu no virtuālās pasaules.
z
zinātājs 25.03.2023 09:27
zinātājs rakstija: Nezinu, Kocubinski, ko gribēji te pateikt, bet tomēr jāapzinās, ka Tavs viedoklis ir sabiedrības kopējās domas sastāvdaļa. Tāpēc nerakstīšu JL administrācijai pretenziju, lai Tevis teikto uz visiem laikiem izdzēstu no virtuālās pasaules.
Bet Tavai zināšanai - knapi valdos!
K
Kocubinskis 28.03.2023 12:15
zinātājs rakstija: Bet Tavai zināšanai - knapi valdos!
tu spļauj naglas, un tavs Dirbakirā kaltais asmenis knapi valdās makstī (labi ka ne cirur .. ) lai nesakapātu mani putraimos ? Reku man līgas čoms piedavā ātrām kājām doties uz miega mājām ,jo es esot multum gementem, semper boračo !
Bet, patiesi jums saku :
Drīzak baurlandē arklā jūgs Skitijas Kīru
Nekā redzēsim tīrumos pasvaigu dīru !
A
Astro 23.03.2023 20:22
Pirmās skates Jersikā,
Analogas - Meksikā.
N
Neķītrais masāžists 23.03.2023 19:11
Kam tas nāhren vajadzīgs? It kā zemnieki paši nezinātu, kas tiem traktoriem par vainu. Ka tikai no strādīgiem cilvēkiem naudu izkāst, bet paši pēc tam ***uj, ka sviests, gaļa un maize dārga. Toč jobnutie! :DDD
J
Jefiņš 23.03.2023 19:04
Varēja jau sākt šodien.
D
Distihs 23.03.2023 18:56
Tad jau traktoristi matīs,
Ko tie inspektori skatīs.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->