Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.10.2022 16:32

Līvānos apbalvo radošā darba stipendiju ieguvējus 5

Līvānos apbalvo radošā darba stipendiju ieguvējus
Skatīt video

Katru gadu radošākajiem un labākajiem Līvānu novada vispārizglītojošo skolu pedagogiem tiek piešķirtas radošā darba stipendijas, ko nodrošina vietējais optisko šķiedru uzņēmums “Light Guide Optics International”. Stipendijas pretendentus izvirza skolu administrācijas pārstāvji, vērtējot pedagogu ieguldījumu darbā ar talantīgajiem skolēniem. Kritēriju vidū ir skolēnu sasniegumi mācību olimpiādēs, radošums pedagoģiskajā darbā un obligāto valsts pārbaudījumu rezultāti. Šogad stipendijas saņēma visi 15 izvirzītie novada pedagogi. Stipendiāti uzsver, ka skolēnu rezultāti lielākoties ir atkarīgi no pašiem audzēkņiem, skolotājs ir tas, kurš iedrošina, motivē un atbalsta.

“Ir bērni, kuri sāk un atkāpjas, tad tiešām ir jāparunā ar viņiem, jāmudina, jāiedrošina, jāliek noticēt saviem spēkiem,” stāsta stipendijas ieguvēja, Jaunsilavas pamatskolas skolotāja Ineta Bivbāne. “Tomēr ir bērni, kuri atkāpjas un tālāk vairs neturpina. Tam ir dažādi iemesli.”

Vienlaikus pedagogi atzīst, ka darbs ar audzēkņiem nav viegls, jo katram skolēnam nepieciešama individuāla pieeja. Tādēļ radošā darba stipendijas skolotāji vērtē ļoti pozitīvi. “Pedagoga darbs nav novērtēts,” saka Ineta Bivbāne. “Protams, finansiālā palīdzība ir ļoti svarīga un būtiska, bet svarīgāk ir, lai tevi atzīst, novērtē un palīdz arī morālā aspektā.”

Kopējais stipendiju fonds šogad ir 20 tūkstoši eiro. Radošā darba stipendiju saņēma: Jaunsilavas pamatskolas skolotājas – Ineta Bivbāne un Vija Māsāne, Jersikas pamatskolas skolotājas Mārīte Ondzule, Anna Greidāne, Tamāra Haritonova, Modrīte Pinupe, Rožupes pamatskolas skolotāja Marija Ancāne, Rudzātu vidusskolas skolotājas Jolanta Ļubka-Tarasova, Veneranda Sprinģe un Anna Paula Arklone, Līvānu 1. vidusskolas skolotājas Anna Kārkle, Jānis Ernstsons, Alina Komarovska, Sandra Ziemele un Marita Birzāka.

Sandra Paegļkalne

z
zinātājs 07.10.2022 10:55
Savādi ir tas, ka ne es, ne citi Jēkabpils novada iedzīvotāji līdz šim par tik kaimiņu novada radošām personām neko nezinājām.
N
Neķītrais masāžists 06.10.2022 19:19
No kurienes Inetai tāds ukrainisks vai baltkrievisks uzvārds?
J
Jefiņš 06.10.2022 17:12
Mūsu JL dzejniekus arī derētu atminēties.
D
Distihs 06.10.2022 16:42
Tie bērni, kas mazi atpakaļ rāpjas,
Kad izaug lieli, zog vien un krāpjas.
a
aaaaaaaa 06.10.2022 19:33
Ja tu gribi iegūt balvu,
Kustini tik rakstāmspalvu. DDDD

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->