Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 05.05.2023 16:35

Leons Rusiņš iekļauts Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā 31

Leons Rusiņš iekļauts Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā

Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūra (Europol) meklētāko noziedznieku sarakstā iekļāvusi Leonu Rusiņu, kurš tiek meklēts par sievietes slepkavību Jēkabpils novadā. Valsts policijai joprojām nav izdevies atrast vīrieti, kurš 16.aprīlī nežēlīgi nogalināja sievieti viņas bērna un mātes acu priekšā. Ja kādam ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt Rusiņu atrast, aicinājums nekavējoties ziņot Valsts policijai, zvanot uz tālruņa numuru 110.

m
murgs 17.05.2023 09:34
man patīk kā pasniedz policija un mūsu žurnālisti - SKRAMBAS NO NAŽA GRIEZIENIEM!!!!!!!!!!!!!!!! ja tas ir nazis - tad tie ir griezieni nevis skrambas... skrambāt var ar nagiem nevis ar nazi!!!!!!!!!!!
M
Makumazāns 12.05.2023 10:33
atkal dumība, tu ievieto onkuli baigi jau meklēto onkuļu sarakstā, jo nespēj izpidīt trafaretas darbības lai to noķērtu? Konfiscejiet krasivickeļiem, kargineļiem, laventeļiem, un citam skamam sazagto un izsludini 5000 eirikus par šo kungu, tad jums kā vienam Jaunsudrabiņa personāžam nebūs jāatkārto FOA FOA FOA ...
e
evaaaa 09.05.2023 14:05

Jūsu pilsētas izvirtušās meitenes vēlas karstu seksu un ir gatavas uz daudz ko. Viss ir anonīmi un konfidenciāli, bez naudas un attiecībām, reģistrācija bez maksas ---- https://mub.me/kisky
R
Rikitikitavi 12.05.2023 22:55
tas saucās sekss dļja ņiših ?
m
murgs 08.05.2023 11:33
galvenais musurņikus nočipot un sargāt, lai nenozog! pofig kaut kādi maniaki - TIE MĪLNIEKI TIKAI DRAUD, BET NEKO NEDARA (komentārs no augšas)....
J
Jefiņš 07.05.2023 17:26
Eh, nav nekas sakāms. Lai ķer kam jāķer.
z
zinātājs 07.05.2023 09:46
Nezinu, kāpēc šis fakts tiek mums atklāts... Vai tāpēc, lai apliecinātu, ka policija meklē noziedznieku, vai tāpēc, ka uzskata, ka Rusiņš vairs neatrodas Latvijā un viņš te nevienu neapdraud? Tā vai šitā, bet viņš pašlaik var būt bīstams tikai tiem, kas viņu grib sagūstīt. Pirmatnējais agresijas motīvs un tās objekta vairs nav.
O
Observer 07.05.2023 15:26
,,Šis fakts,, mums tiek atklāts, lai vēl kādu nevarētu padzīt no cerības uz agro izdienas pensiju tikai tāpēc, ka ,,nav pieņemti visi mēri,, un nav ,,sperti soļi,, .
S
Skolnieciņš 05.05.2023 18:19
Šīs ir sekas sociālo dienestu bezdarbībai. Kāpēc neviens nepalīdzēja sievietei ar bērnu, vientuļai mātei, kura netiek galā ar mentāli slimo vīru? Kur bija Jēkabpils sociālais dienests?
F
Fui 06.05.2023 10:45
Kasija savas švabras un gudri runāja.
P
Pareizā atbilde 06.05.2023 11:55
Skolnieciņ, sociālais dienests sastāv no tādiem pašiem gadījuma cilvēkiem, kāds esi Tu - hiper pašpārliecināts, agresīvs ar vāju loģisko domāšanu.
Ja vadošie amati ir par 50% ,,grēkāžu amati,, , tad sociālo darbinieku amati tādi ir par 90%... indivīdi, uz kuriem novelt atbildību. Jo svešās dzīvēs jaukties un kaut ko uzlabot praktiski nav iespējams. Visvisādas neliešu uzlabošanas idejas cilvēki ir izmēģinājušies gadu simtiem, neviena no tām ,,nestrādā,,.
Ja ir kādi, kas var ,,uzlabot,, cilvēci, tad tie ir skolotāji, izglītības sistēma. Lai gan mēs redzam, ka tā klibo ar abām kājām, tomēr ideālajā gadījumā tikai skola var palīdzēt . Kaut nedaudz.
S
Skolnieciņš 06.05.2023 14:24
Pareizā atbilde 06.05.2023 11:55 Jēkabpils sociālajam dienestam attiecībā pret sociāli nelabvēlīgām ģimenēm ar mazgadīgiem bērniem ir ļoti plašas dienesta pilnvaras. Vel lielākas dienesta pilnvaras attiecībā uz manis pieminētajām ģimenēm ir tikai Valsts policijai. Ja ģimenē ar mazgadīgiem bērniem notiek konflikti, ir iesniegumi policijā, tad ar šo ģimeni nodarbojas pašvaldības sociālais dienests, bet skolā sociālais pedagogs. Notiek starpinstitūciju darbs starp Valsts policiju, pašvaldības sociālo dienestu un skolu, kurā bērns mācās. Ja nepieciešams, bērnu uz laiku ievieto krīzes centrā.
S
Skolnieciņš 06.05.2023 14:30
Pareizā atbilde 06.05.2023 11:55 Pirmkārt, sociālais dienests aizmuguriski (tevi nebrīdinot) drīkst (ir tiesīgs) iegūt sensitīvus datus par tavu ģimeni, gribi to vai negribi. Valsts polcijai šajā sakarā ir vel lielākas dienesta pilnvaras. Pamatojums ir Bērnu tiesību aizsardzības likums. Otrkārt, sociālais dienests ir tiesīgs izņemt bērnu no sociāli nelabvēlīgas ģimenes. Un taisnība kā parasti valsts pusē.
Tagad, lūdzu, apdomā manus vārdus...
P
Pareizā atbilde 06.05.2023 16:02
Skolnieciņš rakstija: Pareizā atbilde 06.05.2023 11:55 Pirmkārt, sociālais dienests aizmuguriski (tevi nebrīdinot) drīkst (ir tiesīgs) iegūt sensitīvus datus par tavu ģimeni, gribi to vai negribi. Valsts polcijai šajā sakarā ir vel lielākas dienesta pilnvaras. Pamatojums ir Bērnu tiesību aizsardzības likums. Otrkārt, soc..
Vārdus apdomāju, secināju, ka Tu neko no manis sacītā neesi sapratis.
Atkārtoju vēlreiz - cilvēku ,,pārtaisīšana,, nav iespējama, to pierāda gadu simtu veltīgie centieni, līdz pat lobotomijai, ko centās praktizēt gan ,,demokrāti,, gan diktatori.
Kādi sociālie darbinieki spētu aizkavēt konkrētā maniaka nodomus? No terorista nevarēja nosargāt veselu virkni valstu pirmo personu ar Romas Pāvestu beidzot, un Tu gribi iestāstīt, ka bāriņtiesas un sociālie tantuki ko spēs.
Veikt līķa apskati, to viņi spēs!
Tevi taču arī sociālie darbinieki nepārveidoja, ja kas... .
S
Skolnieciņš 06.05.2023 19:08
Pareizā atbilde rakstija: Vārdus apdomāju, secināju, ka Tu neko no manis sacītā neesi sapratis. Atkārtoju vēlreiz - cilvēku ,,pārtaisīšana,, nav iespējama, to pierāda gadu simtu veltīgie centieni, līdz pat lobotomijai, ko centās praktizēt gan ,,demokrāti,, gan diktatori. Kādi sociālie darbinieki spētu aizkavēt konkrētā mania..
Pareizā atbilde 06.05.2023 16:02 Vai es runāju par cilvēka pārtaisīšanu? Es teicu, ka darbs ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm ir sociālā dienesta darbs. Latvijā ir krīzes centri, kur sievietes un bērni var patvērties no vardarbības ģimenē. Priekš tā tiek vākta nauda gan ziedojumu veidā, gan arī no valsts budžeta.
Padomju okupācijas laikā valdīja mačisms un partijas diktāts, psiholoģija nebija prioritāte padomju totalitārajā iekārtā. Rūsiņa kungs uzauga tāds, kāds uzauga. Dzīves laikā Rūsiņa kungam radās mentālās veselības problēmas, tās bija savlaicīgi jāārstē. Tur bija darbs sociālajam dienestam, jo ģimenē bija mazgadīgs bērns, kura drošība bija apdraudēta. Kāpēc neviens nerīkojās?
P
Pareizā atbilde 06.05.2023 20:56
Skolnieciņš rakstija: Pareizā atbilde 06.05.2023 16:02 Vai es runāju par cilvēka pārtaisīšanu? Es teicu, ka darbs ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm ir sociālā dienesta darbs. Latvijā ir krīzes centri, kur sievietes un bērni var patvērties no vardarbības ģimenē. Priekš tā tiek vākta nauda gan ziedojumu veidā, gan arī no v..
,,darbs ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm ir,, - praktiski bezjēdzīgs darbs, darbības imitācija. To, ka šī darba imitācija spēj aprīt neierobežoti lielus naudas līdzekļus, es neapšaubu. Partijas diktāts valda arī šobrīd, ir vismaz piecas tēmas, par kurām nedrīkst runāt, jo var dabūt cietumsodu. Ar psiholoģiju nodarbojās tikai VDK, psiholoģija bija praktiski nezināms jēdziens, kas to lietoja, bieži nesaprata, ko runā ... tāpat, kā tagad.
Rūsiņa kungam neradās mentālas problēmas, Rusiņa kungs visticamāk ir ļauno garu apsēsts un tādā stāvoklī arī paliks, līdz Jēzus Svētais Gars viņu atbrīvos. Bet tas ir iespējams vien tad, ja Rusiņa kungs pats to vēlēsies.
Jebkurā gadījumā - nekāds sociālais darbs neko nespēs pret Sātanu.
Bet cilvēki to nesaprot un ja viņiem stāsta, tad pretojas. Tieši tā, kā Tu to dari.
S
Skolnieciņš 07.05.2023 07:14
Pareizā atbilde rakstija: ,,darbs ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm ir,, - praktiski bezjēdzīgs darbs, darbības imitācija. To, ka šī darba imitācija spēj aprīt neierobežoti lielus naudas līdzekļus, es neapšaubu. Partijas diktāts valda arī šobrīd, ir vismaz piecas tēmas, par kurām nedrīkst runāt, jo var dabūt cietumsodu. Ar p..
Pareizā atbilde 06.05.2023 20:56 Ko tu mani pārfrāzē, kremļa čatbot? Ko manipulē ar manis sacīto? Ko sagrozi manus vārdus pa savam? Ko aizej beztēmā un kremļa propagandas mudžekļos? Citēju tevi: Partijas diktāts valda arī šobrīd,.... Manā komentārā: Padomju okupācijas laikā valdīja mačisms un partijas diktāts,.... Re kā, tu mani pārfrāzē. Tātad padomju okupācijas vara tev ir tuva un mīļa. Bet demokrātiskā Latvija tev nepatīk. Un tad tu beztēmā, kad esi apdirsis tagadējo valdību krievijas–Ukrainas kara laikā, tu novirzies uz ultraradikālu kristiešu vājprāta mugiem. Kā man tevi dēvēt, kremļa trolli?
S
Skolnieciņš 07.05.2023 07:20
Pareizā atbilde rakstija: ,,darbs ar sociāli nelabvēlīgajām ģimenēm ir,, - praktiski bezjēdzīgs darbs, darbības imitācija. To, ka šī darba imitācija spēj aprīt neierobežoti lielus naudas līdzekļus, es neapšaubu. Partijas diktāts valda arī šobrīd, ir vismaz piecas tēmas, par kurām nedrīkst runāt, jo var dabūt cietumsodu. Ar p..
Pareizā atbilde 06.05.2023 20:56 Viduslaiku tumsoņa, tu kaut kā aizdomīgi nostaļģē pēc padomju okupācijas varas un čekas spalvainās rokas. Vispār jau padomju armija varēja negatīvi ietekmēt jebkuras personas mentālo veselību un radīt mentālu traumu uz mūžu. Neesi par to domājis?
P
Pareizā atbilde 07.05.2023 11:18
Skolnieciņš rakstija: Pareizā atbilde 06.05.2023 20:56 Viduslaiku tumsoņa, tu kaut kā aizdomīgi nostaļģē pēc padomju okupācijas varas un čekas spalvainās rokas. Vispār jau padomju armija varēja negatīvi ietekmēt jebkuras personas mentālo veselību un radīt mentālu traumu uz mūžu. Neesi par to domājis?
Ja Tu nepārtraukti manipulē ar manis sacīto, kāpēc gan es to nedrīkstētu? Tu taču iestājies par vārda brīvību, vai ne tā?
P
Pareizaissecinājums 07.05.2023 11:21
Pareizā atbilde rakstija: Ja Tu nepārtraukti manipulē ar manis sacīto, kāpēc gan es to nedrīkstētu? Tu taču iestājies par vārda brīvību, vai ne tā?
Bet epitets ,,viduslaiku tumsoņa,, - tas ir kas jauns (labi aizmirsts vecais) Tavā leksikā. Tu kaut kā aizdomīgi nostaļģē pēc padomju varas un boļševiku poļitruku ietekmes.
S
Skolnieciņš 07.05.2023 13:56
Pareizā atbilde rakstija: Ja Tu nepārtraukti manipulē ar manis sacīto, kāpēc gan es to nedrīkstētu? Tu taču iestājies par vārda brīvību, vai ne tā?
Pareizā atbilde 07.05.2023 11:18 Latvija ir demokrātija. Bet par kaut kādu partijas diktātu runā mūsdienu Latvijā. Kādas partijas? Vai vienotās krievijas, kuras paspārnē atrodas visi kremļa aģenti pasaulē?
S
Skolnieciņš 07.05.2023 13:58
Pareizaissecinājums rakstija: Bet epitets ,,viduslaiku tumsoņa,, - tas ir kas jauns (labi aizmirsts vecais) Tavā leksikā. Tu kaut kā aizdomīgi nostaļģē pēc padomju varas un boļševiku poļitruku ietekmes.
Pareizaissecinājums 07.05.2023 11:21 Vispār es esmu pagāns – daudzdievis; politeists. Bet 20.gs komuņagas bija ateisti vai pareizticīgie ateisti, kā nu kurais.
P
Pareizaissecinājums 08.05.2023 08:20
Skolnieciņš rakstija: Pareizaissecinājums 07.05.2023 11:21 Vispār es esmu pagāns – daudzdievis; politeists. Bet 20.gs komuņagas bija ateisti vai pareizticīgie ateisti, kā nu kurais.
Komunisti nebija ,,a-teisti,, , jo šāds jēdziens ir nepareizs pēc būtības. Ateists ir tāds, kurš nezina, ka Dievs ir un dzīvo tā, kā dzīvnieks.
Bet tas nav iespējams, jo Dievs ir apsolījis, ka Dievatziņu (bauslību) ieliks katra cilvēka sirdī.
Starp citu, tas arī izskaidro juridisko praksi - likuma nezināšana neatbrīvo no soda.

So, komunisti nebija ateisti, viņi bija ,,anti-teisti,, - tādi, kas apzinās Dieva esamību un cīnās pret Dievu.
Paskaties spogulī un Tu ieraudzīsi spilgtu komunistu sekotāju ... .
S
Skolnieciņš 08.05.2023 17:05
Pareizaissecinājums rakstija: Komunisti nebija ,,a-teisti,, , jo šāds jēdziens ir nepareizs pēc būtības. Ateists ir tāds, kurš nezina, ka Dievs ir un dzīvo tā, kā dzīvnieks. Bet tas nav iespējams, jo Dievs ir apsolījis, ka Dievatziņu (bauslību) ieliks katra cilvēka sirdī. Starp citu, tas arī izskaidro juridisko praksi - likuma n..
Fašistiskā krievija ir apmāta ar bauslību. Kristīgie kleriķi no krievu pareizticīgo baznīcas jeb moskavijas baznīcas tagadējā putlera reihā ir ļoti pieprasīti. Un krievi fašistiskajā krievijā ir naski uz Bībeles lasīšanu. Bet. Ko dod kristietība (ebreju folklora)? Fašistiskās krievijas gadījumā var redzēt, ka it neko. Tad jau labāk būt par brīvu, brīvdomīgu, izglītotu un likumpaklausīgu pagānu nekā būt par viduslaiku tumsoņu.
S
Skolnieciņš 08.05.2023 17:09
Pareizaissecinājums rakstija: Komunisti nebija ,,a-teisti,, , jo šāds jēdziens ir nepareizs pēc būtības. Ateists ir tāds, kurš nezina, ka Dievs ir un dzīvo tā, kā dzīvnieks. Bet tas nav iespējams, jo Dievs ir apsolījis, ka Dievatziņu (bauslību) ieliks katra cilvēka sirdī. Starp citu, tas arī izskaidro juridisko praksi - likuma n..
Pareizaissecinājums 08.05.2023 08:20 Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm. Bet mironim krustā, piedod, es neticu. Ja kristietības vēsture nebūtu tik asiņaina un pretrunīga un ja kristietība nebūtu tik uzbāzīga, tad es pret to izturētos neitrāli. Cilvēks var ticēt jebkam, kamēr tas nav pretrunā ar sabiedrības drošību, veselo saprātu un Krimināllikumu. Tici tam, kam vēlies. Kur problēma?
T
Teologs Teodors 08.05.2023 17:19
Skolnieciņš rakstija: Pareizaissecinājums 08.05.2023 08:20 Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm. Bet mironim krustā, piedod, es neticu. Ja kristietības vēsture nebūtu tik asiņaina un pretrunīga un ja kristietība nebūtu tik uzbāzīga, tad es pret to izturētos neitrāli. Cilvēks var ticēt jebkam, kamēr tas nav pretr..
Skolnieciņš, kuru es patiesi mīlu, atkal ir izdarījis darbu manā vietā, atliek tikai citēt... ,,Mironim krustā ,, noteikti nevajag ticēt, bet ja šis mironis trešajā dienā atdzīvojas un tiek uzņemts debesīs 500 liecinieku klātbūtnē, tad var gan ticēt.

Ja daži dievturības apoloģēti nebūtu tik uzbāzīgi, tad es pret to izturētos neitrāli.

Un, visbeidzot - ja Skolnieciņam būtu jel kādas objektīvas zināšanas par Bībeli, viņš būtu pamanījis, ka uz tās lasīšanu ,,naski,, nav nedz Krievijā, nedz Latvijā. Un arī nekur Eiropā ne.
Ja krievi jel kad būtu bijuši ,,naski uz Bībeles lasīšanu,, , tie būtu pamanījuši, kas ir rakstīts Salamana pamācību 1. nodaļā , 14. pantā un nebūtu tik viegli pavilkušies uz boļševismu.
S
Skolnieciņš 12.05.2023 13:09
Teologs Teodors rakstija: Skolnieciņš, kuru es patiesi mīlu, atkal ir izdarījis darbu manā vietā, atliek tikai citēt... ,,Mironim krustā ,, noteikti nevajag ticēt, bet ja šis mironis trešajā dienā atdzīvojas un tiek uzņemts debesīs 500 liecinieku klātbūtnē, tad var gan ticēt. Ja daži dievturības apoloģēti nebūtu tik uzbāzīgi..
fašistiskā izraēlas cūkukūts ir nožēlojamākā Palestīnas Arābu Valsts province , īpaši tādi mēsli kā netanjahu, kura brāli kā suini nošāva vācu narkomāni Ugandā, kur šis plukata citu ebrejeļu teroristu varzas priekšgalā iedomājās tēlot žīdeļu kommandosu, kaut nespēj ne 1 reizi pieviklties, ne šaut citādi kā ar pakaļu, un no savas mammas slēpjās pagultē, kad tā aiccina viņu uz pēcpusdienas dzimumaktu, ka pie ebrejeļiem pieņēmts..
S
Skolnieciņš 12.05.2023 13:32
Skolnieciņš rakstija: fašistiskā izraēlas cūkukūts ir nožēlojamākā Palestīnas Arābu Valsts province , īpaši tādi mēsli kā netanjahu, kura brāli kā suini nošāva vācu narkomāni Ugandā, kur šis plukata citu ebrejeļu teroristu varzas priekšgalā iedomājās tēlot žīdeļu kommandosu, kaut nespēj ne 1 reizi pieviklties, ne šaut ci..
Skolnieciņš 12.05.2023 13:09 Segvārdu zagli, atšujies.
S
Skolnieciņš 12.05.2023 13:33
Skolnieciņš rakstija: fašistiskā izraēlas cūkukūts ir nožēlojamākā Palestīnas Arābu Valsts province , īpaši tādi mēsli kā netanjahu, kura brāli kā suini nošāva vācu narkomāni Ugandā, kur šis plukata citu ebrejeļu teroristu varzas priekšgalā iedomājās tēlot žīdeļu kommandosu, kaut nespēj ne 1 reizi pieviklties, ne šaut ci..
REN TV mīlošais ork, nomierinies!
O
Observer 05.05.2023 17:53
Simtiem reižu ir dzirdēts skandinām par Latvijas vārda nešanu pasaulē. Bija nodibināts pat vesels institūts un iztērētās lielas naudas. Lūk , viens pats Rusiņš liek noskanēt pa visu pasauli!
Labāk lai piemin Latviju šādi, nekā neatceras pavisam, kas lielākajā daļā pasaules valstu tā arī ir.
O
Observer 06.05.2023 11:56
Paldies par pieciem mīnusiem, tas man ir kompliments un zīme, ka daži nav aizmiguši.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->