Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 13.06.2023 17:48

Laukezerā organizē peldēšanas apmācības bērniem un jauniešiem 0

Laukezerā organizē peldēšanas apmācības bērniem un jauniešiem
Skatīt video

Jēkabpils novada Laukezera galvenajā pludmalē norisinājusies šajā vasaras sezonā pirmā peldēšanas nodarbība bērniem un jauniešiem. Jēkabpils Sporta centrs šādas peldēšanas apmācības organizē regulāri, un bērniem un jauniešiem tās ir bez maksas.

“Šīs nodarbības ir paredzētas bērniem no septiņu gadu vecuma,” skaidro peldēšanas apmācību vadītāja Guna Gavare. “Tie, kas grib nākt pamēģināt uzlabot ūdens prasmes vai atcerēties, kas jau ir mācīts, vai vienkārši darboties droši ūdenī, droši var nākt. Šīs nodarbības ir domātas visiem bērniem. Var nākt gan iemācīties kaut ko jaunu, gan atkārtot to, ko jau māk.”

Vienīgais nosacījums, kas jāievēro, – bērniem nodarbības ir jāapmeklē pieaugušo pavadībā. Trenere Guna Gavare uzsver, ka tas arī ir viens no apmācību mērķiem – izglītot vecākus par bērnu peldētprasmju attīstīšanu.

“Svarīgi, lai vecāki redzētu, kādi vingrinājumi ir jālieto, mācot bērnus peldēt,” skaidro Guna. “Tad būs vieglāk. Tas nav nekāds noslēpums, lai visi skatās un zina, kas ir jādara ūdenī, kā labāk un vieglāk to izdarīt, lai bērns nebaidās no ūdens, lai droši pēc tam var darboties, spēlēties ūdenī.”

Nodarbības dalībnieku mamma Diāna stāsta: “Mēs noteikti iesim arī uz pārējām nodarbībām.”

Apmācību dalībnieks Ēriks stāsta: “Es uzzināju, kā zem ūdens elpot, kā pūst burbuļus un nirt zem ūdens. Patika nodarbība.”

Nodarbību dalībniece Amēlija stāsta: “Šeit varēs iemācīties peldēt, lai mēs varētu kaut kur, kad izaugsim lieli, paši peldēt. Es māku peldēt ne tik stipri.”

Jēkabpils Sporta centrs šādas bezmaksas peldēšanas apmācības bērniem organizēs vēl četras reizes jūnijā – 19., 21., 26. un 28.jūnijā pulksten 14:00 Laukezera galvenajā pludmalē. Nodarbības var tikt atceltas nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā, tādēļ pirms apmācībām vēlams sazināties ar treneri, zvanot uz tālruņa numuru: 26 325 850.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->