Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 20.10.2022 19:05

Laivošanas kultūras izaugsme Sēlijā 3

Laivošanas kultūras izaugsme Sēlijā

Šoruden laivošanas un kopumā arī dabas tūrisma izaugsmei biedrība “Sēlijas laivas” realizējusi EFLA LEADER projektu “Pa Sēlijas straumi 2“, papildinot pērn iegādāto ar inventāru, kas būtiski palielina biedrības nodrošinājumu darbības mērķu sasniegšanai: ar makšķernieku kajakiem, cietajiem SUP dēļiem 20 cilvēku lielai grupai, kanoe pieredzējošiem laivotājiem un piecvietīgu kanoe laivu ģimenēm ar trim vai vairāk bērniem; peldvestēm visiem, tostarp mājdzīvniekiem (suņiem), airētāju priekšautiem, dažāda tilpuma ūdensmaisiem, kajaku treileri un transportēšanas ratiņiem, laivu dzinējiem, piepūšamajām laivā, zvaigžņu telti un kalnu velosipēdiem desmit cilvēku grupai.

Kopējās projekta izmaksas ir 40 410.07 EUR ar publiskā finansējuma daļu 28 287.05 EUR un privātā finansējuma daļu 12 123.02 EUR. Projekta nr. 22-05-AL24-A019.2101-000010 Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1. „Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” ietvaros.

Ar projekta ieviešanu “Sēlijas laivas” atklāj rudens laivošanas sezonu! Piedāvājumā laivas ar airētāju priekšautiem (brunčiem), speciāli pielāgoti upes maršruti ar retiem dabiskajiem šķēršļiem, un laivošanas noslēgumā sagatavotu zvaigžņu telti, grillu, siltu tēju un pirti. Plašāka informācija par biedrības “Sēlijas laivas” pasākumiem un iniciatīvām pieejama sociālo mediju kontos.

Informācijai: biedrība “Sēlijas laivas” dibināta 2018. gadā un, tuvojoties savai pastāvēšanas piecgadei, guvusi ievērību Nevalstisko organizāciju jomā. Līdz šim īstenoti vairāk kā desmit dažādu finansētāju atbalstīti projekti un vairākas brīvprātīgās vides sakopšanas iniciatīvas. Biedrība nodrošina Sēlijas Vēsturiskās zemes aktuālo jautājumu pārstāvniecību nozīmīgākajās jomas organizācijās kā Latvijas Dabas tūrisma asociācija un sadarbības tīkls “Sēlijas salas”.

Informāciju sagatavoja biedrības “Sēlijas laivas” projektu vadītāja Santa Šmite

m
murgs 24.10.2022 10:12
kas laivā liek tik mazu bērnu! ir tak vecuma ierobežojums, vecāki bez smadzenēm
z
zinātājs 21.10.2022 09:20
Jau zināms, ka ziema būs silta, Sēlijas upes un ezeri neaizvērsies ar ledū kalto vāku un laivot varēs arī gada aukstākajā gadalaikā.
N
Neķītrais masāžists 20.10.2022 19:29
Ir Sēlijas laivas, ir Sēlijas salas un tagad jāgaida Sēlijas kalni. :D

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->