Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 27.03.2023 17:31

Kļūstiet par Eiropas stāstnieku akcijā „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2023”! 6

Kļūstiet par Eiropas stāstnieku akcijā „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2023”!

2023. gadu visā Eiropā atzīmē kā Eiropas Prasmju gadu, atgādinot par konkurētspējas, līdzdalības un talanta nozīmi, tāpēc ikgadējā akcija „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti” īpašu uzmanību pievērsīs iedvesmošanai un motivācijai apgūt jaunas prasmes, izzināt, kādas prasmes dažādām personībām bijušas visnoderīgākās karjeras un personiskajā izaugsmē. Akcijā satiksies skolēni un Eiropas stāstnieki – cilvēki, kuri var pastāstīt par savu darbu un prasmēm un zināšanām, kas tam nepieciešamas. Par stāstniekiem var kļūt gan tie, kuri strādā Eiropas Savienības (ES) institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, gan nevalstiskajā vai privātajā  sektorā. Akcijas laiks ir no 28.marta līdz 15.maijam. Pieteikties dalībai akcijā var, aizpildot tiešsaistes anketu vai rakstot e-pastu: atpakaluzskolu@esmaja.lv. Pēc aizpildītas anketas saņemšanas akcijas koordinatori sazināsies ar Jums un palīdzēs vienoties ar izvēlēto izglītības iestādi par abpusēji ērtāko tikšanās norises laiku un formātu. No akcijas organizatoriem Jūs saņemsiet ieteikumus vizītes norises plānošanai un vairākas jau sagatavotas prezentācijas, kuras var tikt piemērotas Jūsu vajadzībām tikšanās laikā.

S
Skolnieciņš 28.03.2023 19:07
Forši. Es varēšu uztaisīt semināru savā novadā par fiktīvajām studiju vietām RTU, par fiktīvajām studiju programmām RTU, kuras neviens neabsolvē. Semināra pirmajā daļā skolēni klausīsies manu čīkstēšanu, bet semināra otrajā daļā skolēni caur manu studenta profilu un universitātes VPN instalēs IBM SPSS Statistics un analizēs Leonīda Ribicka, viņa vietnieku un RTU senāta algas. Tiem, kam radīsies problēmas ar mana studējošā profila izmantošanu un ar piekļuvi šai maksas programai, būs iespējas lietot RStudio vai Python. Tur importēt datus no Excel tabulas un tos analizēt. Bērni sākumā noteiks datu normalitāti (vai atbilst zvanveida sadalījumam). Parametriski (T-tests) vai neparametriski (Hī-kvadrāta un Vilkoksona tests). Bērniem patiks!
Ar cieņu, Skolnieciņš
z
zinātājs 28.03.2023 09:20
Zināms, ka daudziem gribas stāstīt, bet vai būs, kas klausās?
J
Jefiņš 27.03.2023 20:19
Ja es sāktu stāstīt, tad nemaz nevarētu apstāties.
N
Neķītrais masāžists 27.03.2023 18:59
Bļē, ar kādām tik figņjām nenodarbojas! Īstenībā šitos slamstus, mutes bajārus, mēs no saviem nodokļiem, ibio, uzturam! Žmekam vēders uzpampis, būtu labāk gājis uz staciju vagonus kraut!
D
Distihs 27.03.2023 17:52
Drīz Lieldienas, es Astro olas
Nolikšu pie viņa skolas.
A
Astro - > Distiham 27.03.2023 17:38
Distih,grāmatas uz skolu,
Katru rītu aizvest solu!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->