Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 25.03.2024 14:38

Kampaņa “(Iz) dari labāko!” sniegs atbalstu Jēkabpils biedrībai “Cerību sala” 0

Kampaņa “(Iz) dari labāko!” sniegs atbalstu Jēkabpils biedrībai “Cerību sala”

Sociāla kampaņa “(Iz) dari labāko!” sniegs atbalstu arī biedrībai “Cerību sala”. Tai ziedojumi tiks vākti radošo darbnīcu materiālu nodrošināšanai un dalībai lielajā svētku pasākumā.

Kampaņas mērķis ir vienots pasākums bērniem un jauniešiem ar garīgiem un kustību traucējumiem, lai veicinātu viņu integrāciju sabiedrībā. Papildus tiks organizēta informatīvā kampaņa sabiedrības izpratnes un atbalsta veicināšanai par bērnu un jauniešu organizācijām, to vajadzībām un problēmām. Kampaņas laikā iniciatīvas grupa vāks ziedojumus biedrību atbalstam.

Lielais svētku pasākums notiks 1. maijā Grīziņkalnā. Tas būs vienots saliedēšanās un atbalsta pasākums bērniem un jauniešiem ar garīgiem un kustību traucējumiem, kura laikā bērni piedzīvos satikšanās prieku viņiem īpaši veidotās sporta spēlēs. Pasākuma laikā notiks paneļdiskusija ar biedrību vadītāju, valsts iestāžu pārstāvju dalību par bērniem un jauniešiem ar garīgiem un kustību traucējumiem būtiskiem jautājumiem dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Sociālā kampaņa “(Iz) dari labāko!” notiek no 26. februāra līdz 20. maijam.

2022. gada statistikas dati liecina, ka kopējais bērnu ar invaliditāti skaits Latvijā ir 9057 bērni. Būtiskākās problēmas, ar kurām saskaras personas ar invaliditāti, ir diskriminācija, bezdarbs, atstumtības risks. Daudzas personas savas invaliditātes dēļ ir pakļautas sliktai vai netaisnīgai attieksmei.

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->