Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 23.12.2022 17:29

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunais korpuss pieņemts ekspluatācijā 8

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunais korpuss pieņemts ekspluatācijā
Foto: Jēkabpils novada pašvaldība

22.decembrī Jēkabpils novada pašvaldībā ir saņemts Būvniecības valsts kontroles biroja akts par Jēkabpils Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa pieņemšanu ekspluatācijā. SIA “Jēkabpils PMK” ir pabeidzis visus būvdarbus jaunajā korpusā – ir atjaunoti visi mācību kabineti, vestibilā izbūvēts panduss vides pieejamības nodrošināšanai, tāpat izbūvētas jaunas komunikācijas – apkure, kanalizācija, ūdensvads, kā arī vājstrāvas, kas nebija mainītas kopš ēkas būvniecības 1980.gadā.

Pieņemšanas darbus veica Būvniecības valsts kontroles biroja Būvniecības kontroles departamenta Būvdarbu kontroles nodaļas būvinspektors Māris Bernāns un nodaļas vadītājs, būvinspektors Sandris Celmiņš. Pieņemšanas darbā tika pieaicināti: būvuzraugs Jānis Zommers, SIA "VIRES", autoruzraugs Ainārs Cikanovičs, SIA "Acitektura", kā arī SIA “Jēkabpils PMK” atbildīgais būvdarbu vadītājs Māris Dimants. Būvdarbu efektus, ja tādi atklāsies piecu gadu laikā pēc objekta pieņemšanas ekspluatācijā, būvuzņēmējs novērsīs par saviem līdzekļiem.

Paredzēts, ka pēc ziemas brīvlaika skolas kolektīvs varēs uzsākt mācības atjaunotajās telpās, kuras jau tiek aprīkotas ar mēbelēm un aprīkojumu, lai 9.janvārī varētu sākties mācību process.

O
Observer 24.12.2022 10:57
Cerams, ka novada vadoņi nostiprināsies pārliecībā pie atbildīgiem novada objektiem nepielaist visādus apšaubāmus svešiniekus, bet uzticēt tos savējiem , kas tur vārdu un nodrošina kvalitāti.
z
zinātājs 24.12.2022 09:55
Zināju, ka līdz Jaungadam pabeigs, jo viens pazīstams elektriķis tur strādā. Vai strādāja, jo viņam patīk iemest, un nezinu, cik ilgi Dimants to cietīs, un varbūt jau palaists. Citādi zelta rokas, kuras, ja baigi vajadzēs, pat bez vadiem, kaut pa veļas šņori elektrību palaidīs.
N
Niks 23.12.2022 20:02
PALDIES SIA “Jēkabpils PMK” (atbildīgais būvdarbu vadītājs Māris Dimants) būvniekiem par LABI paveiktajiem darbiem JVĢ.
N
Neķītrais masāžists 23.12.2022 19:23
Vo, bļē, tagad ir skaidrs, ka nekādus svešus no malas ne būvēt, ne remontēt saukt nevar. Tiem tikai, ibio, tikai sūdzēties, tiesāties un šmaukties, bet ne strādāt. Bija jau tāda sajūta, ka ģimnāzija jānojauc un vietā jauna skola jābūvē, bet mūsu PMK par pāris mēnešiem visu sataisīja. Pat tas netraucēja, ka nezināja, no kurienes uz kurieni iet vadi.
P
Pareizaisjautājums 23.12.2022 19:10
Būvdarbu efektus, ja tādi atklāsies, novērsīs.
Kas notiks ar būvdarbu defektiem?
J
Jefiņš 23.12.2022 18:43
Par to nebija ne mazāko šaubu.
D
Distihs 23.12.2022 18:41
Mūrē Ainārs, Sandris, Imants,
Viņus izkomandē Dimants.
A
Astro 23.12.2022 18:35
Nepagāja pat ne gads,
Atjaunots tiek ūdensvads,
Pārbaudīja katru skrūvi,
Lietošanai nodod būvi.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->