Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 25.08.2023 18:03

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas ēdnīcā vēl nav uzstādītas iekārtas 0

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas ēdnīcā vēl nav uzstādītas iekārtas
Skatīt video

Jēkabpils pilsētas svētku laikā tika svinīgi atklāta atjaunotā Jēkabpils Valsts ģimnāzija, tomēr ne visi darbi ir pabeigti. Līdz skolas sākumam palikušas dažas dienas, bet ēdnīcā vēl nav uzstādītas virtuves iekārtas. Jēkabpils novada pašvaldībā skaidro, ka aizkavēšanās radusies iekārtu iepirkuma procedūras dēļ.

“Iepriekš izsludinātais virtuves iekārtu iepirkums tika izbeigts, jo iesniegtie pretendentu piedāvājumi neatbilda pasūtītāja iepirkuma nolikumā noteiktajām tehniskās specifikācijas prasībām,” skaidro Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības un kultūras jautājumos Alfons Žuks. “Mēs izsludinājām jaunu iepirkumu, tas šajās dienās ir atvērts. Skatīsimies. Vakar runāju ar iepirkumu komisijas priekšsēdētāju, viņa teica, ka arī ar šo var rasties problēmas, bet ceru, ka iepirkums būs veiksmīgs. Simtprocentīgi pateikt mēs to nevaram.”

Ja iepirkuma procedūra būs bijusi veiksmīga, tad virtuves iekārtas varētu būt uzstādītas apmēram novembra vidū. Tas nozīmē, ka vairākus mēnešus skolēniem nebūs pieejams uz vietas gatavots ēdiens. Pašvaldībā skaidro, ka audzēkņiem tiks nodrošinātas pusdienas kārbās, tās viņiem izsniegs SIA “Bezdelīgas 3”.

“Šobrīd tiks pagarināts līgums ar iepriekšējo ēdinātāju – SIA “Bezdelīgas 3”. Ēdiens tiks izsniegts ģimnāzijas telpās,” saka Alfons Žuks.

Tie skolēni, kuriem pienākas Sociālā dienesta piešķirtās brīvpusdienas, porcijas saņems bez maksas, bet SIA “Bezdelīgas 3” nodrošinātās pusdienas varēs iegādāties arī citi skolēni, kuri to vēlēsies, iepriekšējā dienā piesakoties.

“Vienojoties ar ēdinātāju, tiek pasūtītas porcijas,” skaidro Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis. “Ēdinātājs nākamajā dienā piegādā pasūtīto porciju skaitu. Ģimnāzijas ēdinātājs nemaina izcenojumu – par porciju tie ir 2 eiro 15 centi (iekļaujot PVN). Pasūtot porciju, nākamajā dienā tā tiek atvesta.”

Šajā periodā skolēniem nebūs iespējas izvēlēties ēdienus. Kad būs uzstādītas virtuves iekārtas un ēdnīca sāks pilnvērtīgu darbu, tad Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolēniem būs pieejama ēdienu izvēle par dažādām cenām.

Sandra Paegļkalne

 

#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->