Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 30.09.2022 14:49

Jēkabpils Valsts ģimnāzijā atsākas būvdarbi 15

Jēkabpils Valsts ģimnāzijā atsākas būvdarbi
Skatīt video

Jēkabpils Valsts ģimnāzijā pēc vairāk nekā pusgadu ilga pārtraukuma atkal redzama strādnieku rosība. Būvnieks SIA “Jēkabpils PMK” sācis būvdarbus objektā. “Būvatļauja – dokuments, kas legalizē mūsu klātbūtni šeit, ir saņemts 28.septembrī,” stāsta SIA “Jēkabpils PMK” valdes priekšsēdētājs Māris Dimants. “No 28.septembra mēs esam uzsākuši būvdarbus. Sākam arī fiziski darīt darbus, sākam apjaust to, kas mums vēl jādara pusiesāktajā objektā.”

Ņemot vērā, ka uzņēmums pārņem iesāktu objektu, kur iepriekšējais būvnieks jau izdarījis daļu darbu, pirmās nedēļas aizņems izpētes process. SIA “Jēkabpils PMK” skaidro, ka elektriķiem vajadzēs aptuveni divas nedēļas, lai izpētītu un atzīmētu, uz kurieni ved jau izbūvētie vadi. Līdztekus būvniecībai ir jāveic arī liels dokumentāls darbs, tostarp izmaiņas projektā. Pēc tam būs jāsagatavo dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Objekts ir sadalīts četrās kārtās – jaunais korpuss, vecais korpuss, trīsstāvu korpuss ar ēdnīcas bloku un sporta zāle. Vispirms plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā jauno korpusu, kur šobrīd ir vislielākā gatavības pakāpe. “Tā kā tas ir trešās grupas objekts, tas tiek pakļauts Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) uzraudzībai un arī nodošanai,” skaidro Māris Dimants.

“Būs jāgatavo pilns dokumentu komplekts, lai šo objektu nodotu. Pamatdoma ir sekojoša – oktobrī, novembrī strādājam. Ja nekādi melni kaķi neskrien mums pa ceļu pāri, tad decembrī sākam objekta nodošanas procesu. Līdz decembra beigām ceram, ka mēs nodosim BVKB, un līdz jaunajam mācību gadam būs pabeigts arī viss pārējais. Visi no manis to prasa, kad varēs skolēni iet iekšā jaunajā korpusā. Droši vien, ka janvārī varēs sākt mācīties.”

Jau esam informējuši, ka iepriekšējais ģimnāzijas būvnieks – SIA “ZENG” – iekavēja darbus, bet šā gada martā pilnībā pārtrauca strādāt. Pašvaldība ar uzņēmumu lauza līgumu un sāka meklēt citu būvnieku, tikmēr starp vietvaru un SIA “ZENG” joprojām turpinās tiesāšanās process.

Sandra Paegļkalne

O
Observer 30.09.2022 17:29
Starp pus-iesāktu un pus-pabeigtu objektu ir atšķirība.
N
Niks 30.09.2022 17:11
SIA “Jēkabpils PMK” sācis būvdarbus JVĢ objektā. “Būvatļauja – dokuments, kas legalizē mūsu klātbūtni šeit, ir saņemts 28.septembrī,” stāsta SIA “Jēkabpils PMK” valdes priekšsēdētājs Māris Dimants. “No 28.septembra mēs esam uzsākuši būvdarbus. Sākam arī fiziski darīt darbus, sākam apjaust to, kas mums vēl jādara pusiesāktajā objektā.” ============================ Lai veicas darbā! Nespējam vien sagaidīt darbu beigas.
P
Pilsonis 30.09.2022 17:05
2 Mēnešu laikā nodod Ģimnāziju ? Ko Jūs pīpējat?
J
Jēkabpiliete 01.10.2022 15:27
Tur tač gandrīz bij gatavs.

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->