Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 21.02.2024 16:52

Jēkabpils seniori regulāri tiekas ar politiķiem 0

Jēkabpils seniori regulāri tiekas ar politiķiem
Skatīt video

Jēkabpils senioriem, kuri apmeklē Vidusdaugavas NVO centra Dienas centru “Kopā būt”, ir iespēja regulāri tikties ar politiķiem. Pasākumā “Kafija ar politiķiem” uz sarunām ar senioriem tiek aicināti pārsvarā vietējās pašvaldības deputāti. Šonedēļ tikšanās norisinājās ar Jēkabpils novada domes deputāti un SIA “Sedumi” līdzdibinātāju Aiju Bojāri.

“Cenšamies, lai uz tikšanos būtu uzaicināts katrs deputāts – gan no opozīcijas, gan pozīcijas,” skaidro Dienas centra “Kopā būt” vadītāja Ligita Upīte. “Mūsu mērķis ir, lai politiķi atbildētu uz senioru jautājumiem, jo viņiem jautājumu ir ļoti daudz tieši par sadzīviskām lietām. Mums ir jautājums par telpām, jo šīs telpas mums ir tomēr neatbilstošas. Jā, kolosāli, ka ir blakus autobuss un ka ir dažādas mazas telpas, bet kvalitāti tomēr vēlētos labāku. Un ir svarīgi, lai deputāti redzētu seniorus, kādi viņi ir, ko viņi dara.”

Tikšanās laikā senioriem ir iespēja izjautāt deputātus un pastāstīt viņiem par sev svarīgiem jautājumiem, tostarp par problēmām, ar ko viņi saskaras ikdienā. Arī tiekoties ar Aiju Bojāri, seniori gan informēja par aktivitātēm, kurās viņi piedalās, gan izteica savas vajadzības. Tā kā Aija Bojāre ir uzņēmuma “Sedumi” līdzdibinātāja, šajā pasākumā klātesošajiem bija iespēja no uzņēmuma pārstāvjiem uzzināt arī vairāk par dārzkopību, tostarp par sēklu izvēli un stādu audzēšanu. Dienas centra dalībnieki uzsver, ka šādas tikšanās ir lietderīgas un interesantas.

“Ļoti patīkami, viņi pastāsta kaut ko jaunu, un mēs jūtamies arvien drošāki, ka mums ir aizstāvība,”saka Dienas centra dalībniece Valentīna.

“Man ļoti patīk, ir interesanti paklausīties, ko katrs pastāsta. Šogad bija vairākas tādas tikšanās, piemēram, ar Ždanoku. Dažreiz, ja nav laika, tad citreiz gadās izlaist, bet pasākumi ir interesanti,” stāsta Dienas centra dalībniece Biruta.

“Kafija ar politiķiem” Dienas centrā “Kopā būt” tiek organizēta reizi mēnesī, par nākamo pasākumu lūgums sekot līdzi informācijai Vidusdaugavas NVO centra sociālajos tīklos.

Sandra Paegļkalne

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par "Jēkabpils laiks" saturu atbild SIA "Vidusdaugavas televīzija".
#SIF_MAF2023

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->