Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 09.05.2023 13:52

Jēkabpils reģionālās slimnīcas zaudējumi pērn – 1,2 miljoni eiro 29

Jēkabpils reģionālās slimnīcas zaudējumi pērn – 1,2 miljoni eiro

Jēkabpils reģionālā slimnīca pagājušajā gadā cietusi zaudējumus 1,2 miljonu eiro apmērā, liecina slimnīcas gada pārskats. Slimnīcas apgrozījums pērn bija 20,6 miljoni eiro. Salīdzinot ar 2021.gadu, tas palielinājies par 1,5 procentiem, neskaitot ārkārtas kovida pandēmijas finansējumu. Ārstniecības iestādes darbu 2022.gadā ietekmēja gan kovida pandēmija un valstī izsludinātā ārkārtas situācija, gan plānveida stacionāro un ambulatoro pakalpojumu pieejamības ierobežojumi, tāpat arī pasākumi, kas tika veikti, lai mazinātu medicīnas darbinieku saslimstību ar kovidu. Ģeopolitiskās situācijas ietekmē izdevumi palielinājušies par 11 procentiem.

Gada nogalē slimnīcā uzsākusi darbu insulta vienība – trīs gultas vietas, kā arī ticis strādāts, lai atsāktu sniegt neatliekamo palīdzību traumatoloģijas profilā.

Pārskata periodā tika pabeigta Reanimācijas nodaļas paplašināšana un pārbūve ar deviņiem izolējamiem boksiem pacientiem un to aprīkošanai. Notikusi Hemodialīzes nodaļas pārbūve ar četrām gultasvietām ar izolējamu pacientu boksu un aptiekas noliktavas paplašināšana. Pārskata periodā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā veikti trīs ģimenes ārstu privātprakšu atjaunošanas un pārbūves darbi.

Sākts darbs pie slimnīcas dienas stacionāra pārbūves un labiekārtošanas, nodrošinot operāciju zāles izbūvi. Plānota arī iekārtu iegāde ne mazāk kā 932 000 eiro vērtībā.

Turpmāk plānota Dienas stacionāra pakalpojumu attīstība traumatoloģijā ortopēdijā, mazinvazīvā ķirurģijā, multiprofesionālajā rehabilitācijā. Tāpat plānota dzemdību nodaļas un Austrumlatvijas perinatālā aprūpes centra attīstība, insulta vienības darbība, traumatoloģijas – ortopēdijas nozares attīstība, tostarp, endoprotezēšanas programmas ieviešana, dermatoloģijas un zobārstniecības pakalpojumu pieejamības nodrošināšana, kā arī hemodialīzes kabineta un endoskopijas kabineta pakalpojumu attīstība. Slimnīcā attīstīs paliatīvo aprūpi un hronisko pacientu aprūpi.

Tāpat pārskata periodā slimnīcā nomainīta valde. Kopš 2022.gada 18.maija slimnīcu vada valdes priekšsēdētājs Ervīns Keišs, bet valdes loceklis Kaspars Čanders darbu sāka 2022.gada 2.novembrī.

Sīkāk ar slimnīcas gada pārskatu var iepazīties šeit.

s
skaidrs, ka 09.05.2023 15:13
šī ir kārtējā manipulācija ar skaitļiem, zaudējumus būs radījis putniņš un ko, jaunā valde pašaizliedzīgā darbā varonīgi kāpinās finanšu rādītājus. Vēsture atkārtojas............
P
Pareizaisjautājums 09.05.2023 14:20
Vai slimnīcas zaudējumu sakarā Jēkabpils Domes reakcija būs tik pat operatīva un kategoriskā, kā tas bija Gvido Liepiņa gadījumā?
e
evaaa 09.05.2023 14:00

Jūsu pilsētas izvirtušās meitenes vēlas karstu seksu un ir gatavas uz daudz ko. Viss ir anonīmi un konfidenciāli, bez naudas un attiecībām, reģistrācija bez maksas ---- https://mub.me/kisky
P
Pareizā atbilde 09.05.2023 14:22
Mūsu pilsētas izvirtušās meitenes ir tik izvirtušas, ka jūsu pakalpojumi tām vispār nav vajadzīgi.
M
Maigons 09.05.2023 20:10
Pareizā atbilde rakstija: Mūsu pilsētas izvirtušās meitenes ir tik izvirtušas, ka jūsu pakalpojumi tām vispār nav vajadzīgi.
Varbūt izvirtušās varētu pieņemt par maksu brīvajās slimnīcas telpās? Vis jau kapeika vairāk...

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->