Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 11.08.2023 12:27

Jēkabpils pilsētas svētku ieskaņā svinīgi paceļ Jēkabpils novada karogu 0

Jēkabpils pilsētas svētku ieskaņā svinīgi paceļ Jēkabpils novada karogu
Skatīt video

Sākoties Jēkabpils pilsētas svētkiem, Jēkabpils novada pašvaldība vienā no centrālajiem pilsētas satiksmes apļiem Brīvības ielas un Vienības ielas krustojumā organizēja jaunā Jēkabpils novada karoga pacelšanu. Pēc administratīvi teritoriālās reformas jaunizveidotajam Jēkabpils novadam tika izstrādāti vairāki jaunā karoga varianti, un par atbilstošāko, ņemot vērā iedzīvotāju balsojumu, tika izvēlēts karogs, kurā attēlots Jēkabpils novada ģerbonis uz tumši zila, balta un zaļa fona. Pilsētas svētku ieskaņā Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis karogu svinīgi uzvilka mastā. Tas ir pirmais un lielākais Jēkabpils novada karoga eksemplārs no auduma.

“Tas ir pirmais Jēkabpils novada apvienotais karogs, kurš šodien kā dāvana Jēkabpils pilsētas svētkos tiek uzvilkts pilsētas galvenajā mastā un plīvos lepni, tādā veidā parādot, ka arī visi Jēkabpils novada iedzīvotāji šodien svin Jēkabpils svētkus,” saka Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. “Karogs šobrīd ir vienā eksemplārā, bet mazāka izmēra karogi ir sagatavoti katrai pagasta pārvaldei, katrai mūsu iestādei, lai mēs visi varētu lepoties un popularizēt šo mūsu simbolu.”

Jaunais karogs satiksmes apļa mastā plīvos ne tikai šajā nedēļas nogalē, bet dažas dienas ilgāk.

“Mēs gribam parādīt, ka mēs esam šobrīd vienoti ar visu novadu,” uzsver Raivis Ragainis. “Mums jāsāk domāt, ka mēs esam viss novads kopā, ka nedalāmies lauku teritorijās un pilsētas teritorijās, viens krasts vai otrs krasts. Mēs visi esam kopā. Kopā mums arī ir gan jāsvin, gan arī jāstrādā un jādara visas lietas, lai Jēkabpils novads zeltu un plauktu.”

Par godu pilsētas svētkiem pašvaldība aicina pacelt Latvijas valsts karogu pie dzīvojamajām mājām, kā arī iestāžu un uzņēmumu ēkām. Iestādes, kurām ir pilsētas vai novada karogs, aicinātas pacelt arī tos. Jēkabpils pilsētas svētkos gaidāms plašs aktivitāšu loks, ar svētku programmu var iepazīties portālā www.jekabpilslaiks.lv: šeit.

Sandra Paegļkalne

Šim ierakstam vēl nav neviena komentāra!

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->