Jūsu pārlūks ir novecojis, līdz ar to šīs lapas pilnvērtīga funkcionalitāte nebūs pieejama!
/ 06.06.2024 16:03

Jēkabpils novads sumina skolēnus un pedagogus par augstiem sasniegumiem olimpiādēs un konkursos 1

Jēkabpils novads sumina skolēnus un pedagogus par augstiem sasniegumiem olimpiādēs un konkursos
Skatīt video

Jēkabpils Tautas namā norisinājies svinīgs pasākums, kura laikā Jēkabpils novada pašvaldība sveica tos skolēnus un viņu pedagogus, kuri aizvadītajā mācību gadā guvuši augstus sasniegumus valsts un starptautiska mēroga olimpiādēs, konferencēs, konkursos, festivālos un sacensībās. Pateicības rakstus saņēma vairāk nekā 150 skolēni un 53 skolotāji par sasniegumiem gan vispārējā izglītībā, gan interešu, speciālajā un profesionālās ievirzes izglītībā. Ir audzēkņi, kuriem aizvadīts īpaši ražīgs gads – ar godalgotām vietām un atzinībām vairākās olimpiādēs un konkursos.

“Ieguldītais darbs ir diezgan pamatīgs, un dažreiz gribējās arī nedaudz padoties, bet tas dzinulis pēc sasniegumiem un pēc labajām emocijām, ko tie sniedz, bija tāds, ka es sapratu, ka vajag turpināt un nevajag padoties,” stāsta Jēkabpils 3. vidusskolas 9. klases skolniece Loreta Lazdiņa. “Protams, liels paldies jāsaka visām skolotājām par to, ka viņas palīdzēja sagatavoties visiem šiem konkursiem un atbalstīja mani.”

“Ir ieguldīts tiešām ļoti liels darbs, negulētas naktis, nosēdētas stundas pie grāmatām, bet es saprotu, ka tas tiešām ir tā vērts. Ir lepnums par sevi. Tu saproti, ka tas viss nebija par velti,” saka Salas vidusskolas 9. klases skolniece Anastasija Veselova.

“Šodien esot šeit, mani pārņem patiešām ļoti pozitīvas emocijas, jo es priecājos, ka Jēkabpils novads novērtē jauniešus, kuri patiešām nes Jēkabpils novada vārdu Latvijā un arī pasaulē,” saka Salas vidusskolas 12. klases skolniece Undīne Marija Voino.

Sumināšanas pasākums tika organizēts vairākās kārtās, starp kurām ar priekšnesumiem klātesošos priecēja vietējie bērnu un jauniešu kolektīvi.

Par Pateicības rakstu saņemšanu ir gandarīti arī pedagogi, kuri ieguldījuši daudz pūļu un laika, lai palīdzētu skolēniem sagatavoties olimpiādēm, konkursiem un citiem pārbaudījumiem.

“Esmu ļoti priecīga, un vienmēr ir prieks strādāt ar talantīgiem bērniem,” saka Krustpils pamatskolas skolotāja Inese Grauduma.

“Šeit ir īsta svētku sajūta pēc labi padarīta darba. Liels paldies gan pašvaldībai, gan visiem pārējiem, kas organizēja mums šos svētkus,” saka Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotāja Elga Skrebele.

Izcilības svētkos skolēni un pedagogi saņēma Pateicības rakstus un dāvanas, bet naudas balvas viņi saņems vēlāk – pēc Jēkabpils novada domes lēmuma par naudas balvu piešķiršanu. To, kuriem skolēniem un pedagogiem pienākas pašvaldības apbalvojumi, nosaka Jēkabpils novada domes noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem vispārējā, speciālajā, interešu un profesionālās ievirzes izglītībā. Sīkāk ar noteikumiem un naudas balvu apmēriem var iepazīties šeit:

Sandra Paegļkalne

H
Hmmm 11.06.2024 05:42
Interesanta pieeja nolikumā! Daži bērni var priecāties!
Varbūt sportā arī suminam tikai 1.vietas?

Pirms komentē

Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai  ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese  tiek saglabāta.

Noteikumi ->